Skocz do zawartości

Przestrzenna Anomalia 2 (dawniej PA Update 5) - Zapowiedź zmian


Rekomendowane odpowiedzi

W przededniu wyjścia nowej wersji moda dodarły do nas szczegóły o opracowywanej nowej wersji moda "Przestrzenna Anomalia"  http://ap-pro.ru/forum/36-10785-1. Jeżeli wcześniej informacje o patchu publikowano w małych urywkach, to teraz twórcy nareszcie zdecydowali podać więcej szczegółowych wiadomości na temat nowej wersji moda.

Pierwotnie w odnowie planowano naprawić wszystkie bugi i braki, dodać alternatywną końcówkę gry i kilka nowych kwestów. Z czasem spis zmian wzrastał, wskutek czego nowa wersją będzie wersją globalną. Przede wszystkim przerobiono linie fabularną moda. Zrealizowano nowe kwesty, dodano dwa dodatkowe zakończenia gry, a fabularne kwesty otrzymały odnowioną oprawę muzyczną. Przeprowadzono zmiany w dziedzinie lokacyjnej moda. W szczególności szczególnym zmianom uległa lokacja «Przestrzenna Anomalia», na której zaczyna się gra. Przerobiono ją i powiększono.

82234559.jpg

Nowa wersja modyfikacji otrzyma nazwę «Przestrzenna Anomalia. Update 5» i będzie finałową wersją projektu. Mamy nadzieję że po niej nie będzie już do zmian.

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz i masz.

W patchu dodana będzie także funkcja - "dopełniająca", pojawi się, w niektórych kwestach i będzie pokazana na mapie jako czerwony znacznik (dodatkowy dialog albo zadanie). Wykonywanie takich zadań pomoże skierować grę w kierunku alternatywnego zakończenia. Co ciekawe, warto zauważyć, że wykonanie takiego działania nie zawsze będzie miało pozytywny wpływ na fabułę.     

30-11-15.jpg

Kolektor pobrałem i zainstalowałem, prezentuje się naprawdę fajnie, aż by się chciało, żeby coś tam zaczęło przemykać.

KOLEKTOR:  LINK  

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja życzyłbym sobie, żeby natchnienie nie opuszczało autorów, tym bardziej, że wkrótce minie właśnie rok od premiery Update 4.

Znalazłem jeszcze coś takiego. Za nocleg w, niektórych miejscach trzeba będzie zapłacić. Mam nadzieje, że zmiana pościeli będzie wliczona w cenę.

15-12-15.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak poinformował autor modyfikacji, do gry zostanie wprowadzona pewna innowacja, a mianowicie kończące się śruby. Będzie to dość ważna zmiana, ponieważ dobrze wiemy jak ważną rolę spełniają te przedmioty, gdy musimy szukać drogi wśród anomalii. Tak więc trzeba będzie je oszczędzać i aby je zdobyć, przeszukiwać teren lokacji.

21-03-16.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer z modyfikacji.

Odbyła się premiera gameplayowego trailera do opracowywanego dodatku dla modyfikacji «Przestrzenna Anomalia»  Klik:«Пространственная Аномалия» ! Na nie długim wideo graczom zaprezentowano startową scenę fabularną i udźwiękowienie postaci moda do której zatrudniono fachowych aktorów. Prócz tego, w porównaniu z poprzednią wersją moda, twórcy przerobili lokację «Bąbel», co pokazuje trailer. Poza tym można zauważyć zmiany w planie grafiki i zapowiadaną właściwość gameplaya czyli kończące się śruby.

Twórca projektu zdecydował się podzielić z graczami nową informacją. Nowa wersja modyfikacji przyniesie nam nie tylko zmienioną i  dopełnioną fabułę, lecz również specjalny fabularny DLC. Po premierze piątego updata graczom będą udostepnione dwa uzupełnienia. Trochę później planuje się dodanie jeszcze jednej nie dużej fabuły. Uzupełnienie można wybrać prosto z głównego menu. Nie wykluczone, że fabularne DLC doprowadzą gracza na dodatkowe lokacje gry i opowiedzą zupełnie nowe historie.

AP PRO, 2016 r.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod zapowiada się naprawdę ciekawie, więc tym bardziej wolałbym tego nie pisać. Ale jest łyżka dziegciu. Otóż, w pierwszej chwili tego nie zauważyłem, ale chyba w Update 5  personaże  nie będą mieli swego okna dialogowego. Kwestie dialogowe NPC, jak widać na trailerze, niestety ale w rym modzie mogą być tylko w formie głosowej. Wtedy mod będzie tylko dla osób znających język rosyjski. Obym się mylił. Mam nadzieję, że w opcjach będzie możliwość wyboru.

zfUQvY6.jpg

AmkFC2M.png

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.