Jump to content

Recommended Posts

Odnośnie Wintoreza. Nikt nie udzielił sensownej odpowiedzi. U mnie też Wintorez nie strzela, brak rysunku trybu ognia, pomimo przełacząnia trybu ognia nie strzela. Mało tego,wciskając lewym przyciskiem myszy - luneta się włącza ale już przyciskając lewym przyciskiem myszy - strzał  - luneta wywala  i widać bron w dłoni, nie pada żaden strzał. Co jest. Proszę o fachową pomoc.

• Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł Oryginalny: Альтернатива V1.3 Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004 ( Repack - Wersja Samodzielna ) Data Premiery: 27.01.2016r Autor: N.S.A.(san27) Autor Spolszczenia: @Anton Gorodecki Dłu

Polonizacja moda dostępna jest do pobrania w pierwszym poście tego tematu.  UWAGA: polonizacja jest zgodna tylko i wyłącznie z wersją moda z poniższego linku:     LUB z linków po

Chciałbym podzielić się z Wami moimi wrażeniami z ukończonej właśnie „Alternatywy 1.3” oraz powiedzieć kilka słów o rozgrywce i fabule tej modyfikacji. Przygodę z modem rozpoczynamy od przylotu

Posted Images

Dobra Arni68 - kolejna zagadka rozwiązana:

Wziąłem vintara se kupiłem, trochę amunicji i luneta lub bez próba strzału i lipa.

Bierzesz vitara w macki, naciskasz R, teraz naciskasz 9 i strzela ale tylko pojedynczymi.

Widać niże jak wygląda luneta i przypatrz się na gazy wylotowe z lufy z vintara:

ss_tomahawk_03-19-21_18-06-02_(l05_bar).jpg

ss_tomahawk_03-19-21_18-07-04_(l05_bar).jpg

Dzięki, że się odezwałeś. Nic z tego. Naciskam jak mówisz i nic. Jak naciskam lewą myszą to wchodzi w tryb lunety, to samo prawa mysz. Jak oddaję strzał ( bez wystrzału ) to wychodzi z trybu lunety. Coś jest nie tak. Z innym giwerami nie ma problemu a mam HK z lunetą i tam bez problemu - zbliżenie i strzał.

Podobnie było w NS z karabinem snajperskim, nie pamiętam - Winhlop antyterrorystyczny. tez nie chciał strzelać.

I gdzie mogę dokupić ammo do Wintara.

Nie tylko modele broni są zrypane, ale i cały mod. Grałem w niego od pierwszego pojawienia i co wersja wyżej, to zamiast lepiej było gorzej. To skutek połączenia dwóch modów. Gdyby Alternatywę podzielić na mod dla żołnierza i dla stalkera, to scenariusze by się nie gryzły. A "ulepszanie" moda dodawaniem innej broni, też mu na zdrowie nie wyszło.

• 4 weeks later...

z tym wintarem mam ten sam problem czyli ze strzelania d.. Następnie w Prypeci za każdym razem wylot którego nie mogę obejść. Ale mogę podpowiedzieć jak zdobyć kasę u Sułtana na Przedzoniu. Sprzedajemy artefakty Chemika po 35700 następnie odkupujemy po 20000 i ponownie sprzedajemy, odkupujemy itd.

• 3 weeks later...

Mam problem Panowie. Nie mogą pobrać repacka moda. Pobiera mi do 2 GB i przerywa jak wznowię to nie ma problemu ale potem okazuje się, że brakuje jakiś plików. Ma ktoś ten repack z innej strony?

57 minut temu, Ignachinio napisał:

a ze stalkerteam nie mogę pobrać.

Ale w ogóle nie możesz pobrać? Bo u mnie normalnie zaczęło zasysać. Czy wykłada ci się pobieranie wcześniej lub później?

84288608.jpg

Właśnie próbowałem pobrać moda z naszego serwera i faktycznie - przerywa w momencie, gdy dochodzi do połowy. 
Na AP-PRO jest aktywny link do samego moda, ale nie w formie samodzielnej: [KLIK] Natomiast link do spolszczenia działa. 

• Dodatnia 4

@Ignachinio Pewnie :) 
Tylko ktoś musiałby sprawdzić wersję samodzielną [KLIK] i nałożyć na nią spolszczenie. Jeżeli wszystko byłoby okej, to wtedy mógłbym całość wrzucić na nasz serwer. Spróbuję się temu przyjrzeć później. 

• Dodatnia 1

Wrzuciłem jeszcze raz moda na nasz serwer ( wersja full ), ale znów jest ten sam problem - w połowie pobierania następuje przerwanie. Może @portals w wolnej chwili rzuci na to okiem. 
A tak to dodałem do #1 postu linki do samego moda oraz wersji Repack. 

• Dodatnia 4

Wszystko wydaje się OK, jak ktoś ma problem niech odezwie się na PMa. Nowy plik na serwerze jest dokładnie taki sam jak stary to skasowałem ten nowszy.

• Dodatnia 4