Jump to content

Recommended Posts

• Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł Oryginalny: Альтернатива V1.3 Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004 ( Repack - Wersja Samodzielna ) Data Premiery: 27.01.2016r Autor: N.S.A.(san27) Autor Spolszczenia: @Anton Gorodecki Dłu

Polonizacja moda dostępna jest do pobrania w pierwszym poście tego tematu.  UWAGA: polonizacja jest zgodna tylko i wyłącznie z wersją moda z poniższego linku:     LUB z linków po

Chciałbym podzielić się z Wami moimi wrażeniami z ukończonej właśnie „Alternatywy 1.3” oraz powiedzieć kilka słów o rozgrywce i fabule tej modyfikacji. Przygodę z modem rozpoczynamy od przylotu

Posted Images

• 4 weeks later...

Nie czułem tego moda. Zacząłem jako żołnierz z miernym wyposażeniem i od razu trafiłem na Jupiter. Nie czułem tego. Czy mod jest trudny? początki wydają się bardzo łatwe (jako wojskowy) wiec pewnie ktoś z większym samozaparciem by to ciągnął. Ja już nie mam 20 lat i po prostu nie robię nic na siłę. Także mod poleciał ale jakoś mega negatywnej oceny nie ma u mnie. Od mi się nie podobał.

Ignachinio = Alternatywa 1.3.2. OGSE lub OGSR (nie pamiętam) + dodatek hard core - początek, zaczynasz - 2 opcje - jako stalker nie trep i grasz.

Moc atrakcji, zadań, często  nie konwencjonalnych , nowe lokacje, postacie, mutanty, gram po raz kolejny i jest możliwość alternatywnego wykonania zadań (nawiązanie do tytułu).

Minusem dla wielu może być  brak znajomości bastardy grażdanki głagolicy (Język Rosyjski).

Przewodnicy, tradycyjny model poruszania się po lokacjach oraz unikalny sposób na szybkie podróże:

Spoiler

ss_tomahawk_06-05-21_11-20-10_(pripyat).thumb.jpg.a8c28fed39e7b63a3d178152132043cd.jpgss_tomahawk_06-05-21_11-18-39_(san).thumb.jpg.f6d89c00da407683ce47fb81cf8e318f.jpgss_tomahawk_06-05-21_11-16-56_(san).thumb.jpg.e0f157419dd8bf5ab018090f3ab35d73.jpgss_tomahawk_06-05-21_11-15-07_(l01_escape).thumb.jpg.07f2519bf503fb8ccae6c9ac75880911.jpg

p.s. nie namawiam wcale w przeciwieństwie do niektórych nachalnych - he he he - Alternatywa - zrobisz jak zechcesz.  :);) 

ss_tomahawk_06-05-21_11-29-15_(pripyat).jpg

Kusząca propozycja ale mod po rosyjsku odpada. Nie znam tego języka a gra na czuja nie jest tym co chciałbym poczuć :) Także wielkie dzięki za propozycję jak będzie spolszczenie na pewno rozważę :)

Alternatywa fajny mod ale bardzo problematyczny, już przy samej instalacji z tego co pamiętam. :) Też nie udało mi się go przejść, zostawiony "na zaś".