Skocz do zawartości

Mody w trakcie tłumaczenia


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

@mkk7 - mamy taki zwyczaj, że jeśli dogadamy się o tłumaczeniu jakiegoś moda, to pojawia się od razu informacja o tej decyzji. Jeśli takiej informacji nie ma, tzn. że żaden nie jest brany pod uwagę. Powodów może być 1001.

Dla was graczy fakt, że mod nie do końca jest dopracowany, ma niewielkie znaczenia. Ale dla tłumaczy każdy fix, to konieczność sprawdzenia jego zawartości i co nie daj boże, konieczność jego tłumaczenia, wstawienia do moda i sprawdzanie grą od początku. Jeden fix, pół biedy, ale po kilku, gdy zaczyna się znowu grę od startu, po prostu chce się rzygać.

Więc jeśli jest cisza na temat tłumaczenia, nie naciskajcie.

Ale mamy też tłumaczy solistów. Nie informują nas o swoich działaniach. Może mają coś na tapecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kondotier napisał:

 

Więc jeśli jest cisza na temat tłumaczenia, nie naciskajcie.

 

Nikt nigdy nawet nie pomyślał by o naciskaniu. Jesteście najbardziej szanowaną Grupą na ST z oczywistych i wiadomych powodów. Czasami tylko jesteśmy ciekawi co dalej... i nic więcej. Dla większości z nas Stalker bez PL byłby ruską grą i tyle. 

Spokojnych wakacji i odpoczynku na łonie. :005:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jutro wstawić spolszczenie moda link , które już z miesiąc jest gotowe tylko jakoś nie mogłem się zebrać z poprawkami.  Tak mi się ostatnio porobiło, że nie bardzo mam czas podrapać się po dupie, ale kiedy tylko mogę staram się robić krok do przodu z modem link . Mam nadzieję, że tego roku koniec września i październik będą kolorowe, lubię ten czas i właśnie wtedy planuję odpoczynek.

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W imieniu grupy tłumaczy informuję, że trwa i jest mocno zaawansowane tłumaczenie moda Złoty kufer 2. Tłumaczą Yellow, gawron, metek58 i smox. No i ja.

To co trzeba przetłumaczyć, jest bardzo często "głęboko ukryte". Więc nie pytajcie, kiedy będzie koniec. Przy sprawdzaniu prawidłowości spolszczenia trzeba będzie odnaleźć większość schowków, a to potrwa.

Jak się z tym uporamy, to damy OBT.

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Złoty kufer 2.  Jeszcze trochę podrażnię. Mówi się trudno. Testowanie moda trwa dużo dłużej niż sama gra.

ss_user_08-27-16_22-29-52_(escape).jpg

 

 

ss_user_08-25-16_18-05-16_(garbage).jpg

 

ss_user_08-25-16_22-31-35_(agroprom).jpg

 

ss_user_08-28-16_14-16-32_(garbage).jpg

 

ss_user_08-28-16_23-01-59_(escape).jpg

ss_user_08-28-16_23-02-01_(escape).jpg

Bardzo ważna rzecz do sprawdzenia w spolszczeniu, jest pod sam koniec moda. Dlatego któryś z testujących musi tam dotrzeć i sprawdzić. To konieczne. Wypuszczenie OBT jest niecelowe.

 

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@mkk7

Trzymają nas w niepewności :) I wyjadą ze spolszczeniami jak czołg  znienacka. Ja wiem o dwóch modach, które mają być spolszczone. Jeden to Another Zone Mod, ostatnie posty w temacie. Oficjalnej zapowiedzi spolszczenia drugiego moda w jego dziale nie widziałem to przed szereg się nie będę wychylał z informacjami. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vtdyzt9.jpg

12 godzin temu, tom3kb napisał:

Oficjalnej zapowiedzi spolszczenia drugiego moda w jego dziale nie widziałem to przed szereg się nie będę wychylał z informacjami.

Prace nad polonizacją Call of Chernobyl idą pełną parą, jednak każdy nowy patch powoduje powrót do początku, sprawdzania plików itd... Zainteresowanych proszę więc o cierpliwość:)

O1SKO4y.gif wybiegam nieco w przyszłość, ale proszę o kontakt na PM osoby zainteresowane testowaniem polonizacji.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak @tom3kb też tak uważam. Twórcy Call of Chernobyl non stop coś majstrują przy tym modzie. Wprowadzają zmiany raz za razem. Modyfikacja ciekawa, jeżeli chodzi o jej możliwości tzn. starcia między frakcjami, dobra oprawa-audiowizualna. Kiedyś ta modyfikacja była mało dostrzegalna, teraz po paru wielkich łatkach, modyfikacja nabrała sporych rumieńców. Jeszcze dochodzi do tego ta mieszanka z Misery, czyli Call of Misery. Razem to wszystko daje niezły misz-masz. :)

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale może to ich majstrowanie to tylko łatanie bugów, dodawanie czegoś do mechaniki rozgrywki (nie interesowałem się dotychczas za bardzo) i nie będzie to wpływać na polonizację. Chyba, że wezmą się za robienie questów (nadzieja matką głupich) albo będą dodawać nowe bronie i np "pasowałoby" te opisy potłumaczyć wtedy kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.