Skocz do zawartości

WSK-94


Rekomendowane odpowiedzi

W modzie Tajna Droga występuje niezwykła broń którą można kupić tylko u handlarza Antykwariusza w DM. Broń jest uniwersalna i tak zabójcza że żadna inna nie dorównuje jej w tym modzie. 

Zwracam się z wielką prośbą do Mechaników znających się na tworzeniu modyfikacji o przyjrzeniu się tematowi.

Moja prośba to stworzenie mini moda "WSK-94" dodającego tą broń do wszystkich innych dowolnych modyfikacji Cienia Czarnobyla, jeśli to możliwe to także do modów pozostałych dwóch podstawek.  

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Najmocniejsze mutanty to pół magazynka najmocniejszej amunicji. Idealna do OP-2. Może przesada, ale... :D

2 minuty temu, MonoLityczny napisał:

Nie da się zrobić nowej broni żeby działała z każdym modem. Kwestia łączenia configów, tekstur ikon itp. 

Mod na SAMO VSK w załączniku

Do samodzielnego połączenia do każdego moda, i dodania do handlarza. Wersja najbardziej przyjazna innym modom.

vsk94-spaces.ru.7z

Wielkie dzięki @MonoLityczny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ją też znaleźć, mnie się tak udało w rudym lesie. Zostawiłem sobie z ciekawości mini gun który dostajemy za zadanie na arty u handlarza na atp, ten to dopiero wymiata, normalny żniwiarz śmierci. Ciężkie cholerstwo ale npc w egzo padają jak muchy przy dotknięciu spustu, można by drzewa ścinać gdyby gra na to pozwalała.

ss_mkk7_02-18-16_20-36-56_(atp_for_test22).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Junx napisał:

@pacjent1972 Więc, jak dodać tą broń czy nie? Dla mnie to chwila roboty, tylko jaką i do kogo oraz konfigi. Resztę zrobię :)

@Monolityczny już się tym zajął, dzisiaj dokończy dzieła. Dziękuję @Junx. Napisałem do Was obu, na wszelki wypadek :). 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a robi się to tak. 

 

Wrzucamy ten szajs do moda w którym chcemy mieć WSK. 

Otwieramy plik weapons.ltx i wklejamy odwołanie do pliku naszej broni. Aby to zrobić wystarczy dodać to pod inkludami takimi jak np. w_g36.ltx itp...

Odwołanie: w_vsk94.ltx

 

Pozostało nam dodać jedynie ikonkę do pliku dds i podać w configu współrzędne ikonki w przeciwnym wypadku ikona WSK będzie niezbyt zachęcająca.

Jest alternatywa. Szukamy pliku unique_items.ltx i kopiujemy współrzędne ikonki od AS-Wała ulepszonego. 

 

Ostatnia rzecz to dodanie broni do handlarzy...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak, ogarnąłeś? Bo ja bym nie ogarnął.

Poradnik ze ST - LINK

Poradnik od konkurencji, ale bardzo dobry i kompletny, są tam odniesienia do traderów itd. Korzystałem z niego dodając Zastawę do Oblivion Lost Remake - LINK

Tutaj tworzenie ikon przedmiotów - LINK

Nawiasem mówiąc jest na forum dział - Warsztat Modera, a w nim Tutoriale i Poradniki Ogólne, warto tam czasem zajrzeć.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gawron napisał:

No i jak, ogarnąłeś? Bo ja bym nie ogarnął.

Poradnik ze ST - LINK

Poradnik od konkurencji, ale bardzo dobry i kompletny, są tam odniesienia do traderów itd. Korzystałem z niego dodając Zastawę do Oblivion Lost Remake - LINK

Tutaj tworzenie ikon przedmiotów - LINK

Nawiasem mówiąc jest na forum dział - Warsztat Modera, a w nim Tutoriale i Poradniki Ogólne, warto tam czasem zajrzeć.

Póki co kończę TD, jak zacznę coś kolejnego do SoC-a to spróbuje się pobawić z tą WSK-ą. Nigdy tego nie robiłem więc stan może być opłakany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.