Skocz do zawartości

Смерти Вопреки 3. Осколок тьмы (Na przekór śmierci 3. Strzęp ciemności)


Rekomendowane odpowiedzi

Twórcy „Na przekór śmierci 3” opublikowali wizerunek obiektu „Ministerstwa Spraw Wewnętrznych ZSRR”("МВД СССР"), który będzie zlokalizowany w jednej z miejskich lokacji. Kilka dni wcześniej przedstawiono również model 3D budynku Węzła Komunikacyjnego ("Узел связи").

49d4069948ee86d.jpg3dc5d24a22de9b4.jpg37c5df203ffeb1c.jpgf8b8f22a7a59307.jpg

  • Super 1
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeden z subskrybentów społeczności «Планета Выживших» porozmawiał z twórcą modyfikacji «Смерти Вопреки 3. Осколок Тьмы»

Według słów twórcy, cała baza lokacji została zmieniona i część lokacji usunięto. Wkrótce w formie builda zostaną przekazane innemu zainteresowanemu zespołowi lub będą w formie wolnego dostępu. Na pozostałych lokacjach zostanie wdrożona koncepcja NPŚ3 w skróconej formie i kolejnymi wydaniami mini-modów, jak było z NPŚ1.

ut0ZrmAIXbs.jpg?size=1600x900&quality=96oIISrG4Z-Yg.jpg?size=1600x900&quality=96

Długie milczenie tłumaczy się tym, że przez ten czas, prace posuwały się bardzo wolno i z przerwami. Niewykorzystane lokacje będzie można otrzymać przed premierą, jeśli zespół tak zdecyduje. Kontynuacja fabuł «Droga we Mgle», «Doliny Szeptów» i pozostałych modów będzie realizowana w miarę możliwości, ale samym priorytetem jest fabuła NPŚ. Zakończono pomoc projektom «SGM 3.0» i Projektowi "Odstępca", która nadal są tworzone.

aYBytdtQaI4.jpg?size=1600x900&quality=961vZaGWxMvy4.jpg?size=1600x900&quality=96

Nad modem pracuje 5 osób. Wszystko, co zostało wymyślone przez 5 lat, już nie będzie zrealizowane, ponieważ zdecydowano się porzucić wiele rzeczy. Data premiery jest wciąż nieznana.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Znowu jeden z twórców napisał, że Na przekór śmierci 3, nie wyjdzie w takiej formie jak był zaplanowany. Teraz pozostali w ekipie twórcy kombinują co z nim zrobić.

 

To zła nowina bo miał to być jeden z ciekawszych i większych modów, razem z SGM 3.0, o którym też coraz mniej slychać w ostatnich czasach. Dodatkowo Projekt Odstępca, który też był wspomagany przez tych modderów wyszedł w takiej formie w jakiej wyszedł.

Mam nadzieję, że chociaż SGM 3.0 będzie doprowadzony do końca.

Screenshot_20210205-140354~2.png

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Na "Na przekór śmierci 3" wielu położyło już krzyżyk.

W najnowszym filmiku od Ap Apro mamy informacje czym miał być ten mod jak się zmieniał z biegiem czasu. Co się z nim aktualnie dzieje i czy jest szansa, że w ogóle wyjdzie.

Spoiler

 

 

#EDIT:

No i stało się, po projekcie. 😞

Linki do tego co do tej pory zrobiono: konceptów, lokacji, buildów moda można pobrać z tego tematu.

Autorzy pozwalają wykorzystywać swoje prace w innych projektach więc nie wszystko pewnie przepadnie.

Na koniec jeszcze obrazki ;)

DuzFsgcZuKQ.jpg?size=2560x1440&quality=9

FLwgkiy8Jdg.jpg?size=2560x1440&quality=9

Ps. Nie chcę być złym prorokiem ale ta ekipa współpracowała też przy SGM 3.0, o którym też już jest od dawna cicho. Ale lepiej pfu pfu wypluję.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypuszczeniu tego co zostało zrobione można już zobaczyć co było planowane w modzie.

Poniżej np filmiki z różnymi mutantami, w różnym stanie ukończenia, praktycznie wszystkie korzystają z tych samych dźwięków i ataków podstawowych mutantów z trylogii.

Morlok.

Różne jelenie.

Zmutowany niedźwiedź?

A to chyba św.Mikołaj rozbił sanie w Zonie :D

 

  • Dodatnia 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Смерти Вопреки 3. Осколок тьмы (Na przekór śmierci 3. Strzęp ciemności)
  • Diegtiariow zablokował(a) ten temat
  • Agrael odblokował(a) ten temat

Pamiętacie trzecią odsłonę serii Na przekór śmierci? Mod co prawda wyszedł, ale w nie zaplanowanej wersji. Szczerze mówiąc, to ciężko stwierdzić, czy to w ogóle OBT. Jedyne co po NPŚ3 pozostało, to buildy i lokacje. 

W każdym razie wyciągnąłem wstawkę z naszego archiwum i ją troszkę "odkurzyłem". Przydały się informacje, jakie zebrał @gawron w dniu powstania zapowiedzi, a całość uzupełniłem o kilka mniejszych rzeczy. Są nawet linki do poszczególnych map, ale to już raczej dla ciekawskich. 

Wydaje mi się, że NPŚ3 do końca nie "umarł", bo niektóre lokacje trafiły do Anthology, o czym wspomniał mi @Szczepan9205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.