Skocz do zawartości

Zadania dodatkowe dla ważnych NPC


Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zacząć ten temat i wypisać tutaj jak można ukończyć zadania dla NPC po których dostajemy schowek.

Wiem, że w poradniku rosyjskim jest pewnie to pięknie i jasno wytłumaczone ale jeśli ktoś nie zna rosyjskiego za dobrze to w pewnym momencie i tak się zgubi.

1) Kuzniecow

a) Hełm na Wysypisku

Misja prosta zagadujemy do Siergieja po obronie hangaru. On informuje nas, że słyszał o napadzie i informuje o nocnych napadach. To daje nam do myślenia, wystarczy przespać się do godziny 2 i gdy pójdziemy drogą w stronę Kordonu na wysokości niebieskiego autobusu nagle pojawią się nasi milusińscy. Dwie sprawy misje można wykonać tylko do godziny czwartej..

Druga ważniejsza.. bandyci są dobrze uzbrojeni.. u mnie mieli strzelby i kałachy wiec za łatwo nie było z nimi.. Jest to chyba najszybszy sposób na zdobycie egzoszkieletu.

b) Nadajnik

Gdy wejdziecie na magazyny wojskowe udajcie się w stronę wioski pijawek na szczycie wzgórza usłyszycie pikanie.. to właśnie to cudo które musicie odnieść Kuzniecowowi.

c)Pijawka i nóz

Tego chyba opisywać nie trzeba.. jest w poradniku do OP-2 w dziale poradniki.. tylko przypomnę, że owszem zlikwidować ją musicie nożem ale wcześniej możecie ją uszkodzić normalnie bronią.

d) Zaginiony sierżant.

Radar tam gdzie przesiaduje snajper monolitu gdy wychodzi się z kanionu.. Sierżant siedzi w drugim budynku (baraku) niestety nie idzie go uratować.. jednak zadania się i tak zaliczy

e) zbiegli więźniowie..

Jeden przebywa na Bagnach, u mnie był przy spalonym gospodarstwie.. drugi siedzi w dziczy.. obaj mają fajne spluwy.

 

Na ten moment to tyle.. mam nadzieje, że bardziej doświadczeni w tym modzie koledzy pomogą z pozostałymi postaciami i zadaniami.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

f) Zdobądź karabin dla snajpera

Zadanie proste.. i do rozegrania w barze.. Karabin dostajemy od naszego amerykańskiego kolegi za zadanie z walizką od najemników.. zmodyfikować go możemy u techników za około 70 tys.

Amunicję do tej broni daje za zadania Łukasz.. i takim oto sposobem odnosimy mu broń i amunicję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.