Skocz do zawartości

Lost World Condemned


Rekomendowane odpowiedzi

No i wybór jest trudny. Condemned wygląda na badzdziej dopracowany, ale nie widzę nigdzie strony wspierającej. Za to dl rwquital jest forum na AMK... Tak czy inaczej Condemned jest jednak rozwijany i aktualnie dostepny jest patch v5.o a także pewne dodatki w rodzaju Mini-mapy. Dodałem do pierwszego posta troche materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego moda jest już 5 patchów . Uruchomiłem wersje podstawową, ale teraz ściągam patche. Trzeba je unstalować po kolei. Jesli ciągniesz wersje moda z patchami, to dobrze. Ja ściągam z torrentów same patche bez moda. Jak zejda , wstawię gdzies na hosting. Mod jest silnie hardcorowy, nie ma żadnego HUD-a. W dodatkach pojawił sie HUD do dodania ale działa dopiero po zainstalowaniu wszystkkich patchów, od v2.5 do v4.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dotarłem wreszcie do strony 'domowej' moda na AMK. Będą świeże informacje :P. Na razie mam 5 patchów, przyczym trzeba instalować 4 z nich. Razem ważą 200 MB. No i oczywiście fix-pl. SPrawdziełm sam - wszystko działa. Jest też dodatkowo patch z HUD-em do doinstalowania. No i wyjaśniło się trochę... Lost World Condemned na AMK jest traktowany jako temat archiwalny. NA prośbę autora temat został zamknięty Archiwum. Autor przerzucił się na Lost World Requital i ten mod jest dalej rozwijany. Czyli trzeba spróbować teraz tego... Mam już ściągnięty. Jednym słowem kończymyu temat LWC, zaczynamy LWR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukałem i znalazłem to jest właśnie LWC.

Już dawno o tym wiemy...mod LWC/lw3 ...jest tematem archiwalnym. Nie należy sobie nim zawracać głowy. Jeżeli twórca poprosił o zamknięcie tematu to znaczy ,że nie ma czego szukać. Uwagę należy zwrócić w stronę LWR ...kontynuacji pracy autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

GDZIE JEST NIBY TO SPOLSZCZENIE...??? PRZEKIEROWUJE DO STRONY GŁÓWNEJ ST. !

EDIT (12.11.2011) Yurek

Pisanie postÓw drukowanymi literami w zaden sposÓb nie przyspieszy otrzymania odpowiedzi na nurtujace Cię pytanie, a jest powszechnie uważane w necie za "krzyczenie" i w zwiazku z tym nie jest mile widziane na żadnym forum. Na przyszłość proszę pisać posty w normalny, a nie "krzykliwy" sposÓb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego moda NIE MA SPOLSZCZENIA !

Mody, które posiadają polonizację są na naszym forum w dziale: Mody przetłumaczone na język polski

Jeżeli tam nie ma danego moda - to znaczy, że polonizacja do niego nie została zrobiona.

Do LWC swego czasu trurl3 zrobił nakładkę polonizacyjną, która NIE JEST w żadnym przypadku polonizacją w pełnym rozumieniu tego słowa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Połączyłem tematy ...Polonizacji do tego moda niema. Kiedyś uznano, że LWC jest podstawą dla moda LWR i do tego ostatniego powstało tłumaczenie.

Według komentarzy na forum źródłowym mody LWC i LWR różną się fabułą i różnymi smaczkami zawartymi w gameplay.

Link do patch 5.1 jeżeli wykopię wstawię do tematu...

Link ...http://narod.ru/disk/2556668001/LWC_P5.1.exe.html

//

Znalazłem opinię o patch 5.1....А с патчем 5.1 будут проблемы в Мертвом городе,т.ч.не ставьте....co znaczy.. Z patch 5.1 będą problemy w Martwym Mieście, nie instalować.

Zawsze można zrobić kopię plików przed instalacją patch 5.1 i przywrócić w razie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Edit: Wszystko działa, mod pobrany, ale jak jest po rosyjsku to se w niego nie pogram, bo nic nie rozumiem. Czy jest może do niego spolszczenie, lub ktoś postarał by sie je zrobić ? Grzebałem w plikach w folderze text, jednak nic z tego skoro zamiast rosyjskich liter są jakies dziwaczne znaczki typu: Ěîăó ďđĺäńňŕâčňü Ńňđĺëîę ďîňî itp. Samemu może dał bym rade, ale potrzebował bym jakiegos translatora tych znaczków czy coś w tym stylu.

Edytowane przez Sovat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego moda NIE MA SPOLSZCZENIA !

Mody, które posiadają polonizację są na naszym forum w dziale: Mody przetłumaczone na język polski

Jeżeli tam nie ma danego moda - to znaczy, że polonizacja do niego nie została zrobiona.

Do LWC swego czasu trurl3 zrobił nakładkę polonizacyjną, która NIE JEST w żadnym przypadku polonizacją w pełnym rozumieniu tego słowa !

Ano właśnie :( a muszę przyznać że właśnie szukałem odpowiedzi na to pytanie gdyż "włączyłem grzałkę". Obecnie katuję COP ale powrót do SOC to sama radocha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.