Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, znalazłem go. Mam jeszcze drugiego martwego naukowca, przy samych drzwiach.

Ale to nie fer ze strony autora moda, aby znacznik itemu miał prawidłowy wygląd ( że to ten poziom ), w niewłaściwym miejscu. Przy naukowcu natomiast, pokazuje że to nie tu.

Ale teraz wiadomo, że w modzie są bugi, albo celowe zmyłki. Nie należy więc wierzyć temu co pokazuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam. Zobacz screeny. I takie coś wprowadza w błąd.

ss_user_03-23-16_18-08-06_(l04u_labx18).jpg

ss_user_03-26-16_11-22-04_(l04u_labx18).jpg

ss_user_03-26-16_11-57-46_(l04u_labx18).jpg

I podpowiedź o pułapkach.

ss_user_03-23-16_16-50-55_(l03u_agr_underground).jpg

Nie robiłem tego zadania dla radiowca. Trzeba będzie zrobi chyba po wyjściu z labu. Jak się da.

 

DODANO: Chyba poczekam aż ktoś zrobi poradnik. Tym razem utknąłem na szukaniu deszyfratora. Nano NPCa walnąłem. Mam też kolejne PDA z kodem, ale do drzwi drugiego poziomu nie pasuje.

A mod będzie gratką dla hardkorowców.

DODANO 2:

Sprawa się wyjaśniła. Zrobiłem błąd, nie wychodząc z podziemi. Przeoczyłem powiadomienie. Utraciłem sporo rozgrywki, ale mod mnie puszcza dalej. Spróbuję dotrzeć do końca. Może się uda.

A tu link do filmowych poradników: Прохождение мода Old Episodes [Episode 3] #1 БОРОДА и МЕДВЕДИ - YouTube

Old Episodes. Episode 3 | ПОЛНОЕ ПРОХОЖДЕНИЕ - YouTube

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie, ale krótko. Liczyłem na dłuższą grę. Trach i wędrówka Michaiła skończona. Haapy endu nie ma. Warto było zagrać, ciekawa koncepcja moda bez wyświetlanych zadań. Wszystkie informacje umożliwiające przejście fabuły są zawarte w dialogach, znalezionych PDA i SMSach. Mod stabilny i bezwylotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wstawiłem zgłoszenie spolszczenia tego moda. Zanim pojawi się w pobieralni, można skorzystać z tego pliku:

Gamedata Epizod.7z

Spolszczenie jest otwartą nie testowaną betą. Ale ze względu na to, że podczas tłumaczenia miałem cały czas wrażenie, że i mod nie jest ukończony, a stanowi początek większego moda, we wstawionym spolszczeniu poprawiał będę tylko błędy uniemożliwiające rozgrywkę. Brak ogonka, czy dwie kropki zamiast jednej, nie będą na razie powodem do wydania patcha.

GG Ma na imię Michał i w tekstach występują zdrobnienia tego imienia. Michaś, Michałek itp. To nie błędy.

Jego nazwisko to Fiłatow.

Jest też nazwa "Dziewoląg". To nie błąd, a synonim Dzieworództwo. Lęgnięcie się bez zapłonienia przez partnera innej płci. A zarazem też zbliżone do dziwoląg, co odpowiada prawdzie.

Daję kilka screenów, zrobionych poza grą, aby zachęcić do moda. 

Mod nie jest dla nerwusów. Ginie się tu, przy każdej nieuwadze. A i niektóre sytuacje są mocno hardcorowe, co autorzy moda skwitowali patchem ulgi.

W paczce z modem jest plik fsgame.ltx z opcją zapisu w modzie. Wstawia kto chce. Nie obowiązkowy.

Tym przylatujemy:

ss_user_03-31-16_16-26-08_(l03_agroprom).jpg

Dowodzi nami piękna kobieta.

ss_user_03-31-16_16-30-47_(l03_agroprom).jpg

Znajdujemy schowki z taką zawartością.

ss_user_03-31-16_16-34-11_(l03_agroprom).jpg

Walczymy z takimi mutantami.

ss_user_03-31-16_16-42-27_(l03_agroprom).jpg

I podziwiamy widoki.ss_user_03-31-16_16-38-58_(l03_agroprom).jpg

ss_user_03-31-16_16-32-55_(l03_agroprom).jpg

Miłej gry życzę.

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) pobieram.

Ale może mi ktoś wyjaśnić tytuł tego moda?

Old Episodes. Episode 3.

Czyli, że to jest trzecia część jakiejś historii i np łączy się z poprzednimi dwiema? Czy też tą trójkę mam rozumieć, że to jest 3 wersja jednego i tego samego moda albo, że są w nim trzy części (wszystko w jednym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tłumaczeniu zmieniłem go na Dawne dzieje. Zdarzenie 3. Jak gawron będzie chciał, to i tytuł tematu może zmienić.

@tom3kb - sądzę, że były zdarzenia 1 i 2, ale u nas przeszły nie zauważone. Nie było może  jeszcze na forum vidkunsena :033:. Ktoś sobie zamyślił jakiś mod, robi go fragmentami i puszcza w obieg do cichego testowania.

Ale całkiem dobrze, mogą to być niczym nie powiązane historie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,i pomocy;  FATAL ERROR
 
 

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_string
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 352
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find variable trail_light_color in [af_blood]
Gdy Broda wysyła nas do niedzwiedzi,pomocy 

Logi wstawiamy  code <> . cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.