Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@pacjent1972- ten Epizod1 to kompletny repack.

Wystarczy wypakować do odpowiedniego katalogu ( uwaga katalogi w katalogach paczki!!!),

zrobić skrót pulpitowy i grać.

Znalazłeś nowego moda, to go wstaw do jego tematu.

Nabiorę chęci, to zagram dla sprawdzenia.

 

DODANO. Kliknij, aby wybrać pliki

Postawiłem moda i ruszyłem z grą. Mod nie posiada opcji zapisywania stanu gry i wczytywania zapisów. Niby mod ma katalog na zapisy, ale jak je zrobić i wczytać, nie dotarłem. Czyli trzeba grać tak, aby nie zginąć ( mnie się nie zdarzyło), a tym bardziej nie mogą nasi współtowarzysze. Zginą, zaczynamy grę od nowa.

Może ktoś to rozwiąże.

Kilka screenów z moda.

ss_user_04-04-16_11-11-18_(l01a_still_place).jpgss_user_04-04-16_11-36-39_(l01a_still_place).jpgss_user_04-04-16_11-36-04_(l01a_still_place).jpg

 

ss_user_04-04-16_11-45-08_(mainmenu).jpg

DODANO2.

Epizod1, to mod w którego gra się 3 do 5 minut. Jest to chyba jakaś wprawka dla modera. Stąd brak możliwości zapisów.

Powtórzyłem grę jeszcze raz i po zabiciu kontrolera, dostałem taki ekran

ss_user_04-04-16_12-13-38_(l01a_still_place).jpg

Co wy na to?

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod dość krótki a szkoda bo jak się w niego człowiek wkręci to okazuje się że już koniec. Instalacja na polską podstawkę bezproblemowa, jedyny wylot przy ekologu w podziemiach na screenie ale wgranie ponownie fixa naprawiło problem. Pomysł dość ciekawy choć może brakować detektorów i zbierania artów bo w tym modzie oprócz jednego wartościowego znalezionego w labie i otrzymanego od dziadka inne są bezwartościowe, może również brakować handlu i modernizacji sprzęt. Na początku trochę zabawy z nowymi misiami ale jak się pomyśli to rozwiązane jest proste, jest kilka ciekawych zagadek a granie bez aktywnych zadań przy dokładnym śledzeniu wiadomości i czytaniu PDA nie nastręczy wielu trudności. Na krótki przerywnik warto zagrać w tego modzika :cool:. Drugi screen to już prawie końcówka.

Tu również podziękowania dla tłumaczy za ich pracę.

 

ss_mkk7_04-08-16_19-53-58_(l04u_labx18).jpg

ss_mkk7_04-09-16_17-14-32_(l03u_agr_underground).jpg

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mod na początku trudny ale jest ok :P

Po wgraniu wszystkiego coś mi screenów nie robi nie wiem czemu :(

Spoiler

Na misie jest sposób-anomalia 

Spoiler

Nie wiem czy ja mam buga czy co ale daje esc i s to dropi mi strzelba i śrut

Edytowane przez Bartek12326789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry. Mam problem z tym modem a mianowicie nie wchodzą mi zapisy gry. Gra się ładuje, ale kiedy pokazuje się "KLIENT: synchronizacja..." automatycznie zaliczam wylot do pulpitu, ponieważ program XR_3DA nie odpowiada. Błąd zdarza się pomimo ponownego zdegradowania gry do wersji 1.004 oraz ponownego wgrania moda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Mam problem z tym kodem do pierwszych drzwi w x18. Jest PDA ale nie ma w nim kodu. Obszukałem wszystkie trzy trupy i nic. Mimo że zaczynałem poziom trzy razy. W wypadku podsłuchu w bazie pomogło wgranie save'a sprzed wzięcia zadania od Radiowca( za pierwszym razem miałem flaszkę).

Dnia 6.05.2016 o 14:51, pacjent1972 napisał:

Dobrze w tym modzie podkręcić siłę skoku. ;)

Ja wstawiłem pliki z podstawki i działają bez zarzutu.

Po znakach interpunkcyjnych jak np. kropka robimy spację przed następnym zadaniem. To podstawy języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Przejrzałem wstawkę i przepadło nam parę linków:
- Dwa patche do spolszczenia
- Link do MEGA ( całość zapewne od @pacjent1972, czyli Mod + Spolszczenie + Patch 1 i 2 )

Jakby się okazało, że ktoś z was posiada u siebie tę paczkę, to prosiłbym o dodanie. Najważniejsze są te patche. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  W linkach do pobrania, można moda pobrać tylko z torrenta. O ile dobrze pamiętam, mod nie za wiele waży, więc czy nie można by go było w naszej pobieralni umieścić jako kompletnego ze spolszczeniem? Nie będzie chyba dla Ciebie to jakąś wielką trudnością.

A przy okazji sprawdził byś, czy w opisie instalacji potrzebny jest pkt. 4, kopia pliku rus z przemianowaniem na pol. To było potrzebne bez spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier
Właśnie umieściłem pełną wersję na naszym serwerze. 

Zawiera:
- Dawne Dzieje. Zdarzenie 3
- Spolszczenie
- Patch nr.1 oraz nr.2 do spolszczenia
- Minimapę 
- localization.ltx ( w razie problemów )

Moda pobrałem z linku od @vidkunsena. ( Źródło: http://stalker-worlds.ru/forum/topic/3791-old-episodes-episode-3/ )

Kopia pliku rus z przemianą na pol nie jest wymagana. Spolszczenie zawiera już tę zmianę. 

Uwaga: Link do torrenta został dodany do alternatywnych linków we wstawce. Jest to wersja Repack

Modzik odpalony, ale chwilowo nie będę w niego grał. 
ss_daniel_11-23-20_13-53-52_(l03_agroprom).jpg

Spoiler

ss_daniel_11-23-20_13-56-16_(mainmenu).jpgss_daniel_11-23-20_13-53-44_(l03_agroprom).jpg

 

-----
 

ss_daniel_12-02-20_14-42-39_(l03_agroprom).jpg

Mod ukończony. Tak szczerze mówiąc, to rewelacji nie ma, ale spodziewałem się tego. Powiedziałbym, że przeciętniak i to dość krótki, bo jego przejście zajęło mi jakieś dwie godziny. 
Na plus można zaliczyć niedźwiedzie i samą końcówkę moda. Zakończenie... Cóż - nie zawsze musi być wszystko po myśli GG. 

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.