Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

JHV6MctNOkQ.jpg

Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 03.11.2007 r.
Autor: Russo aka Cabrabro/speed
Autor spolszczenia: @rzambol


OPIS:

Spoiler

ABC Inferno to jeden z pierwszych modów, jakie ukazały się na platformie Cienia Czarnobyla, a jego jedynym założeniem jest urozmaicenie rozgrywki.


Cechy moda:

  • nowy interfejs oraz ikony,
  • przywrócono wycięte mutanty,
  • lekko zmienione PDA,
  • nowe tekstury dłoni u protagonisty, 
  • freeplay po ukończeniu gry,
  • usprawniona sztuczna inteligencja, 
  • możliwość snu dzięki śpiworowi,
  • więcej miejsc na pasie,
  • możliwość aktywowania portali za pomocą specjalnego artefaktu, 
  • możliwość zbierania pieniędzy ze zwłok,
  • 3 rodzaje noktowizora,
  • nowe efekty wskutek napromieniowania bądź krwawienia.

GALERIA:

Spoiler

4.jpg  5.jpg

77.jpg  3.jpg


Prezentacja rozgrywki: 

 

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Cień Czarnobyla 1.0004.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda (gamedata, bin) umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. Dodajemy spolszczenie moda (gamedata).


4. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|

 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Nasz serwer - [KLIK]

Spolszczenie:

  • Nasz serwer - [KLIK]


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Znalazłem w sieci link związany z tym modem. Jest to dodatek do podstawki ABC...Nie jest to zadna nowość, ale może ktoś będzie chciał spróbować...

ABC Inferno 1.4 (beta) Final Extreme Addon.zip...http://www.mediafire.com/?jrjz0zmewnm

Podstawka SoC Patch 1.005 + Inferno PL + ABC Inferno 1.4 (beta) EXTREME Addon

Inna opcja gry to...ABC Inferno PL i Atlas Spawn Menu.

Ostatnie nowości to...inferno 4...

http://depositfiles....927tgj?redirect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kiedyś, dawno temu grałem w moda ABC Inferno i też miałem problemy z gen. Woroninem. Wtedy pomogło mi to: 1. W pliku gamedatascriptsabc.script w linii 3627 - zamienić: if fac == "dol" then fac_npc = ban[math.random(5)] na if fac == "dol" then fac_npc = dol[math.random(5)] 2. Do pliku gamedatascriptsbar_dialogs.script wkleić ten text (najlepiej na samym końcu): function dont_have_rg6(first_speaker, second_speaker) return first_speaker:object("wpn_rg-6") == nil or not has_alife_info("mil_svoboda_rg6_gain")

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Allen odpiął/ęła ten temat
  • 3 miesiące temu...

ABC Inferno + Оружейка от Moonlight1986 - ABC Piekło + broń wszelaka od Moonlight1986

Аutor: TheStrelok220
Data wyjścia: 28.11.2016
Platforma: Cienie Piołunu 1.0004*

http://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/abc_inferno_oruzhejka_ot_moonlight1986/5-1-0-1692?w9g2bvf

Stąd pobieramy: https://cloud.mail.ru/public/EzYa/edckTNXFb

Jest to najnowsza przeróbka w/w moda od 3vtiger i jest w wersji beta więc możliwe są wyloty, język rosyjski, w skład wchodzi - abc inferno, spełniacz życzeń(nie wiem co to jest, może spałner?) oraz paczka broni od w/w Moonlight1986.

Co zwróciło moja uwagę w tej wersji moda:

Pełno nowej i w wielu wersjach broni, pancerzy, masek, poruszamy się po lokacjach poprzez portale - bez ograniczeń oraz jeśli znajdziemy super jakiś tam artefakt to tworzymy własne portale, można być na Czausie i z niego się wrócić bez wnikania w fabułę, nóż, kusza, kasa z trupów, wszystko zrobione in plus dla graczy oraz!!! "Czarny bełt", Super Gauß, Fn2000, Vintorez, G36, LR300 и Czaser - jako tzw. "Broń radioaktywna" ?!

Ogólnie tak "na oko" jest ze sto większych pozytywnych dla graczy zmian w modzie, pobrałem i zagram.

15143486.jpg

* Starałem się wytłumaczyć dosłownie.

 

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vidkunsen napisał:

ABC Inferno + Оружейка от Moonlight1986 - ABC Piekło + broń wszelaka od Blasku księżyca/księżycowego blasku/ 1986

Co Ty odpierdzielasz @vidkunsen? Moonlight1986, to nick autora, a Ty to tłumaczysz?

 

2 godziny temu, vidkunsen napisał:

Platforma: Cienie Piołunu 1.0004*

 

2 godziny temu, vidkunsen napisał:

* Starałem się wytłumaczyć dosłownie.

Lepiej się nie staraj, bo wychodzą głupoty.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mógłby mi ktos napisać, jak w tym modzie wyłączyć ataki (przykładowo) Najemników na teren Powinnosci?

Przeglądałem plik db.scipt (można w nim zmienić pare rzeczy np. po zmianie "off" na "on" przy odpowiednim zdaniu, można było dołączyć do jakiejs frakcji), ale nie znalazłem tam zdania odpowiadającego za wyłączenie wojny frakcji. Proszę bardzo o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

???  A litery angielskie to nie takie same jak polskie :D

O co chodzi w ogóle? Brak polskich znaków czy co?

@edit  

Ja tam w nim nie widzę spolszczenia, dawno temu go uruchamiałem. Tam chyba część rzeczy z podstawki jest po polsku, a te dodane do moda po angielsku.

W readme niby jest opisane co trzeba robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arni68 - ten mod, to porzucona przez jego autora staroć. A nasz kolega vidkunsen miał okres, kiedy uszczęśliwiał nas takimi starociami.

Jeśli chcesz zagrać w moda, który tylko trochę zmienia fabułę podstawki, albo wcale, a nastawiony jest na zmiany graficzne i dodanie nowych broni, to jest ich sporo. Będziesz miał w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Znalazłem link do ABC Inferno z naszego serwera, ale jest problem - spolszczenie najprawdopodobniej nigdy nie było wrzucone do naszej pobierlani. Mod jest dostępny tylko w wersji angielskiej. 

Szukałem w necie spolszczenia, ale wszystkie linki są padnięte. Wielka szkoda, bo to klasyk. Można powiedzieć, że biały kruk. 

Może ktoś z was ma u siebie spolszczonko i chciałby się podzielić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb To jest to samo, co na naszym serwerze. Tylko tak jak pisałem wcześniej - ktoś wrzucił moda do naszej pobieralni i zapewne przez pomyłkę dopisał PL.

Udało mi się znaleźć spolszczenie na Chomikuj.pl. Co prawda są lekkie braki w tłumaczeniu, ale mniejsza o większość: 

Spoiler

ss_daniel_08-30-21_12-40-29_(l01_escape).jpg

ss_daniel_08-30-21_12-40-43_(l01_escape).jpg

ss_daniel_08-30-21_12-41-07_(l01_escape).jpg

Być może spolszczenie zostało stworzone do starszej odmiany ABC Inferno. Ciężko powiedzieć, ale najważniejsze, że polonizacja jest już na naszym serwerze.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.