Skocz do zawartości

Kilka pytań.


Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Dawno temu grałem w tego moda dlatego mam kilka pytań.

1.Dawniej miałem problemy z dołączeniem do frakcji np: jak wchodziłem do bazy najemników to wywalało mi error a w bazie monoloitu o ile pamiętam stał jakiś typol i nie dało się przejść.

2.Jak jest z tymi frakcjami ? (w sensie walka,misje,zarządzanie itp)

3.Przy okazji znacie jakieś mody typu Faction War , Faction Commander ? (Chodzi mi  o dowodzenie frakcją i rozróbę jednym słowem :3 (Mam gry: CoP i CS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

1. No nie wiem do monolitu się nie dało dołączyć a do bazy najemników też nie można było wejść ja wstąpiłem do świtu tam robisz dla nich misje ochronić ich bazę przed mutantami i od dowódcy dostajesz propozycje wstąpienia do świtu.

 

2.Misje daje ci dowódca frakcji zarządzać to ty tam za bardzo nie możesz walka jest nic innego jak byś nie był w tej frakcji po prostu bandyci cię nie będą lubić wzmocnić frakcji też nie możesz.

 

3.Nie znam innych niż ty wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wersji modyfikacji. W starszych wersjach można było przystąpić tylko do frakcji Monolit. Warunkiem przystąpienia do Monolitu jest posiadanie teczki monolitowca Leona, którego znajdujemy rannego przy moście na Zatonie. Na jego prośbę odnosimy teczkę do bazy Monolitu i otrzymujemy możliwość dołączenia do frakcji. Od wersji 1.7 pojawiła się też możliwość przystąpienia do Bandytów i Najemników. Z bandytami nie ma żadnych problemów. Po prostu idziesz do ich bazy w Nadleśnictwie, robisz kilka zadań, dostajesz propozycję współpracy. Inaczej ma się sprawa z najemnikami. Najlepiej w ogóle nie zbliżać się do ich bazy aż nie dostaniesz zadania uratowania agenta SBU Tomka. W toku tego zadania zdobędziesz umundurowanie najemników i hasło dostępu na bazę. Dopiero wtedy, mając odpowiedni strój i znając hasło, możesz zbliżyć się do bazy najemników. Inaczej będą wyloty. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.