Jump to content

S.T.A.L.K.E.R 2 - Drobne informacje.


Recommended Posts

Redakcja hiszpańskiego serwisu PSN! postanowiła skontaktować ze studiem GSC Game World, gdyż brakowało informacji od oficjalnej zapowiedzi S.T.A.L.K.E.R. 2. Okazało się że gra jest jeszcze we wczesnej fazie "produkcji". GSC dokłada starań aby S.T.A.L.K.E.R. 2 był zbliżony graficznie do między innymi Crysis 2, Killzone 3 oraz Rage. W pierwszej połowie 2011 roku powinniśmy spodziewać się informacji na temat nowej części gry. S.T.A.L.K.E.R. 2 ukaże się w 2012 roku na PC oraz konsolach, chociaż nic nie wiemy na jakich konsolach zostanie wydana nowa część.

Link to comment
Share on other sites

Mnie zastanawia jak oni upchają tekstury,mapy itp. w 512 mb pamięci jaką posiadają konsolę. PS3 posiada 256 MB pamięci graficznej i 256 MB pamięci operacyjnej.Xbox posiada 512 łączonej pamięci(graficznej i operacyjnej). O ile w Ps3 jest pamięć tymczasowa na dysku(dev_HDD1) to w Xbox jej nie ma.Na 100% wersji konsolowe będą mocno okrojone.

Link to comment
Share on other sites

Podzielam zdanie Czernobyla, obawiam się że zrobią grafikę i ... pęknie klimat. Zawsze porównywałem Stalkera do Wiedźmina i tam obserwuję podobny rozwój wypadków. Nie będę marudził przed nabraniem pewności ale zauważam tendencję do "pójścia na całość" pod katem sukcesu finansowego gry. Twórcy zapominają o tym, że każda ma swoich fanów i że jest to grupa ukierunkowana na konkretne "klimaty". Ładniej nie znaczy lepiej, oby GSC nie zapomniało o tej prawdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity