Skocz do zawartości

Jaki był 2010r-jaki będzie 2011r?


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

2010 Miniony rok to wielkie osiągnięcia dla portalu, nowy funkcjonalny wygląd strony, sztandarowe produkty-polonizacje narodnoj soljanki(cały czas rozwijana),elminowanie błędów z soljanki i dodanie polskiego akcentu do soljanki. Spolszczenie zewu monolitu wraz z tajnymi tropami, rozpoczęcie spolszczania NLC6, wprowadzenie świetnego dowlandu. Szybkie tempo pozyskiwania nowych userów, przybywa z każdym dniem. Swietna ekipa portalug. Wielie dzięki dla tłumacza-Trurl świetna praca. Mamy swój kalendarz i niech tak zostanie. 2011 Dopiero się zaczął a mamy kolejne spolszczenie, czekamy na dope do soli i chcemy poprawy błędów które psują grę, finalnej wersji spolszczenia NLC6, nowego produktu sztandarowego. Przyrostu liczby userów aby forum było jak najlepsze. Tak widziałem ten miniony rok, tak bym chciał aby było w tym roku. Myśle że pozostali bracia stalkerzy wyrażą własne zdanie. Najlepszego w tym 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roku 2011 planujemy przejście na szybszy serwer co załatwia już ESTcobs. Planujemy też kupienie nowego znaczenie szybszego silnika forum(IPB).Jednak na razie mam 10% całej sumy potrzebnej na zakup. Planujemy także znaczne ulepszenie pobierali,wprowadzanie kategorii plików i poprawa niezawodności(bo jak wiadomo były problemy w tym roku) I to tyle co planujemy od strony technicznej,resztę niespodzianek sprawi nam pewnie Trurl3 i reszta ekipy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu trafiłeś w sedno Czernobylu, napisałeś chyba wszystko ale dodam od siebie, że zbudowaliśmy tutaj koleżeńską i serdeczną atmosferę - to rzadkość na dzisiejszych forach. Przejrzystość forum i portalu jest dużym plusem w stosunku do for o pokrewnej tematyce. Doskonała praca adminów i moderatorów - no... może oprócz tego owczego pędu do zmian:@. Życzyłbym sobie jedynie większej aktywności ze strony innych userów ale szanuję tych nie aktywnych równie z piszącymi, każdy robi z resztą to co uważa za słuszne. Ja równierz życzę Wszystkim wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż ja mogę powiedzieć ? Myślę że 2011 będzie lepszym rokiem dla forum niż 2010 :) Można powiedzieć że jesteśmy rok na rynku stalkera ale już przegoniliśmy "jantar" a w niedalekiej przyszłości ( myślę tak do marca ) przegonimy "clearsky" oraz stalker.info i zostaniemy drugim forum w Polsce ;) Mogę jedynie podziękować za rok wspólnej i jakże owocnej pracy bo gdyby nie Vorenus, Malakas, Czernobyl i trurl3 forum było by martwe bo to wy dodajecie w nie ciupkę swojego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roku 2011 planujemy przejście na szybszy serwer co załatwia już ESTcobs. Planujemy też kupienie nowego znaczenie szybszego silnika forum(IPB).Jednak na razie mam 10% całej sumy

Myślę, że szybko uzbieramy pieniądze na zakup nowego silnika. Cena nie jest wygórowana, sam skrypt oferuje dużo większe możliwości rozwoju. jako ciekawostkę podam, ze poradnik Soli otwiera się na nowym silniku pięć razy szybciej....

Czarnobyl 10 ma rację wiele się zmieniło na lepsze i oby tendencja wzrostowa się utrzymała.

Nigdy nie robię wielkich planów bo lubią się krzyżować, ale dobrze jest mieć w zapasie kilka możliwości na przyszłość...resztę czas pokaże.

Jak to mawia Trurl3...będzie jak będzie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.