Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

e77f148e4442.jpg

Tytuł oryginalny: Gott ist Mit Uns - Бог c Нами
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 01.04.2016 r.
Autorzy: V.I.V.I.E.N.T. Team
Autor spolszczenia: @gawron
Śr. długość rozgrywki: (ok. 3 godzin)


OPIS:

Spoiler

W 2016 roku najemnikowi o ksywce Ponury udaje się powstrzymać transakcję wojska. W jej trakcie dowiedział się, że armia wspólnie z SBU planowała zniszczyć Zonę, wykorzystując w tym celu broń atomową. Detonacja w pobliżu elektrowni pochłonęłaby wiele istnień, a nawet zniszczyła wszystko w promieniu 20 km od epicentrum. Wojsko nie wzięło jednak pod uwagę najważniejszej rzeczy - anomalne właściwości Strefy Wykluczenia w połączeniu z wybuchem wywołają katastrofę na niewyobrażalną skalę. 

Od czasu przerwania transakcji minął miesiąc i wydaje się, że wszystko wraca na właściwe tory, lecz jak się okazuje, wojsko ma już nowy plan. Tym razem los Zony, a być może i nawet ludzkości spoczywa na barkach Rysia - członka frakcji Powinność. 


Cechy moda:

  • Nowa fabuła; 
  • Dwie nowe lokacje; 
  • Nowe zadania i postacie; 
  • Cut-scenki;
  • Zmiany w grafice; 

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi projektami ekipy V.I.V.I.E.N.T. Team:

GALERIA:

Spoiler

imageproxy (1).jpg  imageproxy (2).jpg

imageproxy (3).jpg  imageproxy (4).jpg


Początek rozgrywki:

 

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Zew Prypeci 1.6.02.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda (gamedata, bin, gamepatchfsgame.ltx) umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. Dodajemy spolszczenie moda (onfigs, scripts, textures).
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod oraz spolszczenie:


Dodatki autorstwa @gawron:


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

  • Dodatnia 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do moda pojawiły się dwa nowe fixy poprawiające jego stabilność. 

Fiks oświetlenia dla DX9
Poprawia nadmierne naświetlenie i miękkość światła powierzchni na Agropromie.

Link: http://stalkermod.ru/?goo=yadi.sk%2Fd%2FhOReRt0BqhT55

Drugi z fixów to fix na uszkodzone zapisy moda.

Instalowanie: Skopiować plik do folderu gamedata\scripts z zamianą. Używać tylko w tych przypadkach gdy wystąpił dany wylot.

Wylot:

[error]Expression : !m_error_code
[error]Function : raii_guard::~raii_guard
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line : 748
[error]Description : .... - Зов Припяти\gamedata\scripts\bind_stalker.script:454: attempt to concatenate field '?' (a nil value)

Link: http://stalkermod.ru/?goo=yadi.sk%2Fd%2FQkvnQIxqqhTFK

Link do obu fixów: https://yadi.sk/d/fj6hWSXor4SnS dodany do #1 postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Szukając czegoś w internecie rzucił mi się w oczy film Cinemana przedstawiający przechodzenia tego moda. Tytuł filmu to - Сталкер "БОГ С НАМИ" [Полное Прохождение] ШИКАРНЫЙ МОД!!! 11/10. ШИКАРНЫЙ – to elegancki, szykowny, wyrafinowany, jednym słowem świetny. Odpaliłem grę i przekonałem się, że Cineman miał sporo racji, co prawda u mnie mod ma 8/10 ze względu na swoją główną wadę – jest krótki. Myślę, że ten mod może być ciekawą odskocznią od czegoś większego. Wykonując wszystkie zadania na spokojnie bez pośpiechu, można spędzić z modem przyjemny wieczór:). "Gabaryty" moda rekompensuje klimat, grafika i nowa lokacja - Kolektor, która prezentuje się naprawdę imponująco. Gramy tylko na "mistrzu", w starciu lekko nie jest, tak że na pewno zdarzy się oglądać poniższy obraz. Autorzy nie ustrzegli się paru drobnych błędów, które zostały naprawione lub wyeliminowane w spolszczeniu. W celu uproszczenia instalacji zamierzam dołączyć do polonizacji wszystkie patche i fixy. Nie będę się rozpisywał, kto zechce - sam sprawdzi. Przypomnę tylko, że ekipa V.I.V.I.E.N.T-TeaM ma na swoim koncie - LINK , a aktualnie zajmuje się projektem - LINK.

701661edab9e6ca994758d7d6c69b8fd.jpg

Parę screenów z mojej gry.

Spoiler

34ea092c1f4f173f5b895239837ee844.jpg

09a83bf612859c0f0a505b8e12b9c2f4.jpg

2e6ad7ada2630c53bd6d202c2d8e9c51.jpg

0020edda600bc8e1767e2f72d30c7947.jpg

d8a5971310484b31d70d76ff68f6715d.jpg

78021dee35ae3d047cbe8b1962d94532.jpg

e7e1f088dde90096dcbac508cec52996.jpg

02d0487debb1ab28ad0c1ffa02f53fce.jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to moje spolszczenie było wstawione na forum. Może mod co tu jest, jest kolejną częścią, bo w poprzednim zapowiadano taką. Tamta kończyła się na budowie na Dziczy, po przejściu tunelu co tu na screenie ma napis "Musisz być ostrożny".

Miała sporo niedoróbek, możne poprawili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ale coś musiało być z tym Gott mit Unss, że mi w głowie tytuł utknął. Może wtedy był jeszcze nie grywalny, skoro się za niego nie wziąłem. Ten latający wagon mam w głowie.

Ale teraz to już jest nieważne, skoro spolszczenie robi @gawron

 

Link do wideo: https://www.youtube.com/watch?v=KXVAHqA5lEM

Po jego obejrzeniu, wiem że w niego grałem i wstawiłem sporo screenów z finałowego tunelu. Musiały też być komentarze. Nie wiem co się z nimi stało podczas zmiany skórki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Administracji. Wracając do moich relacji z przechodzenia tego moda - mogło to być w kwietniu, najdalej w maju - czy można je odnaleźć? Bo skoro w moda grałem, to nie ma cudów, abym nie złożył z tego relacji. A forumowa szukajka pokazuje tylko ten temat. Widziałem, że niektóre wstawki vidkunsena są zamknięte. Może w nich są.

I na wstawionym przeze mnie filmiku, w końcowych odcinkach widać polskie napisy. To samo na niektórych screenach. Czyli jakieś choćby szczątkowe spolszczenie już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pacjent1972 napisał:

ale jaki Mnieciu? To kanał jakiegoś czaberdach-a. 

Faktycznie, chyba się jeszcze wtedy dobrze nie obudziłem, jakoś tak mi się skojarzyło...

9 godzin temu, Mnieciu napisał:

Widzę, żem tak sławny został, że przyspisujecie mi filmy innych ludzi.

Sorki @Mnieciu, mam nadzieję, że tylko Cię rozbawiłem.

Tak nawiasem mówiąc, to mam wrażenie, że zupełnie niepotrzebnie gęstnieje atmosfera w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.