Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobrze, że @pacjent1972 podpowiedział, że jest wersja 1.5, ponieważ miałem 1.0 pobraną zaraz po premierze. W nowej wersji autorzy wprowadzili pewne zmiany, między innymi przedłużono i zmieniono nieco fabułę, zmieniona została paczka broni, wygląd stalkerów i jeszcze parę innych zmian. Krótko mówiąc, urozmaicono grę, moim zdaniem na +. Przyznam, że wcześniej niespecjalnie przywiązywałem wagę do grafiki zjawisk przyrodniczych. W tym modzie łapałem się na tym, że chodzę po lokacji i przyglądam się pogodzie. Dni w większości są ponure, dżdżyste mgliste i deszczowe, natomiast wschody i zachody słońca bardzo intensywne z długimi cieniami i nutką mgiełki. Dni jak z horroru, poranki i wieczory jak z bajki. Jakbym na nowo odkrywał Agroprom. Do tego klimatyczny i niebezpieczny Kolektor - lokacja, na której kończy się ta opowieść. Nawet na niższych ustawieniach mod prezentuje się świetnie. Teraz wiem, skąd tyle pozytywnych opinii na temat tego moda. Tak, że z dużą przyjemnością przechodziłem tę krótką stalkerską historię.

9337dcb16e03edebb82ec49373ddd9b9.jpg

Spoiler

8d66a514389d182061bf79830eeafa7a.jpg

ca08975402915e8a2a976372a5400b53.jpg

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja na polską platformę moda v 1.5.
1. Zew Prypeci 1.6.02
2. Archiwum moda, foldery - bin, gamedata, gamepatch oraz plik fsgame.ltx, po rozpakowaniu skopiować do głównego katalogu gry ze zgodą na zmianę plików.
3. Polonizacja. Do gamedaty moda kopiujemy po kolei foldery: configs, scripts i textures.
4. Gramy.

@pacjent1972, prośba o uaktualnienie #1.

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład przy próbie wejscia w opcje:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...ll of pripyat\gamedata\scripts\ui_mm_opt_main.script:142: attempt to index field 'scroll_v' (a nil value)

Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KramarSenior, sypiesz logami w tematach niczym czarodziej "gołębiami z rękawa". :P W temacie moda na rosyjskim forum zero informacji o takim logu. Mod mały i stabilny. 

Patrząc na twoje inne tematy o problemach z instalacjami modów upatrywałbym problemu w złej instalacji moda na podstawkę, chyba że ktoś inny coś wymyśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam dość tych modów, to nawet nie jest dla mnie.

Co do instalacji modów, to nie ma szans żebym je aż tak źle instalował. Powyższego zainstalowałem na świeżej instalce stalkera, wersja zgodna ale oczywiście wywala i to faktycznie w tak bardzo dziwnym momencie, jakim jest otworzenie menu "opcje". Format zrobiony (specjalnie dla gry -.-), instaluje jeszcze raz zgodnie z każda instrukcje, jak teraz będzie to samo to chyba mam jakąś klątwę z tą grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z zapisem, gra zapisuje w normalnym folderze  "Zewu" ale nie widzę tych zapisów - pobrałem mod z MEGA nie wiem czy tam jest właściwy fix na zapisy i czy to właśnie on leczy moja bolączkę. Ani udate 2 ani fix  w naprzemiennej kolejności nie poprawiają sytuacji :(, może jakaś wskazówka co zmienić w ścieżce , albo dedykowany fix ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskiej podstawce nie widzę takiego folderu a po rozpakowaniu "Got mit uns" również go nie ma :( -, ja tylko przełożyłem pliki wypakowane z moda do zewu. Po odpaleniu kilkukrotnym taki folder mi się nie tworzy. Natomiast zapisy idą do dokumentów publicznych jak w normalnym zewie. Może trzeba coś u mnie zmienić w fsgame ?

 

Jeden problem rozwiązany - utworzyłem sam folder userdata i są już tam zapisy, ale przy próbie wczytania poprzedniego zapisu wywala do pulpitu z logiem

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CEnvironment::SetWeatherFX
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp
[error]Line          : 357
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : ! Empty weather effect name
 

stack trace:

0023:69737365 gameux.dll

Dziwne, że przywołany dysk D ja mam instalację na C

Edytowane przez pacjent1972
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@najdrok, nie wkleiłeś pliku fsgame.ltx .

Dnia 30.10.2016 o 19:53, gawron napisał:

2. Archiwum moda, foldery - bin, gamedata, gamepatch oraz plik fsgame.ltx, po rozpakowaniu skopiować do głównego katalogu gry ze zgodą na zmianę plików.

Nie potrzeba żadnych fixów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2016 o 19:53, gawron napisał:

Instalacja na polską platformę moda v 1.5.
1. Zew Prypeci 1.6.02
2. Archiwum moda, foldery - bin, gamedata, gamepatch oraz plik fsgame.ltx, po rozpakowaniu skopiować do głównego katalogu gry ze zgodą na zmianę plików.
3. Polonizacja. Do gamedaty moda kopiujemy po kolei foldery: configs, scripts i textures.
4. Gramy.

W opisie instalacji nie ma nic o Fixach z 1 postu. Chcę więc dopytać - instalować je czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Też chciałem to zrobić z udźwigiem bo ja lubię tachać dużo gratów, niestety skończyło się podobnie jak u Ciebie. Przydała by się pomoc Mechaników albo @Allen-na bo on smykałkę do takich rzeczy.

"Kiwanie" na boki GG nawet mi nie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.