Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Allen, ja powywalałem logi bo nasiało mi ich dużo. Generalnie chodzi o folder "creatures" gdzie jest plik "actor" i chyba plik "system" w którym także są linijki udźwigu. Nie znam się tylko tak kombinowałem wzorując się na innych modach. Mod nie ruszał wcale, w logu siało niedopasowanymi linijkami z plików które skopiowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pacjent1972 napisał:

@smox, ja zainstalowałem po kolei, moda, fixy i PL. 

Tak zerknąłem w daty plików i te z fixów są o miesiąc wcześniejsze niż cały mod v1.5 więc raczej są do starszej wersji ;)

Ale jak problemów nie masz to pewnie nie przeszkadzają.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisał @tom3kb, poprawki zawiera gamepatch, do sprawnego działania moda potrzebny był fix na oświetlenie, który zawiera spolszczenie. Niczego więcej nie instalowałem.

@smox, jeśli jeszcze potrzebujesz większego udźwigu, to proszę - configs.7z  zwiększony do 100kg.

 

Spoiler

90eb81715934695fd1c845e8c7661006.jpg

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @gawron za udzwig:) Jednak długo nie pograłem. Przy wczytywaniu zapisu dopadł mnie taki wylot -

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CEnvironment::SetWeatherFX
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp
[error]Line          : 357
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : ! Empty weather effect name

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sobie pograłem. Na ap.pro pisze tak - Мод имеет проблему с нерабочими сохранениями на статическом освещении и\или средних-низких настройках, потому если вы попали в очередь из людей с битыми сейвами, то очистите папку userdata и зайдя в игру попробуйте поставить динамическое и выше освещение с высокими\максимальными настройками качества!

Znaczy to mniej więcej tyle - Mod ma problemy z zapisami na statycznym oświetleniu i niskich/średnich ustawieniach, dlatego zalecają grać na dynamicznym i wyższym oświetleniu na wysokich\maksymalnych ustawieniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapis zrobiony po zwiększeniu udźwigu, działa mi zarówno w trakcie gry, jak i po wyjściu i rozpoczęciu gry od tego zapisu ( jeszcze raz zaznaczę, instalowałem zgodnie z opisem, bez żadnych fixów). Mam pytanie, czy gamedata od środka wygląda u was w ten sposób?

650ca47da611da77db2380c2074360ba.png

@smox, czytałem to, u mnie na dynamicznym i średnich, gra śmiga bezproblemowo i wszystko działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki db. z moda, a unpacker to Stalker Data Unpacker.

Problem polega na tym, że program nie widzi plików db. Nie otwiera gamedaty w której są. Zainstalowałem MSI Unpackera i jest to samo.  

Przepraszam. Widzi, ale gdy otwiera się okno - przeglądanie w poszukiwaniu folderu - obojętnie jaki folder podświetlę zawsze wyskakuje - unsupported file.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo

Mała kropka jest super, jak chce się strzelać z biodra to ma być trudno i niecelnie. ;)

 

Moda ukończyłem. (Nie znalazłem tylko stalkerów, którzy mieli iść do zakładu i zagineli, no i nie znalazłem dwóch zestawów naprawczych, miałem tylko podstawowe)

Plusy:

Graficznie super, wygląd lokacji, npców, broni czy kombinezonów, a także anomalii.

Fajny pack broni.

Fabularnie ok, szału nie ma ale jak na fabułę mini moda jest dobrze.

Jest i intro, i outro, kilka cutscenek, ładne ekrany ładowania, czy klimatyczne menu, które bardzo mi się spodobało.

Minusy:

Aż chciałoby się troch więcej postrzelać z tych pukawek.

Technicznie nie ma wad, może mógłby być ciut dłuższy (Czas gry to jakieś 4 godzinki) :) ale to w końcu to mini mod więc nie ma co narzekać.

 

Ocena 7-/10

Głównie za grafikę :)

 

No to teraz czekamy jak Gawron spolszczy "Kontrakt na dobre życie" żeby wiedzieć o czym mówią w tym modzie i poznać historię Ponurego.

 

 

 

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.