Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy mod w jaki (dotychczas) grałem. Polecam serdecznie każdemu. Chwała @gawronowi za spolszczenie :)

Mod ma same plusy z wyjątkiem jednego: początkowej misji ze śmigłowcem. Żeby to przejść musiałem zmniejszyć obrażenia amunicji używanej przez helikoptery :D Moja ocena:

+Bardzo podobało mi się to, że twórcy inspirowali się grami z serii Metro, a nawet wykorzystali niektóre elementy z tychże gier.

+Bardzo klimatyczne Katakumby (podziemia Agropromu)

+Doskonałe dźwięki otoczenia

+Grafika na bardzo wysokim poziomie

+Bronie i ich "feeling" - Genialnie im to wyszło - Czuć że mamy broń w rękach a nie jakieś ASG

+Świetne dialogi

+Całkiem fajne misje i wybory mające realny wpływ na dalsze losy

 

-Niestety mod jest dosyć krótki

-Początkowa misja może być denerwująca

Ocena: 10/10

To i kilka innych poprawek: zwiększony udźwig oraz zmniejszony poziom trudności, trochę lepsze pancerze, szybsze poruszanie się podczas kucania + niższe kucanie znajdziecie w tej paczce:

gamedata.7z

Edytowane przez EGZOdaw
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaklerR napisał:

A co w tej misji było trudnego? :) Bierzesz rakietnicę i strzelasz :P 

A to, że po każdym strzale nasza postać się chwiała jak po 50 kozakach, cały ekran był we krwi. Każdy strzał zabierał po 60-70% zdrowia, a szybkostrzelność broni helikoptera wynosiła ponad 1000 strzałów na minutę. I żeby go zestrzelić trzeba było 2 razy go trafić RPG'em.

Spróbuj zagrać jeszcze raz to się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema, mam pytanko. Mod u mnie działa fajnie, z wyjątkiem jednej rzeczy. Nie zapisują się sejwy. Gdy robię quick save albo po prostu zapisuje grę normalnie, gdy klikam "wczytaj grę" nie ma tam ŻADNYCH sejwów. Nawet tych które miałem z vanilli. Moda zainstalowałem na kopii folderu ZP w folderze GSC WP. Miał ktoś podobnie? Podkreślam, że to pierwszy taki przypadek w mojej 5-letniej przygody ze Stalkerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod niesamowity, a sam początek gry jest bardzo trudny do obmyślenia :)

Wybaczcie, że piszę pod swoim postem ale wolę aby ktoś mi szybko pomógł się uporać z wylotem po podsadzeniu c4 przed momentem wysadzenia wywala silnik i nic nie mogę zrobić nawet po zmianie na minimalne ustawienia graficzne :/ Twórca moda chyba bardzo chciał nadać dobry efekt wybuchu skoro silnik nie wytrzymuje :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer problem wylotu przy próbie odpalenia C4 był poruszany na poprzednich stronach tego tematu. Tutaj jest jego rozwiązanie:

Przed napisaniem posta proszę uważniej czytać porady kolegów, którzy ogrywali już tą modyfikację. Te wskazówki są naprawdę wartościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej moda oceniam na 9/10 ponieważ głownie ma same zalety. Lecz nie mogłem się uporać z tym c4 trochę wcześniej i po prostu byłem załamany. A tak jak sądziłem to była tylko końcówka moda do dogrania. Wszystko działa świetnie a bez fixów mod nie ma żadnych wylotów. Polecam serdecznie i dziękuje tłumaczom za spolszczenie go. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jak by ktoś szukał narzędzi dla technika to 1 są tam gdzie startujemy na szafce za biurkiem(główny budynek), 2 są w górnym lewym rogu mapy(takie obozowisko, przy samochodzie) tam gdzie jest 2 brama wyjazdowa z Agropromu, no i 3 w bazie stalkerów(centrum mapy, fabryka) wchodzi się główna bramą do budynku i na prawo są na dole takie zbiorniki(z benzyną czy czym) leżą tam w samym koncie trudno dostrzec.

Edit

Jak mamy wylot podczas detonowania ładunku przy wejściu do tunelu, winne są fix-y nieinstalowanie ich rozwiązuje problem.

Edytowane przez MOS
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2019 o 00:03, MOS napisał:

Jak by ktoś szukał narzędzi dla technika to 1 są tam gdzie startujemy na szafce za biurkiem(główny budynek), 2 są w górnym lewym rogu mapy(takie obozowisko, przy samochodzie) tam gdzie jest 2 brama wyjazdowa z Agropromu, no i 3 w bazie stalkerów(centrum mapy, fabryka) wchodzi się główna bramą do budynku i na prawo są na dole takie zbiorniki(z benzyną czy czym) leżą tam w samym koncie trudno dostrzec.

Sprostowanie odnośnie 2 narzędzi dla technika. Owszem, są w obozowisku przy samochodzie, ale prawym dolnym rogu mapy.

ss_jarek_07-09-20_07-50-41_(agroprom).thumb.jpg.954c3084e6648a6db5d8b3968e06806a.jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat
  • 3 miesiące temu...

Zapewne niebawem pojawi się spolszczenie KNNŻ, więc żeby dobrze poznać jego fabułę, postanowiłem przypomnieć sobie poprzednie części. Zacząłem od Bóg z Nami.

ss_daniel_01-05-21_16-02-04_(collector22).jpg

 

Tak naprawdę to trudno jest się do czegokolwiek przyczepić. Mod jest krótki i to chyba jego jedyna wada. Jeżeli wierzyć słowom twórców, że prace nad tym tytułem trwały zaledwie tydzień to muszę przyznać, że mają talent. Ładna grafika, a wylot tylko jeden ( użycie materiałów wybuchowych ). Grę ukończyłem na dwa sposoby i zakładam, że większość z was wydała Cichego, ale.. Jego zakończenie bardziej mi się podobało. 

Ps.
Dodałem do #1 postu minimapę od @gawrona. 

  • Super 1
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : .... call of pripyat\gamedata\scripts\xr_effects.script:3667: attempt to call global 'play_particle_in_vertex' (a nil value)
 
Moment wybuchu c4 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.