Skocz do zawartości
pacjent1972

ARMSTALKER: WARZONE 2.0 - trailer z odnowionego projektu.

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku kilku miesięcy trwają prace nad odnowionym projektem online   «ArmSTALKER: WarZone» . W nowej wersji twórcy postarają się naprawić wszystkie braki, przerobić wiele gameplayowych elementów, a przede wszystkim powiększyć świat gry. W szczególności powiększyła się lokacja Kordon. W nowej wersji graczom zostaną udostępnione dwie kolejne lokacje, takie jak Wysypisko i Bagna.

93240322.jpg

12291084.jpg

08318223.jpg

Twórcy zaprezentowali nowy trailer. W nim w osobliwym stylu, pokazani okolice poziomu gry i przykłady tego jakim będzie gameplay w odnowionej wersji. Data premiery nowej wersji zostanie ogłoszona nie długo.

Żródło:  AP PRO, 2016 r.

• Dodatnia 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przed chwilą, seb-stryl napisał:

@Tario Możliwe, że na robią grę na silniku ARMA 3, czyli Real Virtuality 4. 

Możliwe, ale to z drugiej strony oznacza zerową optymalizacje i niestety słabe działanie i kosmiczne wymagania jak na to co otrzymamy. No, ale zobaczymy, w końcu my tylko spekulujemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Tario Racja, silnik RV (Real Virtuality) nie należy do łagodnych pod kątem optymalizacji, wyciska ze sprzętu tyle ile się da i nawet więcej. Ogrom map, animacje postaci, broni, strojów itp. robią swoje w silniku graficznym. RV Daje sporo możliwości, ale za to jaki trzeba mieć sprzęt. Coś za coś. Dlatego masz rację, zobaczymy co dalej z tego wyniknie. :) 

Edytowane przez seb-stryl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, seb-stryl napisał:

@Tario Możliwe, że na robią grę na silniku ARMA 3, czyli Real Virtuality 4. 

Panowie tylko to nie jest żadna samodzielna gra, żebyście nie myśleli ;) to jest mod do Army 3.

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na początku będą same rosyjskie serwery więc nie ma mowy o normalnej rozgrywce dla ludzi z innych krajów. Nie mniej nie narzekajcie na silnik ARMA3 ponieważ daje się ją uruchomić na średnim komputerze: procesor minimum dwurdzeniowy ok 2,3 GHz, 4 GB pamięci oraz karta graficzna z 1 GB VRAM. Nie jest źle tylko nalezy postawić sobie pytanie jak tego moda zepsuje BIS swoimi comiesięcznymi aktualizacjami gry. Na pewno będą nowe wersje moda po każdej aktualizacji gry.

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4.04.2016 o 18:09, czernobyl10 napisał:

Na początku będą same rosyjskie serwery więc nie ma mowy o normalnej rozgrywce dla ludzi z innych krajów. Nie mniej nie narzekajcie na silnik ARMA3 ponieważ daje się ją uruchomić na średnim komputerze: procesor minimum dwurdzeniowy ok 2,3 GHz, 4 GB pamięci oraz karta graficzna z 1 GB VRAM. Nie jest źle tylko nalezy postawić sobie pytanie jak tego moda zepsuje BIS swoimi comiesięcznymi aktualizacjami gry. Na pewno będą nowe wersje moda po każdej aktualizacji gry.

Pewnie, że odpali. Komfortowej gry jednak nie będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda fajnie, ale... jakoś nie mam zaufania do modów. Jak dowiedziałem się o DayZ, to z początku oczka mi się zaświeciły, a potem entuzjazm szybko opadł. Fajnie, że ktoś wziął się za taki projekt - to samo pomyślałem sobie przy Stalkerze na silniku Crysisa, nie pamiętam nawet jak się ten twór zwał i czy wyszedł, czy nie. Jeśli to będzie przynajmniej w połowie tak fajne, jak się teraz wydaje, to może rzucę okiem. O ile będę miał lepszy komputer do tego czasu.

Nie mam pojęcia jak działa Arma i mody na nią, ale domyślam się, że żadnej fabuły w tym nie uświadczymy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie wie ktoś jak to ściągnać jak należy? Nie rozumiem cyrylicy a translator nie daje rady. Ktoś może pobierał? Albo gra?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stąd pobierasz: http://armstalker.ru/setup_armstalker_01.exe

Lub z torrenta: http://armstalker.ru/WARZONE.torrent

Opis instalacji:

Pobrać ze strony internetowej launcher i mod, wrzucić do folderu z Arma3 i uruchomić ze skrótu na pulpicie. Sprawdzić dostępność aktualizacji.
Połączenie z serwerem:
Sposób 1:
Uruchom launcher ArmStalker, wpisać w polu "nick", nazwa twojego profilu w Arma3, wybrać serwer #1 i kliknąć "Połącz".
Sposób 2:
Uruchom launcher Arma3, włączyć w nim mod ArmSTALKER War Zone 2.0 (wrzucony wcześniej do folderu Arma3) i uruchomić. Znaleźć serwer poprzez wyszukiwanie w oparciu o armstalker/IP: 212.96.221.71 Port: 2314

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@pacjent1972

Dzięki za odpowiedź

Wpisywanie IP nie działa. Do tego nie mam TFR-a (Task Force Radio). Paczka sprawdzona laucherem. Pytanie mam do ciebie też inne. Też tak wolno i mułowato działa ci Laucher ? żeby uruchomić go czekam minute a żeby kliknąc i wybrać server (są całe 3 na liście !) muszę czekać kolejne 2 minuty no i przyciśk connect kolejna minuta :D

Ba przez przeglądarke Armową nie wykrywa mi serwerów. Mógłbyś podesłać fotkę jak to u cb wygląda ?

Edytowane przez Ptachu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta