Skocz do zawartości
pacjent1972

ARMSTALKER: WARZONE 2.0 - trailer z odnowionego projektu.

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik pokazujący co na tą chwilę jest zrobione w modzie, czyli uzbrojenie, kombinezony, mutanty, animacje itp

Ten pokazuje moda w akcji na wyspie Namalsk (jakiś rosyjski serwer roleplay chyba). Można zobaczyć jak to mniej więcej będzie wyglądać w przyszłości.

• Dodatnia 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka screenów z nowej lokacji.

ZaQ8HhXD8X0.jpgwX9H8i_BKbE.jpg7FtgV8wJU10.jpg

Miedzy 28-30 stycznia mają być jakieś testy ostatniej wersji moda na jakimś serwerze RolePlay, będą się wczuwać w klimat stalkera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio ktoś tu założył kolejny ;) temat o Armstalker, a raczej o jego części czyli WarZone (pod jakże dobrze trafionym tytułem Stalker online)

Wrzucę jeden filmik żeby sobie można zobaczyć jak mod wygląda to jest, mapy, modele, uzbrojenie, mutanty, anomalie itd. Nie przejmujecie się tym, że jest trochę chaosu w rozmowach ale tak to już jest jak anglojęzyczni gracze próbują grać na serwerze gdzie są praktycznie sami Rosjanie, no i jest to ich pierwsza rozgrywka. Filmik z kanału gościa co od lat siedzi w modach do army, szczególnie tych do MP.

Mod na steamie:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=889103214

• Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odświeżam. Ktoś gra w ARMSTALKERA ? Jeśli to niech pomoże mi proszę ogarnąć ich strone i rejestracje :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiadam pocztę na Gmail-u. Nie przychodzi mi mail potwierdzający rejestrację. Poleć proszę pocztę na którą przyjdzie mi potwierdzenie rejestracji. Jeśli ci będzie lepiej mogę wejść na jakiś team-speak aby porozmawiać o twojej pomocy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Ptachu - popatrz do katalogu ze spamem. Czasem poczty od razu tam wrzucają wiadomości nietypowe. Tak miałem z zaproszeniami na Dropboxa.

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kondotier

Spam przeczesany. Szwankuje mi Gmail o dziwo :) Założyłem nowe konto na innej poczcie. Jeden problem z głowy.

@czernobyl10

Tak zrobiłem. Problem z wyrzucaniem z serwera rozwiązany. Na angielskiej części forum ArmStalkera jest opisany problem z BattleEye. Wystarczyło go wypieprzyć i wgrać od nowa. Na serwer mnie wpuszcza. 

Mam jeszcze problem z TFAR-em. Nawet jeśli siedze na tym samym kanale TS-a z włączonym pluginem dalej mi nie działa. Musze zobaczyć i pokombinować. Ale to błachostka. 

Mam pytanie do was ludzi którzy grali/grają w Armstalkera. Czy da się tu sprzedawać przedmioty ?  Części mutantów/bronie/arty których jeszcze nie znalazłem ??

Edytowane przez Ptachu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta