Skocz do zawartości

Początek przygody. Dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

Witam wszystkich raz jeszcze

Moi Drodzy – jakie niezbyt wymagające pod względem sprzętowym mody z gatunku „standalone” mogli byście polecić? Z działającym spolszczeniem i nietrudne w instalowaniu.

Tak się składa, że GOG na którym legalnie zakupiłem wszystkie części Stalkera „odmówił współpracy” i od ponad tygodnia wyświetla komunikat o treści - GOG Galaxy cannot launch because it is already running on another account on this computer. Pisałem już w tej sprawie do serwisu GOG ale jak na razie otrzymałem odpowiedź, z której bardzo luźno wynika, że kiedyś się tym zajmą. Restarty laptopa nic nie pomogły. Może po prostu ktoś się włamał albo coś innego? Kompletnie się na tym nie znam…

Jakby na to nie patrzeć grać trzeba. A że karta graficzna to jedynie zintegrowany Intel, proszę o pomoc w znalezieniu jakiegoś rozwiązania. Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mefistofeles2121 a to musisz GoG Galaxy odpalać? Normalnie exekiem z folderu gry odpalaj, zrób sobie skrót do gry na pulpicie.

Jakieś 2 miechy temu też miałem ten komunikat ale teraz Galaxy chyba się zupdatowało bo nawet po starcie systemu otwiera mi się okno logowania.

Ps. Co to za intel zinegrowany, jakiś bardzo stary i słaby złom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jednak jestem cymbałem patentowanym skoro na to nie wpadłem. Muszę spróbować z tym .exe. Dziękuję!

A karta to Intel UHD Graphics 620, zatem szału nie ma... Trochę ratuje sytuację 8 giga RAMu ale bez przesady. 

Szukam czegoś, bo w końcu ile można grać w podstawki - ciągle to samo. Jeśli są jakieś sugestie, bardzo poproszę. Wielkie dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mefistofeles2121łe to to dobry intel :) myślałem, że zabytek jak u mnie w jednym kompie typy intel family :D

Zajrzyj sobie w ten temat poniżej, ostatnia strona, mój post z 27 marca, wymieniłem z 10 modów standalone, powinny ci spokojnie chodzić, nie do wszystkiego wrzucałem linki ale to sobie znajdziesz po nazwach.

https://stalkerteam.pl/topic/13554-pda-dla-wędrowca/page/4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

@mefistofeles2121łe to to dobry intel :) myślałem, że zabytek jak u mnie w jednym kompie typy intel family :D

Zajrzyj sobie w ten temat poniżej, ostatnia strona, mój post z 27 marca, wymieniłem z 10 modów standalone, powinny ci spokojnie chodzić, nie do wszystkiego wrzucałem linki ale to sobie znajdziesz po nazwach.

https://stalkerteam.pl/topic/13554-pda-dla-wędrowca/page/4/

…a jednak jestem cymbałem i to z akredytacją na wszystkie kraje Europy i pozostałe kontynenty albowiem plików .exe znaleźć jakoś nie umiem. A przejrzałem foldery Cienia i Czystego albowiem te dwie gry (jak na razie) zdążyłem zakupić na GOG.

A GOG nadal nie odpowiada, więc wszelakie standalone mile widziane ;)

Pocieszyło mnie to, że mój Intel UHD 620 to nie takie straszne dziadostwo w Waszej opinii. Przejrzę koniecznie polecany wątek z 27.03.

W razie czego – nie bijcie – będę zadawał pytania. A jak sami widzicie moje cymbalstwo komputerowe jest nieogarnięte.

Dziękuję     

Edytowane przez mefistofeles2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mefistofeles2121 oprócz normalnych plików uruchamiających gry powinieneś mieć pliki typu Launch Stalker XYZ w gogowskich folderach z grą, 

Zrób screena głównego folderu gry to ci pokażemy co odpalić jak nie możesz znaleźć albo tak jak pisał @kondotier zrób, zajrzyj do folderu bin i szukaj exeka z ikoną ostrzeżenia przed promieniowaniem.

Xr_3da.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.