Skocz do zawartości

Problem z przenoszeniem ciał


GalaxyDog

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej, bracia Stalkerzy :)

Mam problem, który jest poniekąd również problemem fabularnym. Otóż wykonywałem sobie zadanie na zabicie Superpijawki dla Swibłowa na Radarze. Wszystko poszło gładko, pijawka leży, no i nagle okazuje się, że muszę zanieść jej truchło pod nogi Swibłowa. I tu pojawił się problem. Nigdy wcześniej nie musiałem przenosić żadnego ciała (nawet w podstawce w 2007 roku zrobiłem to chyba raz, żeby sprawdzić czy się da i tyle) i okazało się, że na tym modzie...po prostu nie mogę tego zrobić. Naciskając kombinację klawiszy SHIFT+F jaką podaje mi gra, moja postać niby opuszcza broń, niby chwyta to martwe ciało, ale w ogóle go dalej nie przenosi. Widać, że pijawka lekko się przesuwa, ale są to dosłownie milimetry i zajęłoby mi chyba rok, żeby przenieść to ciało. Poza tym, pijawka leży na płaskim terenie i ledwo się rusza a co dopiero pod górkę :) Mogę strzelać w to ciało i rusza się trochę żwawiej, ale nie dostrzelam go, aż do Swibłowa :( Jest jakiś trick, na przywrócenie GG sprawności w przenoszeniu przedmiotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Allen musisz iść z wciśniętymi Shift+F, żeby ciągnąć ciało, pewnie nie raz je upuścisz i się naklniesz ;)

W poradniku żadnych tricków odnośnie tego questa nie

Cytat

Zawlecz cielsko superpijawki do Swibłowa

Swibłow zleca nam zabicie superpijawki.Idziemy w zaznaczone miejsce na kompleksie.Bestia jest bardzo wytrzymała,najlepiej załatwić ją nożem.Dobrze przemyśleć użycie grawikarabinu.Warunkiem zaliczenia zadania jest przywleczenie cielska do Swibłowa,a po potraktowaniu jej anomalią może nie być co ciągnąć.Po zabiciu wleczemy ciało do Swibłowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zapomniałem o tym GrawiGunie, chociaż ciągle noszę go ze sobą :D Zaraz sprawdzę czy zadziała.

I tak, cały czas trzymałem Shift + F. Kombinowałem też z puszczeniem F, puszczeniem Shifta, chodzeniem do przodu, do tyłu, kucaniem, skakaniem - nic to nie dało. Mój GG po prostu jest zbyt leniwy, żeby się po coś schylić i to jeszcze ciągnąć.

EDIT: GrawiGun zdał egzamin :) Był mały problem ze wstrzeleniem ciała do domu w którym stoi Swibłow, ale wystarczyło je po prostu umieścić blisko niego przy zewnętrznej ścianie. Dzięki za radę @Wędrowiec:D 

Edytowane przez GalaxyDog
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.