Skocz do zawartości

Stalker Cosplay


Pan Otlet

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie towarzysze!

Otóż od dawna zamierzałem zrobić cosplay, ale jakoś cukierkowe anime do mnie nie przemawia i zamierzam ogarnąć cosplay Stalkerski.

Mam oryginalny mundur WP (wz. 98 chyba i muszę jeszcze oderwać kilka rzeczy jak flagi etc., by się nikt nie pluł), do tego niedługo zamówię naszywki Stalker Loner (naszywki.com.pl czy jakoś tak), bagnet, plecak stalkerski, kilka konserw i kozaki kupi się w sklepie obok i teraz do Was pytanie: maska i ASG?

Docelowo kieruję się w kierunku maski MP-5, którą widziałem w stalkerze lub ewentualnie maska typu słoń (nie wiem jak ona się nazywa w sumie, ale wygląda jak słoń).

W przypadku ASG jest trochę gorzej - w co celować? Macie jakieś pomysły?

Dzięki z góry za odpowiedzi i niech Wam Zona lekką będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś szukał inspiracji to popatrz na fotografie z LARPów:

Stalker- Zona Nysa http://stalker.nysa.pl/stalker/frakcje.html ,

Stalker Ocisęki http://www.gyverasg.org/?page_id=74 ,

byłem w Nysie i powiem Ci że dużo osób miało fajnie zrobione kombinezony stalkerskie i frakcyjne.

Ja bym zrobił troche inaczej:

1.Mundur: najlepiej coś w oliwce, nie wiem co to wz98, ale jeśli Ci chodzi o wz93 to jest średnio wygodny wz2010 lepiej

2.Kamizelka: zamiast kamizelkli kupił bym chestriga albo szelki taktyczne+ładownice

3.Replika: najlepiej byłoby postawić na AK, a jak ma być tanio to seria RK od Boyi

4.Maska: słoń jest najtańszą opcją, jeśli coś nowszego to MP-4 albo MP-5, cudem by była MP-6

5.Naszywka: ja u siebie w zwykłym mundurze mam naszywke PVC, która wygląda o niebo lepiej niż zwykła haftowana

 

 

dgb1kle.jpg

 

Znalazłem jeszcze kilka zdjęć na FB

 

 

 

 

 

Edytowane przez sedoro
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pomoc, skorzystam :D

  • Mundur zostawiam, bo i tak go już mam, gdyż dostałem :D Obniżamy koszta :D
  • Kamizelkę muszę się rozglądnąć jak to cenowo wygląda
  • Replika i tutaj mój portfel błaga o litość :D
  • Maska EO-19 PBF byłaby najlepsza, ale ciężko dorwać i cenowo też nie za różowo, jednak zostanę przy MP-5, gdyż bardzo mocno przypomina te z Uniwersum Stalkerskiego + jest tania i łatwa w dostaniu.
  • Naszywkę trzeba w końcu zamówić :D Zobaczymy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.