Skocz do zawartości

Z calłkiem innej beczki .....


boberm

Rekomendowane odpowiedzi

@boberm - zacznę od końca.

Granatów podlufowych anomalnych nie ma, więc pytałem mechaników, czy są w stanie zrobić na nie fixa.

Granatnik na granaty N79 powinien dać się podczepić do każdej broni natowskiej. Ale to kupa roboty, bo tej broni jest multum i chyba dlatego jest tylko do jednej.

Sądziłem, że prościej będzie te granaty przypisać do 209.

A do zadania na pieska chyba nie dojdę. Na Zatonie przy "odminowaniu" Gieńki Sapera, brakło mi odpowiedniej amunicji i cierpliwości na likwidację bibliotekarzy i ginięcie kwestowego. Poszedłem więc się zaopatrzyć, a że droga wiodła przez Bagna, porozmawiać z bratem Luisem. Ale brata nie ma. Kilka powtórek walki i nic.

Nie zabiłem go w tej walce, ale mogłem wcześniej i to sporo. Spawner nie pomoże, bo go pośród kwestowych nie ma.

Jest jakiś inny sposób dodania go? Bo nie mam najmniejszej ochoty na powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat Louis lubi sobie pospacerować ale wcześniej czy później zawsze go dorwałem. Kluczem jest tu włączenie funkcji rozpoznawania NPC, tak byś widział do kogo strzelasz. Wybijasz wszystkich mścicieli i na końcu rozmawiasz z Louisem. Pojawia się na przysiółku dopiero po wzięciu odpowiedniego zadania więc raczej nie mogłeś go wcześniej zabić, zresztą myślę że wtedy dostałbyś informację, że zadanie jest nieudane. Jakbyś miał z tym kłopot to wstaw sejwa z wejścia na Bagna. Spróbuję ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm - widzę, że z tymi granatami to problem, więc dajmy sobie spokój. Może ktoś kiedyś to rozwiąże robiąc fixa.

@kobal- mam zadanie na porozmawianie z nim. Nie pamiętam kto go dał, ale jest. Na kilku różnych gameplayach widzę, że grzecznie stał w tej chałupie z biurkiem. Biurko jest, a jego nie ma :062:.

Pobiegam koło tego przysiołka i poszukam go. Wejdę jeszcze raz na lokację i zrobię to zadanie w pierwszej kolejności. A jak się nie uda, dam linka.

Do obu. Patrzyłem w spawnerze na te opcje z kwestami, ale nie połapałem się która go dotyczy. Mam tego spolszczonego Gud Zone.

DODANO. Po problemie z Luisem. Ponowne wejście na lokację i na przysiółek jako pierwsze na lokacji zadanie. Braciszek jest, pogadaliśmy, obszmalał mi trupy i wysłał na MW. Teraz zobaczę jak pójdzie z Adrianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU

No i moja przygoda z tym modem kończy się definitywnie takim ekranem pożegnalnym:

ss_administrator_04-10-17_18-49-45_(zaton).thumb.jpg.bb68629e9e932d1937b85a158f0b2710.jpg

Stosując się do zalecenia, usuwałem zapisy i usiłowałem wgrać poprzedni. I tak ileś zapisów do tyłu. Na każdym wylot z taką sama treścią. Nawet na tych, które poprzednio gdy ginąłem, wgrywały się bez problemu.

Jednocześnie chcę bardzo podziękować @boberm, @kazik, @kobal, za wspieranie mnie w borykaniu się z tym modziwem :smile_pseudogigant: .

I nie sądzę, abym jeszcze kiedykolwiek do niego wrócił. Zawiodłem się na nim okrutnie. Przeładowany, przesadzony, przegięty :smile_anom: .

Zamiast przyjemności z gry, nerwy i zdołowanie :005: :043::068: :070: :010: :056: .

To jest moje subiektywne odczucie tego moda i odbierający go inaczej, niech będą dla mnie wyrozumiali.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kondotier napisał:

No i moja przygoda z tym modem kończy się definitywnie takim ekranem pożegnalnym:

Jednocześnie chcę bardzo podziękować @boberm, @kazik, @kobal, za wspieranie mnie w borykaniu się z tym modziwem :smile_pseudogigant: .

I nie sądzę, abym jeszcze kiedykolwiek do niego wrócił. Zawiodłem się na nim okrutnie. Przeładowany, przesadzony, przegięty :smile_anom: .

Zamiast przyjemności z gry, nerwy i zdołowanie :005: :043::068: :070: :010: :056: .

To jest moje subiektywne odczucie tego moda i odbierający go inaczej, niech będą dla mnie wyrozumiali.

 

Każdy ocenia po swojemu a gra w danego moda nie jest obowiązkowa.   
Jeśli możesz i chcesz wystaw sejwa sprzed ACHTUNG lub wyślij na PM ale
to już tylko taka moja ciekawość.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: UWAGA NA FB jest wirus i dotyczy śmierci polskiej piosenkarki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki @kondotier

Miałem zapchaną skrzynkę PM. Nawet nie wiedziałem, że można ją zapchać. Już zrobiłem porządki.

OT: UWAGA NA FB jest wirus i dotyczy śmierci polskiej piosenkarki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na tym zapisie i u mnie działa normalnie ale zauważyłem totalne przeładowanie schowków i dużą ich ilośc a to bardzo poważnie zwalnia procesor i pamięć i stąd problemy związane z błędem gry nawet na bardzo wstecznych zapisach.Ale to może być tylko moje zdanie.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam sporo w schowkach, ale przyczyną jest konieczność chomikowania, bo nie wiadomo co sobie kolejny kwestowy zażyczy. Mógłbym przedmioty kwestowe spawnować, np. AK dla Kuzniecowa, czy Żmije dla Wieprza, ale chciałem "normalnie" wykonać takie zadania. Nic co jest w schowkach nie pochodzi ze spawnera, tylko z gry.

Też sprawdziłem na zapisie zaraz po odminowaniu Gieńki i poszło. Ale przy Żelaznym znalazłem się inną drogą, ze spawnem mniejszej ilości mutantów których truchła pozostały po moim przejściu. No i w samym Żelaznym miałem inny spawn. Część Wermachtu pojawiła się na powierzchni, tak że w labie też trupów było mniej. No i w labie też nie dałem się zabić. Zadanie wykonałem, ale to nie zmienia mojej decyzji i oceny moda. Przede wszystkim jeszcze nigdy nie spotkałem się z innym modem, który jest tak nieprzyjaźnie nastawiony do gracza, tylko po to, aby sztucznie wydłuzyć czas grania w niego. No i nielogiczne, wydumane, pokrętne zadania, jak np. postępowanie z zapalnikiem miny Gieńki. Trochę się na tym znam, może kiedyś ujawnię skąd i było ono oderwane od realiów, nawet jak na moda. Upływ czasu nie pozwalał nawet na dokładne przeczytanie dialogu, a wymagał przeklikiwania i zapamiętywania tylko w co się kliknęło poprzednio. Zapisy nie pomagały, bo czas płyną mimo nich.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.