Skocz do zawartości

Brak ostatniego teleprtu


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj żadnego cudu nie zrobisz. Skoro nie wczytał się teleport to jedyne co można zrobić to jeszcze raz wczytać całą lokację. Czyli wczytać zapis z Sarkofagu i jeszcze raz powtórzyć całą operację przejścia CEA-2. Ale pierwszy raz coś takiego widzę. A na początku gry ten teleport był? Te teleporty to część oryginalnej gry. Zapewne wszystkie informacje o nich są zapisane w pliku all.spawn. A jakiekolwiek zmiany w tym pliku wymagają nowej gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pliku nie dokonywałem żadnych zmian , jedyną zmianą jakiej dokonałem to zwiększenie udźwigu ale to na pewno nie ma nic wspólnego. Przechodziłem 2x od początku to zadanie tzn od momentu jak trafiłem przed ten czerwony kryształ z bunkra sterowniczego i nic... to samo. Przypomina mi się że na początku gry jeszcze jako monolitowiec przechadzałem się po terenie CEA-2 i w tym miejscu też nie było żadnego teleportu. Jeśli posiadasz ten plik to może byś mi go podesłał to bym podmienił , może coś by to dało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pomoże. Plik all.spawn jest wczytywany na początku gry i jego zawartość jest przenoszona w sejwach. Możesz go zmieniać 10 razy a i tak gra wczyta ci twój stary, z którym rozpocząłeś grę. Jeżeli już, to potrzebujesz od kogoś sejwa z tego etapu gry. Ale to gra niewarta świeczki. Zostało ci jakieś 5 minut gry. W tym modzie nie ma żadnego freeplayu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok , chyba faktycznie gra nie warta świeczki o 5min gry . No cóż w takim razie uznaje moda za zaliczonego. Mimo wszystko dzięki za chęć pomocy.

 

1 godzinę temu, ramirez12 napisał:

No ok , chyba faktycznie gra nie warta świeczki o 5min gry . No cóż w takim razie uznaje moda za zaliczonego. Mimo wszystko dzięki za chęć pomocy.

No może nie jest to ostatnie 5 min bo jeśli nie zebrałeś odpowiednich artów w odpowiednim miejscu i momencie może to być ładnych parę godzin ;)

 

Nie mam w liście zadań nic oprócz zadania związanego z ucieczką przez teleporty , raczej wszystkie zadania wykonałem (grałem według poradników) nie opuściłem nic , a na pewno nic ważnego czy kluczowego dla fabuły gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się pomyliło - Kazik. W tym modzie nie zbierasz żadnych artów w żadnym miejscu. Po skorzystaniu z teleportu którego brakuje gracz wpada w zasadzkę. Jeżeli nie uda mu się z niej wydostać ( 5 sekund ) to wraca do naukowców w Sarkofagu i kończy grę zaklęty w Kryształ zamiast swojego brata. Jeżeli uda mu sie wydostać z zasadzki to korzysta z jeszcze jednego teleportu, przenosi się pod Monolit w Sarkofagu i też kończy grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miało. Kilka tych artefaktów jest potrzebnych do różnych zadań pobocznych, ale to wszystko masz już za sobą. A to jaki gracz sobie przygotuje ekwipunek na wielki finał to już jego sprawa. Ja bym doradzał raczej  dobrą snajperkę z auto namierzaniem zamiast tych serc poltergeista, ale to rzecz gustu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że nie :) Myślę, że chodzi ci o artefakty, które leżą naokoło Kryształu, w którym jest zamknięty brat Striełoka. Jest ich tam pełno, można je pozbierać, tyle, że na tym etapie gry już niespecjalnie są potrzebne. Dalej uwalniasz brata, oddajesz mu swój teleportator, idziesz do teleportu przy granicy lokacji, przenosi cię na CEA-2. Tam rozmawiasz z Wędrowcem, zaczyna się Emisja przed którą uciekasz teleportami walcząc po drodze z siłami Monolitu. Aż do finału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.