Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137  Cytat z Twojego wpisu. " Jak ostatnio rozmawialiśmy doradzałeś mi żebym podstawkę zainstalował na C i jej nie ruszał, zrobił kopię i to wszystko przerzucił na D co też zrobiłem i tam wrzucał pliki moda, ".

Prawdziwym jest tylko to, że zainstalowanej podstawki nie należy używać do stawiania na niej modów. O kopiach pisałem wiele razy i w różnych tematach. Nigdzie nie znajdziesz, ze kopię należny zrobić na systemowym i dopiero przenosić na niesystemowy. Ale nawet takie coś, jak postawienie na systemowym i przeniesienie na niesystemowy, nie możne mieć najmniejszego wpływu na uruchomienie kopii. Z powyższych Twoich wypowiedzi wynika, nie rozumienie działania tak gry jak i kopii, a szczególnie tego, że nasze podstawki i rosyjskie, to dwie różne rzeczy. Dlatego mod z rosyjskim bin i rosyjskim silnikiem w nim, może nie uruchomić moda. To dotyczy porady @smox, gdzie nie zrozumiałeś sensu jego podpowiedzi.

A Twój błąd polegał na tym, że z kopi nie zrobiłeś oddzielnego skrótu pulpitowego, do jej uruchamiania. I dobrze jest po postawieniu moda w ten sposób, dokonać restartu komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cez137 napisał:

nie odpala, czy podstawka jest na C czy na D nie odpala, bo nawet ją i na D zainstalowałem na próbę i nie odpala

W dniu 19.01.2019 o 11:41, gawron napisał:

Jedyne, co źle można zrobić, instalując czystego moda, to skopiować do bin ruski plik XR_3DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

Godzinę temu, kondotier napisał:

Prawdziwym jest tylko to, że zainstalowanej podstawki nie należy używać do stawiania na niej modów

No popatrz, a teraz tak zrobiłem i działa, to jak to jest? podejrzewam że działało by i na D po zrobieniu POLSKIEJ  kopii pliku silnika

Godzinę temu, kondotier napisał:

Nigdzie nie znajdziesz, ze kopię należny zrobić na systemowym i dopiero przenosić na niesystemowy

Z Twojej odpowiedzi jako kopię rozumiem podstawkę,a idąc Twoim tokiem rozumowania na D robię kopie kopii, czy tak?

@gawron nie zrozumiałem o co Ci chodzi po prostu, ale masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Cytat Twojego pytania: " idąc Twoim tokiem rozumowania na D robię kopie kopii, czy tak?"

No i właśnie. Taki jest właśnie Twój tok myślenia. Tyle razy, bo ten nie jest pierwszy, tłumaczę Ci,  że kopię podstawki od razu należy robić na niesystemowym. Sam zacytowałeś moją wypowiedź, że " Nigdzie nie znajdziesz, że kopię należny zrobić na systemowym i dopiero przenosić na niesystemowy ". Czy to nie jest klarowne wyjaśnienie? Na D od razu robisz taką kopię na której stawiasz moda. Zmieniając nazwę katalogu z kopią na nazwę moda, takich kopii możesz na niesystemowym zrobić tyle, ile masz tam miejsca. I mieć gotowych do gry kilka modów stawianych na tej samej podstawce. Warunek: zmiany w fsgame.ltx na zapis w modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ja zrozumiałem że podstawkę stawiam na systemowym i kopiuje ją na D i dopiero tam stawiam moda.

a jeszcze zapomniałem, jak zrobić żebym miał HUD widoczny? ile życia mam i wgl? w ogóle tego nie mam, w opcjach sprawdzałem to nie ma nic na ten temat, żadnych okienek, nic

ss_windows7_01-21-19_17-07-21_(l01_escape).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron

1. Instalacja ori podstawki na dysku systemowym C

2. Skopiowanie pliku silnika polskiej wersji (tego z podstawki) i przerzucenie go na pulpit

3. Skopiowanie moda do podstawki

4. Zamiana pliku silnika z rus na pol (tego z pulpitu)

5. Spolszczenie

No i chyba to wszystko, żadnej zabawy z fs.game (true,false) i localization.ltx

tfu tfu na razie chodzi, jest płynnie, nic nie laguje, wszystko ok

aha mod chodzi mi TYLKO z ori płytą, nie umiem tego scrackować żeby chodziło bez, kiedyś umiałem to robić ale to dawno i nieprawda :006:

@kondotier tam się trzeba zarejestrować, ja tam się nie będę rejestrował, nie macie innego serwera bez rejestracji, a nie można by tego na Megę przerzucić czy coś albo na Wasz serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier no tak, amunicję pokazuje, jest jeszcze kilka drobnych błędów w tym modzie, np: nie pokazuje stanu broni i pancerzy albo informacji o zadaniach w PDA, nie wiem czy to tylko u mnie czy tak ma być, tylko zwracam na to uwagą, poza tym wydaję mi się że mod nie przeniósł bazy bandytów w posterunku powinności na wysypisku do doliny mroku do hangaru, ponieważ gdy zrobiłem zadanie na pseudogiganta pokazuje mi żebym pogadał z bandytą właśnie na posterunku po czym docierając tam nikogo tam nie zastałem.

ss_windows7_01-22-19_10-14-22_(l04_darkvalley).jpg

ss_windows7_01-23-19_09-59-18_(l04_darkvalley).jpg

ss_windows7_01-23-19_10-20-41_(l02_garbage).jpg

ss_windows7_01-23-19_11-01-09_(l06_rostok).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.