Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak ucieknę z tej zasadzki i pójdę w tunel to żołnierze faktycznie wysadzą agroprom(jak straszą) albo coś się zepsuje ?  Jak byłem w tunelu, chciałem zebrać skarb i nigdzie nie widzę tych monet artefakty są , kopacze są , monet nie ma. Mogę podesłać save jak ktoś chce sprawdzić... albo ja po porostu nie widzę ;(

Edytowane przez WojownikAdanosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy mi się pomyliły ... ta chodziło mi o pieczarę, a nie o tunel :(  (nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  ). Ja zrobiłem ciekawszy myk kobal'u , tam gdzie jest to pda jest też wejście do pieczary, uciekłem tam i przy okazji zrobiłem misje.  Wyszedłem na wysypisku , co prawda nadal czekają na agropormie ale jak wejdę głównym wejściem, może dam rade ich zabić, a tak to od razu ginąłem. Moja pieczara, odrobinę się różniła od tej na filmiku ,ale skarb był w tym samym miejscu ;) , czy to co robiłeś podczas 1 pobytu w pieczarze (ten lek od doktora)  np rozwalanie skrzynek itp ma znaczenie jak wejdziesz pod raz 2 ?  :) Gram na przedostatnim poziomie trudności  wersja 2.09 (rekomendowana) .

Edytowane przez WojownikAdanosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie twojego rozwiązania zadania na PDA Kreta, to właściwym sposobem jest wyjście z tunelu z rękami w górze. Uciekając znacząco skróciłeś sobie ten quest, ale nie sądzę by były z tego jakieś konsekwencje. To tylko małe zadanie poboczne. Oczywiście, skoro mówisz, że ciągle tam stoją, można wrócić do Pieczary, skorzystać z przejścia na Agroprom ( to przy obozie Górnika ) i wyjść z tunelu tak jak twórcy moda nakazali. Oddać PDA żołnierzom i dalej jak tam skrypty karzą.

Rozbijanie skrzynek w Pieczarze i gdziekolwiek indziej nie ma żadnego znaczenia a nawet jest zalecane. To dobry sposób na uzupełnienie wyposażenia, z którym na początku gry jest bardzo krucho. Natomiast wszelkie przedmioty questowe spawnują się dopiero po aktywowaniu odpowiedniego zadania i zawsze są w plecakach. Oczywiście, jak raz opróżnisz daną skrzynkę to nie licz, że później coś jeszcze w niej znajdziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.