Skocz do zawartości
Wiadomość dodana przez Meta,

attention_mid.png Warto wiedzieć przed zagraniem: Uniwersum, w którym osadzona jest seria modów "Przygody Masona" jest alternatywne względem oryginalnej trylogii S.T.A.L.K.E.R., a w każdej części występują duże niezgodności wobec kanonicznych wydarzeń i postaci - wszystko to odzwierciedlenie osobistej wizji autora.

Kolejność chronologiczna trylogii:
1. Łącznik
2. Złe towarzystwo
3. Złe towarzystwo 2: Mason

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nowa wersja moda z cyferkami 2.0. Link zostanie zaktualizowany w #1 poście tematu.

Naprawiono: 

Naprawiony wylot w czasie rozmowy ze zjawą.
- Naprawione zacięcia gry, gdy Grzech zostaje zabity i dlatego Timur nie daje nowych zadań.
- Naprawiony bug, gdy artefakt dla Nieustraszonego można było oddać w dowolnym momencie moda ( po za zadaniami).
- Naprawiony bug, kiedy broń IL-86 "Szybkiego" można było znaleźć, nie otrzymawszy wcześniej zadania na jego znalezienie.
- Naprawiono błędy w dialogach.
Ta wersja zawiera także:
1. Naprawiony obszar lokacji od Arhangel.
2. Optymalizowana grafika od Crezy_exe.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Łącznik 

Podstawka : Zew Prypeci 1.06.02 pl

Autor : Michaił Zarubin

Wersja modyfikacji : 1.0

Autor polonizacji: Kobal

Downloadstąd Z naszego serwera

Archiwum pod podanym linkiem to kompletna, spolonizowana modyfikacja. Nie trzeba niczego więcej poza polskim Zewem Prypeci

Instalacja :

Ściągnij archiwum modyfikacji z podanego wyżej linka. Rozpakuj i folder gamedata wrzuć do foldery gry Zew Prypeci. 

Otwórz za pomocą notatnika plik fsgame.ltx

Zmodyfikuj linijkę 

$game_data$ = false| true|  $fs_root$|   gamedata\
 na
$game_data$ = true| true|  $fs_root$|    gamedata\

Graj !

Opis :

Łącznik to samodzielny fragment większej modyfikacji "Zła Kompania" będącej jeszcze w fazie tworzenia. Akcja dzieje się na Wysypisku. Bohaterem jest najemnik Mason. Głównym celem fabuły jest odnalezienie tajemniczego artefaktu "Coś". Tej przygody starczy na jakieś 6-7 godzin gry. Poza tym jest trochę działalności pobocznej. Całkiem zgrabnie zawiązana akcja i dobrze rokuje na przyszłość, gdy autor zakończy całą "Złą Kompanię". Lokacja Wysypisko to wersja znana z wczesnych buildów, o wiele większa od Wysypiska znanego z Cienia Czarnobyla i Czystego Nieba. Upiększona, zalesiona i odpalona na silniku COP wygląda bardzo ładnie. Jest kilka ciekawych nowych rozwiązań fabularnych jak branie zakładnika czy też uwalnianie się z niewoli. Fajną sprawą jest też to, że stalkerzy, którym wcześniej pomogliśmy w kłopotach odwdzięczają się nam pomocą w zadaniach fabularnych. Na przykład tworząc małą dywersję i odciągając przeciwników byśmy mogli komfortowo wykonać zadanie. Ale by to osiągnąć trzeba uważnie czytać smsy pojawiajace się na ekranie i odpowiadać na wezwania pomocy. Jest też oczywiście kilka niejasności i niedoróbek, ale w końcu to tylko demo. Ogólnie całkiem nieźle :)

 

  • Dodatnia 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • apg2312 promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Witam,proszę o zamieszczenie informacji przy linku do pobieralni,że plik ten należy rozpakować prog.7zip bo mogą być problemy(co ja się nakląłem zanim doszedłem do 7zipa)Inne programy pokazują błąd.Jest to dość istotna informacja.Z góry dziękuję za uwagę.Niech ZONA wam sprzyja.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciałem winrarem i nie było problemu ;)

 

Ps: utknąłem w modzie, zostały mi takie questy i nic się nie chce fabuła popchnąć do przodu, Spałem parę dni i nic nowego się nie pojawiło, szczególnie chodzi mi o główne questy te żółte.

ss_przemek_05-24-16_10-04-04_(garbage_old).jpg

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb - Tu filmik do tego moda.:

https://www.youtube.com/watch?v=4I75fjAjgj8&list=PLWAk0bGIcEl0cvxuNQ1RtGHYcClJKbjxy

Masz zadania na szukanie części i fragmentów mapy. Jak tego nie zrobisz, to mod nie ruszy. Dość dawno w niego grałem, czas zatarł ślady, ale ta mapa jest niezbędna. Mod wstrzymał akcję, aby te zadania zrobić.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mod ukończony i jak zwykle szkoda że to już koniec.

Instalacja prosta i bezproblemowa, mod stabilny w 100 procentach bez żadnych wylotów i problemów, duża zaletą jest praktycznie błyskawiczne wczytywanie save'ów. Fabuła dość ciekawa i wciągająca pomimo tego że dzieje się na jednej lokacji "Wysypisko", miałem co prawa wątpliwości że zbyt szybko znudzimy się bieganiem tam i z powrotem w dobrze już znanej okolicy ale okazało się że to właśnie plus tej rozgrywki. Zadania są ciekawe a zwroty akcji czasami zaskakujące, zbytnie rozpisywanie się na ten temat mogło by popsuć radość z zagrania w Łącznika. Mod mimo że do długich nie należy jest zdecydowanie godny polecenia i na pewno wielu graczom sprawi dużą przyjemność z gry.

Można jeszcze dodać że mod nie należy do zbyt trudnych i większość spokojnie sobie z nim poradzi.

Podziękowania dla @kobal-a za spolszczenie, mam nadzieję że nikogo nie pominąłem.

Tu mogło by się wydawać że to już końcówka :020:.

ss_mkk7_06-28-16_21-39-56_(garbage_old).jpg

Ale nie bo tu jest THE END.

ss_mkk7_06-29-16_19-25-45_(garbage_old).jpg

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znalazłem autorski addon do moda.

Nazwa: Łącznik LDX Addon 
Platforma: Zew Prypeci 
Twótca: The_Antoxa 
Data premiery: 23.08.15r.

 

Opis autora:
Grając w kolejny mod do Zew Prypeci pod tytułem "Łącznik", nie spodobały mi się modele standardowe modele NPC, dlatego zdecydowałem się zrobić swoją poprawkę do moda.

Zmiany:

- Mod "Łącznik".
- STCoP Weapon Pack 
- Nowe modele NPC.
- Dwie nowe tekstury roślinności.
- Nowi particle anomalii. 

Screeny:

Spoiler

13850120.jpg

13850121.jpg

13850122.jpg

13850123.jpg

13850124.jpg

13850125.jpg

Link do addona: https://yadi.sk/d/ug0bNTlnuRsBh (waga 1.67 GB, link zawiera moda z addonem)

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, to spolszczenie jest do wersji 1.0. W międzyczasie wyszła wersja 2.0 i Łącznik LDX Addon . Gdybym chciał zagrać w te nowości, to jest problem, bo spolszczenie jest połączone z wersją 1.0. Zawsze byłem przeciwny takiemu "uszczęśliwianiu" na siłę. 

Trochę się zgapiłem, bo mogłem doczytać do końca. Wtedy nie pobierał bym wersji 1.0 ze spolszczeniem, tylko rus. wersję 1.0. Teraz nawet nie mam jak porównać v.1.0 z v. 2.0. 

Czy można prosić o SAMO spolszczenie? Łatwiej by mi było dopasować je do wersji 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@MONOLIT1. Nie wiem jaką masz wersję gry i co na nią ostatnio instalowałeś, ale mod czyta angielskie pliki podstawki, ponieważ nie posiada własnego pliku localization. Wrzuć do gamedata/configs - localization.ltx . Jeśli to nie pomoże pozostaje instalacja od nowa.

 

Spoiler

71e42dd693b2c3642774187f7e952908.jpg

d879c0180055146635f19784ef10f670.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.