Skocz do zawartości

Nowe przejście na Bagna


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

BRAWO Korn06 to info warte jest co najmniej punktu reputacji, ale ja nie dam bo dopiero dostałeś...;) To było chore, że na Bagna jest jedno wejście. Problem tylko ,jak otrzymałeś schowek ...może pamiętasz kiedy się pojawił na mapie. Obawiam się że będzie pusty, jeżeli go nie odkryjesz. Trzeba iść na ATP i sprawdzić to cenne info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się zrozumieć co pisałeś...podsumujmy fakty. Jest to ważne ponieważ poradniki milczą na temat tego przejścia i dołożę mapkę do innego tematu. ...nie wiemy za co i gdzie dostałeś schowek z notatką ...przejście nie ma znacznika na mapie, trzeba poszukać w rejonie pokazanym na mapce... ...wiemy że pokazuje się normalnie w PDA, gdy w nie wejdziesz..błąd ...wiemy gdzie jest schowek z notatką ... wiemy nie ma związku z Martwym Miastem ...chodzi mi o to , że po znalezieniu notatki nic się nie pokazało ani na mapie, ani w PDA.... skąd w takim razie fotki na górze tematu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki korn06..teraz rozumiem Wpis o przejściu i znacznik na mapie powinien się pojawić gdy podniosłeś notatkę na ATP i tutaj jest błąd. Zobacz w historii w PDA może gdzieś masz info o schowku... Jako ,że nie daje mi to spokoju...poszukałem info u Rosjan i oto co znalazłem.. 4. На Болота. Тут как повезёт. Информация о переходе снимается с документа из такника на АТП. А вот получение тайника, это дело случая. вот как это, например, бывает Информация о тайнике получена после распития очередной поллитровочки с одним из сталкеров Do zdobycia przejścia konieczny dokument z ATP, który ma korn06..ale zdobycie schowka z dokumentem to dzieło przypadku. W tym przypadku gość dostał info za rozpicie wódki z jednym ze Stalkerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przechodziliście solę tyle razy, dlaczego schowek z mapą znaleźli ledwie dwaj z was? Czy to nie dziwne? Może schowek jest połączony z jakimś mało ważnym zadaniem, albo takim, które jest łatwo przeoczyć? Czuję się jak dziecko, któremu pokazują lizaka, którego nie dostało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że ten schowek po prostu dostaje się losowo tak jak i inne schowki.Grasz na klasycznych częściej.Grasz na schowkach AMK rzadziej.Zrobiłem wszystkie zadania na ATP i na pewno nic tam nie ma do roboty jak i wszystkie inne questy poboczne które były opisane w poradniku.Po prostu masz szczęście masz przejście.Chcę jeszcze uzbierać trochę kasy i spróbuje kupić parę schowków od ludzi na ATP. Może wtedy się ujawni.Ewentualnie może ich kontrolnie wybiję żeby wiedziec przy którym trupie jest to info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słusznie ciężko będzie z lizakiem..;)...jest to schowek losowy...głupota by tak ważne przejście było w takim schowku...i tylko przypadek sprawi,że go dostaniesz. W tym przypadku opisanym w poradniku, gość powiedział po rozpiciu wódki.

spróbuje kupić parę schowków od ludzi na ATP. Może wtedy się ujawni.Ewentualnie może ich kontrolnie wybiję żeby wiedzieć przy którym trupie jest to info.

dobra myśl mam kasę pójdę zaszaleć na ATP i gorzały wezmę ...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowy schowek... no kurcze. Ale dobrze wiedzieć, dzięki. Kiedy szukałam tego schowka walcząc jeszcze o przejście na bagna, zrobiłam prawie wszystko co się dało. Od picia i kupowania, po zabijanie dosłownie wszystkich i nie znalazłam. Mam jednak nadzieję, że wam się uda i rajd po atp będzie owocny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , do otwarcia tego przejścia potrzebna jest ta notatka z ATP( bez niej nie da się go aktywować), info o schowku dostałem jeszcze przed Martwym Miastem, postaram się jeszcze poszukać kiedy dokładnie. Przesyłam kilka screenów z nowymi przejściami do uzupełnienia głównej mapy. Nie sądziłem,że to odkrycie wzbudzi tyle emocji:D

post-255-12967682444703_thumb.jpg

post-255-12967682446411_thumb.jpg

post-255-12967682448968_thumb.jpg

post-255-12967682450476_thumb.jpg

post-255-12967682452095_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem,że to odkrycie wzbudzi tyle emocji

Nie chodzi o emocje korn06..ktoś sobie zakpił i stworzył tylko jedno stałe wejście na Bagna. Wyjścia z Bagien są cztery. Problem polega na tym, że wystarczy jeden błąd w grze (jak u pani Wyrwiflak), lub śmierć Fanta i cała gra się sypie.

Powinien być jakiś inny rezerwowy sposób wejścia na lokację , gdzie trzeba wykonać kewsty niezbędne dla toku fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo standardowo - powrót do momentu, kiedy Fanat zyje ;). Poza tym nie jestem pewien czy zespawnowanie samej notatki bez procesu decyzyjnego o zawartości schowka uruchomi przejście... Sama informacja to za mało, teraz już wszyscy wiemy o przejściu, ale w grze to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.