Skocz do zawartości

Nowe przejście na Bagna


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie wprowadzone zmiany i przez chwile zastanawiałem się, czy by nie pozostawić mapy w schowku na ATP, ale ... lepiej nie, poza tym świetnie zmieniłeś tekst opisu... zew Monolitu... dobre. Pytanie - czy ten klucz do 'skarbca' to pewnik? W dialogach nie ma nic na ten temat... Jeśli pewnik, to można dodać do dialogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie jeszcze jedno potwierdzenie zrobię zmianę w dialogu. Nie każdy domyśli się, żeby po rozmowie z Dzikiem iść do zbrojowni, zwłaszcza, że każdy chyba próbował wcześniej ja otworzyć :P Dobrze byłoby też wyedytować teksturę informacji o przejściu i zmienić tekst na polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie jeszcze jedno potwierdzenie zrobię zmianę w dialogu. Nie każdy domyśli się, żeby po rozmowie z Dzikiem iść do zbrojowni, zwłaszcza, że każdy chyba próbował wcześniej ja otworzyć :)

Dobrze byłoby też wyedytować teksturę informacji o przejściu i zmienić tekst na polski...

Myślę, że zmiany w dialogu nie wprowadzaj - po coś te dwa dialogi są w grze (nawet jeśli w jednym z nich nie ma mowy o Zbrojowni u Dzika). Poza tym w tej zbrojowni to z tego co pamiętam, to głównie wódka jest, reszta to jakieś drobiazgi (ale dobrze by było gdyby ktoś to potwierdził). Poza tym może można otworzyć kratę do tego pomieszczenia bez klucza (strzał w kłódkę) tak jak do zbrojowni Wolności na MW ?

Jeśli chodzi o podmianę tekstu w opisie przejścia na obrazku - podeślij mi tłumaczenie, a ja postaram się coś z tym zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech zosatnie jak jest. Swiat sprzyja ciekawym, a kto nie sprawdza, ten nie ma... Co do obrazka, to zamieszczam tłumaczenie: "Przejście z Agropromu na Bagna. Szkoda, że ścieżka otwiera się w radioaktywnym obszarze i dobre 10 metrów idzie się przez radiację. Trzeba wziąć ze sobą więcej antyradów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ trurl

Dzięki. Właśnie przygotowuję dla Ciebie pakiet tekstur do przetłumaczenia. Jak jeszcze jakieś znajdę to będę podsyłał.

Myślę, że "doszlifujemy" polonizację też na poziomie tekstur przedmiotów zawartych w grze. Pozostałe zostawimy jak są - przecież to w końcu jest Czarnobyl a nie Polska :)

Wyślę Ci linka na PW z pakietem (dużo tego nie ma - spoko jest :))

EDIT "10:08" - link na pobranie pakietu masz na PW

Obejrzałem sobie wprowadzone zmiany i przez chwile zastanawiałem się, czy by nie pozostawić mapy w schowku na ATP, ale ... lepiej nie, poza tym świetnie zmieniłeś tekst opisu... zew Monolitu... dobre.

Opis tego schowka na ATP był mocno związany z jego zawartością. W związku z tym musiałem zmienić jego opis tak, by nie zawierał informacji o przejściu :).

A jeśli chodzi o "zew Monolitu", to tak jakoś mi się samo nasunęło na myśl ... Chyba już też poczułem to samo :P.

Wiedziałem, że Ci się spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż jestem przeciwnikiem spawnera użyłem go by wydobyć notatkę o przejściu ponieważ jestem już później w fabule i schowek Dzika jest pusty. Po zdobyciu notatki włożeniu do slotu dla pistoletów udałem się na poszukiwania przejścia. Po kilku krokach w napromieniowanym terenie dostałem SMS ..nowa droga i pokazał się znacznik na mapie. Wszystko jest w porządku. Drugie przejście można wywołać w dowolnej chwili, jeżeli ktoś go potrzebuje, a jest zaawansowany w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przejście sprawdziłem najpierw przez spawnera, a potem drugi raz po dokonaniu zmian w schowku.

Wierzę Yourek, ja poruszam kwestię czasu, w którym można dokonać otwarcia drugiego przejścia. Odpowiedź brzmi...

W dowolnym momencie gry, ale po uzyskaniu pierwszego przejścia od Fanta w wiosce kotów, lub po jego śmierci. Tak będzie bezpieczniej dla fabuły gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko taką małą satysfakcję, że ze znalezieniem tego mojego schowka w pierwotnej lokalizacji, czyli na ATP i otwarciem przejścia trafił mi się taki unikatowy, Biały Kruk.:)

Dokładnie - bez Ciebie nadal byśmy się bujali tylko z jednym wejściem na Bagna. A tak mamy wybór :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Udało mi się po raz drugi zdobyć info o tym legendarnym schowku :) Trzeba było wypić wódke z jednym Stalkerem na Kordonie. Widzę, że Yurek pozmieniałeś coś w zawartości tego schowka- a szkoda, gdyby w schowku zostawić tą mapę, byłaby to dobra alternatywa, jeśli ktoś nie wykonał kwestu Dzika. Image Image Image

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.