Skocz do zawartości

I tak co 1000 lat...cykliczność


vidkunsen

Rekomendowane odpowiedzi

Już trzeci raz to samo plemię atakuje nas i naszą ziemię, kulturę, obyczaje* a co daje w zamian, czy to coś można nazwać jakąkolwiek kulturą?

*1/ ok. 0 - 100 tzw. ne semicki lud hetytów - plemię hursza zwane rzymianami próbowało zanieść "kulturę" na m.in. nasze ziemie

2/ ok IX-X w tzw. ne semicka - żydowska sekta zwana chrześcijanami ogniem i mieczem rozsiewa po całej Europie swoja "kulturę"

3/ ok XXI w tzw. ne semickie plemiona pod przewodnictwem semitów ze słonych bagien w zatoce perskiej rozsiewają swoją "kulturę" po Europie

 

Jeśli przeżyjemy ten trzeci najazd wiadomej "kultury" to co nas zaatakuje za 1000 lat?

Myśl teraz i analizuj, wnioski zachowaj dla siebie bo "kultura" cały czas nas obserwuje i pomaga obrać "właściwy" kierunek rozwoju.

1464605139_ct9qzj_600.jpg

  • Negatywna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidkunsen - weż Ty młotek gumowy i walnij się w palucha u nogi. ...Bo w głowę to trochę za póżno.Już kiedyś pisałem w poście do Ciebie - że to jest forum o Stalkerze ijego pochodnych . Polityka , religia i tym podobne raczej nie wchodzą w zakres tematyczny tego Forum. 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm

Dla tego praktycznie na każdym forum są działy typu HydePark ( Wszystko o wszystkim i nic o niczym! Czyli dyskusja na różne tematy. )

Żeby sobie po pitolić na różne tematy ;)

3 minuty temu, apg2312 napisał:

Ale dalej zgodnie z Regulaminem Forum.

Tutaj przypominam pkt 2/5 "Niemile widziane są też dyskusje na wszelkie kontrowersyjne tematy." A od oceny ten kontrowersyjności są Administratorzy i Moderatorzy.

Ano wiadomo :)

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

Dla tego praktycznie na każdym forum są działy typu HydePark ( Wszystko o wszystkim i nic o niczym! Czyli dyskusja na różne tematy. )

Żeby sobie po pitolić na różne tematy ;)

Ale dalej zgodnie z Regulaminem Forum.

Tutaj przypominam pkt 2/5 "Niemile widziane są też dyskusje na wszelkie kontrowersyjne tematy." A od oceny ten kontrowersyjności są Administratorzy i Moderatorzy.

Na razie obserwuję ten temat, i popatrzę, w jakim kierunku będzie się rozwijał, o ile w ogóle będzie.

Chociaż widząc, że autor uważa, że wszystkiemu winni są Żydzi i Arabowie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludy_semickie

nie wróżę temu tematowi długiego istnienia.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wydaję opinii tylko pokazuje fakty, a gra Stalker jest częścią naszej kultury, powstała na podstawie naszych charakterów to nie arma czy kal of duty, ile trzeba przy zaniku naszych wartości aby ta gra została zakazana i usunięta bo jest za bardzo Słowiańska i nie pasuje do innych gier na świecie, tych poprawnych itd/itp.

p.s. co do w/w 3 punktów które są już faktami historycznymi pokaż/udowodnij w którym momencie mijają się z prawdą - Chociaż widząc, że autor uważa, że wszystkiemu winni są Żydzi i Arabowie - no bez jaj, Adaś, w którym momencie podałem nieprawdę i pomyliłem nację? a co winy to ja nie określiłem kto jest winny tylko przedstawiłem fakty i dałem przesłanie aby nie dyskutować tylko pomyśleć nad konfrontacja oczywistych, udowodnionych faktów a chęcią zmiany/wybielania tego co już było/jest i co mija się z faktami więc i z prawdą jakakolwiek by ona nie była.

Ten temat nie jest kontrowersyjny, to temat z klimatu fakty/ludzie/wydarzenia, przemyślenia/opinię/interpretację zachowaj dla siebie tak jak ja to robię, fakty nie interpretacje.

:)

 

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidkunsen

Ten temat jest - w świetle ostatnich zmian w EU- kontrowersyjny. I to bardzo . Nie jestem zwolennikiem wszelkich prawd wydumanych poprzez wybiórcza analizę czegokolwiek.Zeby nie było - nie jestem zwolennikiem  ani multikulti , ani  panslawizmu.Jesteś członkiem Gremium - ergo - jestes w pewnym sensie osobą publicvzną na tym Forum . Swoje przemyslenia możesz prezentowac kumplom przy piwie , albo żonie przy obiedzie.Tutaj - , na Forum - jesteś obligowany zachowywac poprawną wstrzemieżliwość.Przeglądam to Forum - jak większość z userów - nie po to aby w oko wpadały mi wypocimy "ni z gruchy ni z pietruchy " - ale po to aby rozwiązać problemy w grze.

BTW - akurat gra Stalker - nie jest i nigdy nie była częścią Naszej kultury. Aczkolwiek jest w chwili obecnej zdrowo umocowana  w kulturze rosyjskiej , która - mimo wielu zapędów w tym kierunku - nie jest tożsama z Naszą.

Tom3kb , apg2312- tak sa na forach działy typu hydepark - ale w znakomitej wiekszości tematy śliskie trafiaja do kosza.A już na pewno nie są generowane przez Gremia.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.