Jump to content
korn06

Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

Recommended Posts

idziesz do sarkofagu, nie możesz do laboratorium - Generatory więc idziesz do wyjścia za Monolitem - zielone takie kręgi jak na w/w fotce.

Rzuca cie na początek kordonu - patrz ostatnia fotkę, dostajesz komunikat, że Monolit nie chce cie wpuścić i masz kod do wejścia: 5489.

Od teraz jesteś mistrzem z frakcji Monolit i masz się dostać do generatorów. 

58 minut temu, Hecker94 napisał:

A mam pytanie? Gdzie znajdę nóż w podziemiach Rostocku który trzeba przynieść barmanowi? 

@Hecker94, w tym modzie te podziemia są mocno rozbudowane. Dawno już grałem, ale wydaje mi się, że schodziło się do podziemi po drabinie w hali fabrycznej i tam był ten nóż, ale pewności nie mam. 

2 godziny temu, Hecker94 napisał:

Nie odsyłacie do poradnika bo nie jest on w ogóle w czytelny sposób napisany.

Ale ludzie grają i jakoś są w stanie go przeczytać... Co nie zmienia faktu, że przydałoby mu się odświeżenie, zgadzam się.

O to chodzi? 

W laboratorium w dolinie mroku złazisz na sam dół po schodach i tam będzie dziura do której schodzisz po drabinie i zagadujesz do zombie 

Witam, mam problem z instalacją ;( popełniam jakiś błąd interpretacyjny albo kolejności instalacji. Instaluję mod i mam folder OLR_v2.5 (na dysku D w Games) a następnie instaluję fix 19 (OLR25_fixx19_Setup.exe i olr25_fixx19_disk2.pak) i tworzy mi się folder STALKER-OLR25 (także na dysku D w Games). Nie mam zielonego pojęcia co dalej. (spolszczenie dogrywam do SSTALKER-OLR25. W folderze STALKER-OLR25. konfiguruję. Jak odpalam grę z OLR to się uruchamia ale jest po rosyjsku i bez tego fixa, jak uruchamiam z STALKER-OLR25 to się nie uruchamia.  Jak wgrałem pliki z folderu fixa z zmianą do folderu  OLR_v2.5 to w ogóle nie działa. Czy maja być 2 foldery, czy jeden ? Może mi ktoś tak "łopatologicznie" wyjaśni co robię źle. 

W pierwszym poście jest taki bajzel, że się nie dziwię ;)

Instalujesz TYLKO to, w tej kolejności:

Przechwytywanie.thumb.PNG.8ae222d26bc1576b5ca8b73dd02c5f3b.PNG

I koniecznie przejdź przez konfigurator, bo inaczej nie pograsz. 

8 minut temu, Sierioża napisał:

W pierwszym poście jest taki bajzel, że się nie dziwię

Oj tam, w 2012 były inne trendy. Poza tym miał być zaraz koniec świata, kto by się tam porządkiem przejmował. :) 

Porządek był do fixu bodajże 05 czy 06 do którego na początku było przygotowywane spolszczenie. No ale moderzy potem ciągle dłubali w modzie, co trochę wychodziły kolejne łatki oficjalne i nieoficjalne. tu patch 13.7 tu 15.6, tu 17.9 i co jakiś czas znowu robione były polonizacje no i trochę faktycznie jest tam bałagan. Kilka patchy i kilka spolszczeń.

Ale jak któregoś pięknego dnia tam wpadnę  z miotłą ;)

O @Ranger801 pierwszy czystkę zrobił :D

@Buber A może był, tylko przegapiliśmy...? :052:

Fix 19 jest na tyle stabilny (przynajmniej u mnie), że spokojnie może być "oficjalny". A zamiast liczyć kolejne fixy i dostosowywać spolszczenie, lepiej czekać na 3.0.

Miałem silny grawitacyjny i nie zaliczyło mi questa, a to na pewno chodzi o miotacz gwoździ czy ten artefakt który dostaje się w laboratorium do przesuwania przedmiotów? Przepadł mi w którymś zadaniu