Jump to content
korn06

Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

Recommended Posts

Ja w grze miałem dwa grawi guny i chyba dwa te arty kinatyczne do przesuwania przedmiotów.

Jeden art dawał ten zombiak Staruch na dnie x18 bodajże, co siedział w "studni" w labie, na najniższym poziomie.

Pomyliło mi się, artefakt kinetyczny to ten artefakt za pomocą którego można ruszać rzeczy.

Zdobyć można go (chyba) na 2 sposoby.

Pierwszy to wycieczka do Med-Priboru. Po przybyciu Barman powinien powiadomić nas że potrzebuje anomalnego Wintorieza, który jest w rękach gościa z Czystego Nieba w głównym kompleksie (tam gdzie był schowek Striełoka).

Po pogadaniu z gostkiem odeśle nas za bazę wojskową, gdzie znajdziemy dużo trupów stalkerów w niebieskich kombinezonach i stalkerów z płaszczami. Gdzieś w pobliżu znajdziemy czarną teczkę z artem kinetycznym.

Po powrocie do kompleksu czeka nas komitet powitalny złożony z całej hordy mutantów, poczynając od zombi kończąc na chimerach, więc się przygotuj. Gościu z CN zginie  a my możemy zabrać jego pukawkę.

Weż trochę antyradów bo koło teczki jest dużo promieniowania.

Drugi sposób na który nie jestem w 100% pewny to odwiedzenie Starucha w X18. Bodajże będzie teraz siedział tam gdzie ratowaliśmy artem kinetycznym jakiegoś samotnika podczas pierwszej wizyty.

Jeśli mnie pamięć nie myli to za któryś z artów grawitacyjnych (nie pamiętam który) możemy kupić od niego art kinetyczny lub strzelbę na bolty.

Edited by GlucioPL

Byłem u czystoniebowca na med pribor i kazał mi przynieść teczkę która leży "za murem" ale którym murem i gdzie konkretnie tego się nie dowiedziałem, obczesałem całą bazę dookoła i nic więc olałem to zadanie.Teraz już wiem że za bazą wojskową więc tam pójdę i poszukam