Jump to content

Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

Recommended Posts

pobrałem Oblivion Lost Remake 2.5 fix 46  ze strony  i jestem naprawdę mile zaskoczony. Wyloty tylko z powodu przepełnienia pamięci przy długim graniu. Nie ma wylotów Fatal Error.  W sumie to cała odrębna gra a nie  mod, zdecydowanie polecam. Tak winny wyglądać mody a nie jak jakaś kupa co rusz wyskakująca na pulpit.

• 3 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł Oryginalny: Oblivion Lost Remake  Platforma: Cień Czarnobyla ( Repack - Wersja Samodzielna )  Data Premiery: 26.06.2013r Autor: hi_flyer Autor Spolszczenia: @yellow, @metek58, @smox, @ko

Mordeczko to, że tu i tam pojawiaja się jakieś pojedyncze babolki w tłumaczeniu to mi to nie przeszkadza zbytnio...Najważniejsze teksty wciąż są przetłumaczone czyli dialogi i questy oraz info w PDA.

Byś przeczytał post nad twoim to byś wiedział, że sprawa wyjaśniona, ale widać za trudno, prościej minusować jak typowe gimbusowe pokolenie fejsa.   Przykro mi, ale u nas na forum nie tolerujemy cham

Posted Images

Mam w jantarze zadanie żeby znaleźć artefakt grawitacyjny dla profesora, tyle że ja go nie mam. 

Przepis i artefakty mam, które są wymagane do wytworu, ale ni cholery nie wiem co to hybrydyzator i gdzie go zdobyć , a jest on potrzeby do wytworzenia silniejszego artefaktu grawitacyjnego. 

Z góry dziękuje za pomoc. 

@Monolithalian to chodzi chyba o Transmutator Artefaktów, dostajesz go w nagrodę od Barmana po misji co szedłeś do x18.

A jak nie masz odpowiednich artów jak coś to w Barze w budynku szkoły Czystoniebowiec może tworzyć te artefakty.

Ale potrzebne arty możesz też znaleźć na Kordonie albo Wysypisku.

@edit. 

• Like 1
  • 3 weeks later...

mam taką sytuację, z jednej strony mówią bym nie grał bo wywala gre i inne nie wiadomo jakie dziwoty się w tym dzieją, a z drugiej strony chciałbym zobaczyć fabułę.. poradźcie coś :v

@Hush po pierwsze pisz w temacie bo zakładam, że o tego moda ci chodzi.

Mod jest spoko, ma trochę wad, możliwe są wyloty ale da się go spokojnie ukończyć.

Ja przeszedłem go gdy został spolszczony jedna z wcześniejszych wersji (fix 3 teraz to fix 19) ale w temacie znajdziesz wiele opinii grających.

No i teraźniejsza wersja jest mocno poprawiona, wiadomo, błędy i wyloty mogą się przytrafić ale podejrzewam, że jak ewentualnie coś się przytrafi to zmniejszysz trochę opcje w problematycznych momentach i gitara.

Z mojej strony - obecnie posiadany przeze mnie "sprzęt" nie może być nazwany nawet ziemniakiem, bo była by to obraza dla prawdziwych ziemniaków :D No i na takiej starej cegłówce grałem ostatnio w OLRa chyba 2 czy 3 miesiące temu - moda przeszedłem i nawet jednego wylotu nie było. Także jak wrzucisz wszystkie najnowsze fixy, to chyba będziesz się musiał celowo starać o to, żeby zaliczyć crash do pulpitu.

@Monolithalian @vidkunsen pisał, że używał:

Tylko nie wiem czy jakiś dedykowany pod tego fixa czy pierwszy lepszy jaki znalazł np taki:

https://www.google.com/amp/s/www.playground.ru/stalker_shadow_of_chernobyl/file/s_t_a_l_k_e_r_spawnermod_dlya_oblivion_lost_remake_2_5-954577%3famp

Może jak zajrzy później na forum to ci podpowie :)

• Dodatnia 1

Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba w OLR to, mała ilość NPC i handlarzy. Czuję takie ciary jak na wysypisku jest tylko 1 stalker i 5 bandytów a lokacja, jest pełna zombie i dzików.

Autor chyba przesadził ze ilością spawnów zombie, powinien raczej dodać więcej stalkerów

W dniu 27.04.2021 o 23:36, vidkunsen napisał:

Lolo - wgraj i odpal spawner i będziesz miał przykładowo wojnę frakcji albo safari.

Jak wgrać spawner?

• 4 weeks later...

Panowie, mam problem. Po powrocie z x18 podbijam do barmana i mowie mu ze mam dokumenty i zaprasza mnie do pokoiku obok. Ja ide a on nie chce. Mowie mu ze mam dokumenty i chodz pogadamy w pokoiku a on nie chce isc dalej choc to byl jego pomysl. Jak moge przemowic mu do rozumu? Wczytywanie sejwow nic nie daje. Jakby cos poratowalby ktos savem swoim zeby nie przechodzic od nowa jakiejs partii gry?