Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy w danym materiale filmowym, którego podaję poniżej, w OGSE 0.6.9.3 Final istnieje coś takiego? Czy trzeba do tego osobny dodatek, który jest kompatybilny z OGSE? Jak grałem w najnowszą wersję OGSE 0.6.9.3 z patch'em 2.07 mimo, że jestem jeszcze w Kordonie, nie zauważyłem tego "dodatku", czyli magazynki do broni.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dr1bbxRrizg

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2016 o 22:01, gawron napisał:

No, mnie mod właśnie się rozpakowuje:).

Ps. Musiałem sprawdzić czy wszystko do końca pójdzie jak trzeba. Po różnych kombinacjach użyłem starego unpackera i poszło.

Jeśli ktoś potrzebuje - unpacker

A packer masz? Bo potem (gdy coś spolszczy się) trzeba spakować, by mod ruszył. Pakowałeś z powrotem, czy uruchomiłeś na wypakowanych gamedatach. Pytam, bo różne cuda się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox i @anatol Podziękować za odpowiedzi :). Uznałem, że to jest jakiś smaczek, który jest dostępny w odrębnym pliku. Z zadaniem ze Żwawym to w istocie jest taka możliwość pacyfistycznego podejścia do wykonania zadania, co wybrałem taką możliwość i zarazem mnie bardzo mile zaskoczyła taka opcja wyboru :). Z bronią i magazynkami to spodobało mi się to, że totalnie poniszczona broń może dosłownie rozsadzić się od środka. Nie grałem w poprzednie OGSE, więc dla mnie jest to zupełna nowość :). Nie dziwota, że w wielu materiałach, stronach ta modyfikacja jest uznawana za najlepszy mod 2015 roku. :D 

 

P.S

Co do powstawania kałuż, to też się pojawiają na drodze. Sprawia, że droga jest mokra i śliska. Niby nic takiego, ale robi bardzo dobre wrażenie. :)

Edytowane przez seb-stryl
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, anatol napisał:

Żeby założyć celowniki na broń potrzebny jest odpowiedni element montażowy który trzeba kupić i założyć u Mechanika.

Z OGSE zaczyna robić się symulator obsługiwania broni palnej i dbania o nią należycie :D. W ogóle jestem ciekaw, jak twórcom udało się umieścić tyle rzeczy naraz, smaczków, ustawień grafiki itp. wszystko naraz i to na tyle, żeby modyfikacja była stabilna i zarazem przyjemna w obsłudze :). W dodatku zrobiono to w odrębnej wersji, bez obowiązku posiadania podstawki, co bardzo często bywa w modyfikacjach i nie tylko serii S.T.A.L.K.E.R-a, ale i innych grach. :) 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, metek58 napisał:

A packer masz? Bo potem (gdy coś spolszczy się) trzeba spakować, by mod ruszył. Pakowałeś z powrotem, czy uruchomiłeś na wypakowanych gamedatach. Pytam, bo różne cuda się zdarzają.

Mod oprócz plików spakowanych, posiada niewielką gamegatę. W gam.../config zrobiłem katalog text, do którego skopiowałem folder rus z rozpakowanego moda. Oczywiście wszystko można schować.

Packera napisałem wg. poradnika @kobala - działa jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: OGSE 0.6.9.3: Объединённый пак дополнений / 2.0.5 :

http://stalker-gaming.ru/load/mody_stalker/ten_chernobylja/ogse_0_6_9_3_obedinjonnyj_pak_dopolnenij_2_0_5/2-1-0-3231

 

M.in.: bron, 14 slotów, nowe lornetki, siatki celowników, AK - 107 - kopsa Pietrenko.

Tutaj do pobrania, 17,6 MB w 7 zipie: https://yadi.sk/d/ylCO1FMLpyDAB

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pacjent1972 napisał:

Po raz kolejny nie zabłysnąłeś niczym nowym bo w tym temacie mamy już wersję patcha 2.07

To nie jest patch 2.07. Jest to fajny dodatek do moda. Dodaje więcej slotów, nowe bronie i kilka innych przydatnych zmian. Gdybyśmy zdecydowali się na spolszczenie, to z tym dodatkiem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że mogę spróbować, ale nie obiecuje nie wiadomo czego, grafikiem nie jestem, ale w photoshopa się ciutkę bawię, więc nie zaszkodzi, jakbyś mi podrzucił jedną czy dwie strony na próbę i bym coś spróbował zrobić, powiedział byś czy to was satysfakcjonuje, czy wystarczy, czy nie, i tyle. Jeżeli będzie git to można robić dalej.

Edytowane przez Tario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tario napisał:

Właśnie o to chodzi, że mogę spróbować, ale nie obiecuje nie wiadomo czego, grafikiem nie jestem, ale w photoshopa się ciutkę bawię, więc nie zaszkodzi, jakbyś mi podrzucił jedną czy dwie strony na próbę i bym coś spróbował zrobić, powiedział byś czy to was satysfakcjonuje, czy wystarczy, czy nie, i tyle. Jeżeli będzie git to można robić dalej.

@Tario, jak widzisz, ciągle pojawiają się nowe patche. Trzeba trochę poczekać, aż sytuacja się unormuje. Później trzeba to wszystko przetłumaczyć i myślę, by zrobić tylko streszczenie. Tak ze dwie kartki. Nie ma sensu tłumaczyć całości. I tak nikt tego nie czyta.

Jednak, najważniejsze jest czy wszyscy z ekipy zechcą tłumaczyć. Jak zapadnie decyzja, to zgłoszę się do Ciebie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smox napisał:

@Tario, jak widzisz, ciągle pojawiają się nowe patche. Trzeba trochę poczekać, aż sytuacja się unormuje. Później trzeba to wszystko przetłumaczyć i myślę, by zrobić tylko streszczenie. Tak ze dwie kartki. Nie ma sensu tłumaczyć całości. I tak nikt tego nie czyta.

Jednak, najważniejsze jest czy wszyscy z ekipy zechcą tłumaczyć. Jak zapadnie decyzja, to zgłoszę się do Ciebie.

W porządku, ale generalnie wiesz, nie wiem jak konkretnie wygląda wasza praca przy tłumaczeniu, ale  robienie streszczenia niby skróci wszystko, ale z drugiej strony czy nie zajmie więcej czasu ze względu na uchwycenie sensu całości i tych wszystkich myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.