Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka:

Po trudnym starciu między stalkerami a żołnierzami, postanowiłem przejść się po kompleksie zanim zagadałem do Kreta w celu informacji o Stryłoku. Szukałem dobrej broni palnej oraz części zamiennych w celu napraw. W pewnym momencie znalazłem coś w rodzaju dziwnego artefaktu. Artefakt zwał się "anomalną śrubką". Artefakt ten dawał posiadaczowi parę pozytywnych cech :). Artefakt ten można było znaleźć na dachu budynku, który jest zaraz za wyrwą w murze, gdzie wraz z Kretem idziemy do miejsca włazu do podziemia. Na dach wchodzimy drabiną.

  

śruba.jpg

śruba 2.jpg

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaba wydajność jak u mnie. Co polacacie wyłączyć aby uzyskać sensowną jakość.

procesor i7-6400k 4.0GHz

8GB ram

GTX 750TI 2GB

 

Co jest najbardziej mulące. Dodaję, że ram jest obciążony przy max ustawieniach na 65-75%, o procesorze niewspominając bo tylko 2 rdzenie są używane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mniej więcej w połowie moda (sądząc według poradnika na Youtube). Nie miałem żadnych problemów z działaniem moda. Zero wylotów.

@Mnieciu, jeżeli na max. ustawieniach masz takie problemy, to zobacz na minimalnych. Na karcie GTX 750TI 2GB max. ustawienia, to przesada. 

W modzie jest mnóstwo opcji ustawienia. Popróbuj, poeksperymentuj, z pewnością znajdziesz odpowiednie ustawienia.

Jantar nocą.

 

ss_jarek_04-11-16_23-14-45_(l08_yantar).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, trzeba dać wcześniej graczom przetłumaczony plik dotyczący ustawień gry. Jest tam tyle kombinacji, a jak go tłumaczyłem, to widziałem, że są ostrzeżenia, aby rozsądnie dysponować suwakiem opcji. Chyba się reszta kolegów nie pogniewa, gdy go wrzucę na darmowy hosting. Rozwiąże to problemy i będzie mniej pytań na temat - "dlaczego mi nie chodzi gra na kompie jak powinna".

Robimy w folderze gry folder (jak jest, to nie) gamedata/config/text/rus i tam wrzucamy ten plik. Chyba powinno poskutkować.

Tu link do pliku: http://host1gb.net.pl/download.php?file=a8ce292979f115e31c3897e54e30248f

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spróbujesz zastosować ten spolszczony plik? Chciałbym wiedzieć, czy tak z marszu każdy mógłby te opcje z plik ukazać na ekranie. U mnie i kolegów jest, bo wypakowaliśmy gamedaty po zainstalowaniu gry, ale czy zwykły gracz też to dokona, by ułatwić sobie np. w tym przypadku opcje gry. Nadmieniam, że są po rosyjsku zawile i translatory mogą popalić styki przy przekładaniu tekstu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnieciu - no to jak, reinstal sterowników zadziałał, a zanikanie obrazu masz dalej?

Jest taka sprawa, że już kilka modów robiło problemy z prawidłowym uruchomieniem, w związku z bibliotekami. Rozchodziło się o VC++ z 2005r. Trzeba mieć na 64 i na 32.

Sprawdź, czy masz te biblioteki. Dograj, albo wgraj ponownie, bo jak czytałem powyżej, były chyba z nimi takie problemy.

Jest na forum temat, chyba sprzed 2 lat, w którym jest wykaz wszystkich VC++, pozwalający na uniknięcie problemów z modami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie modyfikacji piszą tak UWAGA! Najnowsze sterowniki wideo (364.51 dla kart nVidia, 16.3 dla ATI) nie obsługują Stalkera. Zaobserwowane wyloty (głównie na ATI, N-p po włączenia DOF, lub artefakty graficzne.Sterowniki NVIDIA 362.00 działają poprawnie.To może być przyczyną problemów z modem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

Sprawdź, czy masz te biblioteki. Dograj, albo wgraj ponownie, bo jak czytałem powyżej, były chyba z nimi takie problemy.

Jest na forum temat, chyba sprzed 2 lat, w którym jest wykaz wszystkich VC++, pozwalający na uniknięcie problemów z modami.

Owszem, do pobrania z linku podanego AMK w temacie moda: http://forum.oszone.net/thread-145766.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.