Skocz do zawartości

Zdjęcia


SEB2E

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzę, że prawdziwa, bo na mojej hortensji mam trzy etapy rozwoju kwiatów. Te które zakwitły jako pierwsze, mają jesienny fioletowo- bordowy kolor. Te z drugiego etapu kwitnienia są błękitne ( celowo podsypana nawozem nie dla hortensji ).

No i te trzecie, którym zachciało się rozkwitnąć pod koniec września ( sic! ), są jeszcze białe. Czyli na jednym krzewie mam trzy pory roku. A że kwiaty zostawiam do wiosny, będą jeszcze zimowe, w takim szaro brązowym kolorze. Ale te błękitne i białe chyba przymrozków nie wytrzymają. Poczekajmy do przyszłej wiosny.

@Yossarian  A czy ta róża rozkwitła o tak nietypowej porze, czegoś Ci nie wróży? Coś u Ciebie nie rozkwitnie na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla @kondotiera, którego wzięło na "Jesienny las". Fotka "strzelona" dzisiaj. Z ręką na sercu i w obecności notariusza.

l.jpg

Ślepnę na starość i dopiero teraz @kondotierze doczytałem Twe pytanie. No raczej erę cudów mamy już za sobą :biggrin:. Nie liczę już na to.

A co do róż, to fotka przedstawia różę działkowego sąsiada. Ale koło domu kwitną mi jeszcze 2 czy 3 krzaki + stokrotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Fenomen pogodowy. W tym temacie nasz @Yossarian wstawił zdjęcia, pisząc że na jednym z nich są widoczne Tatry.

Polemizowałem z nim, że to nie Tatry, a Babia Góra. Ale było to słowo przeciw słowu. A dzisiaj mam dowód rzeczowy. Zdjęcia zrobione w tę samą stronę, trochę z innego  miejsca, ale to nie ma znaczenie. Bo jak w tym powiedzeniu "... przyszła góra do Mahometa." , Babia Góra na codzień niewidoczna, albo ledwo widoczna gdzieś na horyzoncie ( jak u Yossariana ), przyszła do kondotiera. Pech, że miałem ze sobą tylko telefon ze słabym aparatem i nie mogłem zrobić zbliżenia.

Fenomen2.thumb.jpg.fa2b79ae84d45592c3b8a3669fd1ffa6.jpg

Dopiero komputerowo ją przybliżyłem.

Fenomen.thumb.png.b46cd41a24adf79598e3415fa6a998e3.png

W rzeczywistości ta widoczna w niebieskim kole zaśnieżona góra jest odległa o 70 km! A "przychodzi" na wyciągnięcie ręki bardzo i to bardzo rzadko. Dlatego chcę się z wami podzielić tym widokiem.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.