Jump to content

Zdjęcia

SEB2E
 Share

Recommended Posts

IMG20210905173239.jpg

Osiedle Dudziarska - trzy opuszczone bloki w Warszawie, okryte złą sławą. Trafiali tam ludzie z marginesu społecznego. Ostatni mieszkańcy wyprowadzili się pod koniec 2019 roku. 
Aktualnie bloki są '' chronione " przez .. No właśnie - tego nie wiem, ale wczoraj ktoś się tam kręcił, więc pewnie jest jakaś ochrona. 

• Dodatnia 2

@tom3kb - ano zgadza się. Łask to dla Ciebie - ciut za miedzą.  Ja to klasyczny obserwator - nie jestem stricte modelarzem , a raczej lepiaczem plastiku -w  porównaniu do tego co sie wystawia na takich ewentach. 

Ale zawsze warto podejrzeć , co w modelarskim światku popiskuje . No i giełda , gdzie można coś ciekawego w rozsądniejszej niz w sklepie cenie kupić. Mnie trafił sie Beaufighter Tamiji w 1/48 za niecałą stówke . Bedzie co dłubać w długie jesienno zimowe wieczory.

• 2 weeks later...

W tym roku na wsi mam "swoją" wiewiórkę od wakacji. Teraz od września to co 2-3 godziny jest na podwórku i wcina orzechy.

Zdjęcie w jakości jakby ktoś UFO fotografował ziemniakiem ale skubaniec jest taki szybki, że na razie to najlepsze co udało mi się zrobić 😁🐿️

IMG_20211006_095608_486.jpg

@edit

Już się czuje jak u siebie 😁 po podwórku biega.

IMG_20211006_110317_972.jpg

• Like 2
  • Dodatnia 4

I się zaczęło. Zdjęcie z tej części terenu miasta, która sięga 1117m, n.p.m. Napis na stole potwierdza aktualność zdjęcia.

163411244894367200.jpg

Zdjęcie zaczerpnięte z aktualności, autora nie znam.

Kiedy to piszę, mam za oknem też deszcz ze śniegiem. Deszczu sporo więcej niż śniegu, ale jest. Pytam, gdzie to globalne ocieplenie?