Skocz do zawartości

Zdjęcia


SEB2E

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb No jak ja jeszcze w bloku mieszkałem to tych dziadów było mnóstwo. Czasami strach było otworzyć drzwi albo kod wpisać bo albo na klamce siedział jakiś albo jakiś se siedział przyciskach :D

 

Strasznie mnie te pająki przerażają. Ja zawsze jak widzę na jakimkolwiek pająku, robaku czy nie wiem choć odrobine żółtego koloru to ataku paniki dostaje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Ja to w sumie nić oprócz kątników czy tygrzyków nie widziałem. U mnie w piwnicy jest niesamowicie ogromna ilość nasoszników które se zwisają tak na biało :) grzyb ich dopadł. 

 

10 minut temu, tom3kb napisał:

 to jest Tygrzyk Paskowany, w ostatnich latach jest ich coraz więcej. Też u mnie się trafiają coraz częściej.

No z tego twojego zdjęcia to jakiś duży. U mnie pod blokiem to takie małe były. Obok bloku też był żywopłot i tam tez ich sporo było i też każdy mały był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Spacer w letnie popołudnie.

                                                                           Tak bawią się dzieci.

          DSC_0000249.jpg       DSC_0000250.jpg  

                                                                                  A tak ich rodzice.

           DSC_0000251.jpg       DSC_0000252.jpg

            Z łezką w oku, dla mnie już tylko wspomnień czar.                                                   To ci, dla których niebo jeszcze stoi otworem.

DSC_0000254.jpg      DSC_0000255.jpg       DSC_0000253.jpg 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Poszperałem w internecie, bo herb przedstawiający syrenkę na boku wieży czołgu nie dawał mi spokoju. Czołgi muszą należeć do 1 Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki. Wszystko by się zgadzało, ale to nie pierwszy raz, gdy natknąłem się na sprzęt wojskowy, który przewozili. Może mają jakieś ćwiczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A to zima z 21 stycznia 23. Wystarczy podejśc do okna i mieć takie widoki.

DSC_0000263.jpg     DSC_0000264.jpg     DSC_0000265.jpg

Na pierwszym zdjęciu widać rurę od rynny mającą 10 cm. Porównajcie sobie z warstwą śniegu na niej i na daszku. Okiście na iglakach, aż je przyginają. Jednego już złamały.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Drogie Koleżanki i Koledzy.

Wiosna idzie. Znów zapanowała ta przereklamowana pora roku. Czas ruszyc poślady sprzed komputera i ponapawać się -kurna-nowym życiem wyłażacym zza kazdego kamienia. Niby wszystko fajnie , ale........czlowiek zrobił się znów starszy. Wnuki jakby doroślejsze , a i Ponury Żniwiarz ciut bliżej🤪20230413_144046.thumb.jpg.295d4db261a77475a6771b4b2eda1f78.jpg

20230413_144538.thumb.jpg.29819983077d4767c4e1bab62f709345.jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.