Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

 Nazwa zdarzenia problemu:    APPCRASH
  Nazwa aplikacji:    xrEngine.exe
  Wersja aplikacji:    1.6.0.2
  Sygnatura czasowa aplikacji:    4b275197
  Nazwa modułu z błędem:    xrCore.dll
  Wersja modułu z błędem:    1.6.0.2
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:    4b25fc61
  Kod wyjątku:    80000003
  Przesunięcie wyjątku:    0001e12e
  Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045
  Dodatkowe informacje 1:    c3fd
  Dodatkowe informacje 2:    c3fd62fe81b1c65e85762970c6680588
  Dodatkowe informacje 3:    1f5f
  Dodatkowe informacje 4:    1f5f1e03b5fc58187a34bb38d618b63d

Tylko tyle mogę wstawić. Pojawia się pośrodku ekranu biały prostokąt, więc nie mogę pokazać więcej na temat wylotu. Wie ktoś jak to naprawić? Wersja pobrana z Mega (mod+fix+spolszczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem moda. Zakończenie trochę mnie zaskoczyło, głównie tym że kończy się tak nagle i niespodziewanie. Całość jako mod wychodzi bardzo dobrze, linia fabularna bardzo ciekawa, fajna paczka broni, klimat, cut-scenki itd. Ale czuję trochę niedosyt i nie wykorzystany potencjał. Brakuje trochę zawartości, czy to w ilości lokacji, czy to w ilości questów. Denerwujące też było to ciągnięcie za rękę gracza w niektórych sytuacjach. No i snorki - hardkor :D Podsumowując, bardzo dobry mod ale grałem już w lepsze :D Czekam na kontynuację, mam nadzieję że następna odsłona będzie zawierać więcej ciekawej zawartości :) 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No cóż, właśnie skończyłem moda i ani razu nie byłem na agropromie (facepalm)... no ale cóż, myślałem, że fabuła sama mnie tam zaprowadzi, ale jakiś smutny z tego powodu nie jestem. Poza tym mod bardzo mi się spodobał (tym bardziej, że jest to pierwszy fabularny mod który skończyłem) i nie mogę już się doczekać "Sektora 11". Może nawet kiedyś zagram w "Bóg z Nami". Tak więc jestem usatysfakcjonowany z ukończenia moda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, TheSoldy napisał:

myślałem, że fabuła sama mnie tam zaprowadzi

Nie jesteś jedyny :) 

Jeśli to był Twój pierwszy mod, sprawdź AZM - niezbyt długi, ale przyjemny i nadzwyczaj ładny. Oczywiście spolszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheSoldy - moja rada. Skoro jak sam piszesz, Twoje osiągnięcia z modami są raczej skromne, nie porywaj się na Soliankę2016 czy OP2, jak i na Fotografa.

Poćwicz trochę na modach raczej nie sprawiających problemów tak fabularnych, jak i technicznych. I to niezależnie na jakiej są podstawce.

Weź np. Pajęczynę kłamstw, Anomalię przestrzenną czy inny mod z ostatnich tłumaczeń.

Potem możesz spróbować Czasów sojuszu, to trylogia i trzeba grać po kolei.

Abyś nie grał sam, możesz spróbować trylogii Zaurusa, zaczynając od Apokalipsy (na CCz).

I dopiero po nich np. Wariant Omega 4.0, Fotograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wcale takie skromne nie są. Wcześniej grywałem w TFW do CN (Ale później odechciało mi się grać(chodź moda i tak polecam)).SGM Lost Soul Final (skończyłem grę na Jupiterze). Ogrywałem jeszcze Zew Monolitu - Ukryte ścieżki, przeszedłem również sporą część Lost Alpha (zakończyem grę ponieważ coś się stało z kompem i miała jakieś błędy graficzne).

Grałem również w CoC z Hybridem od Junxa i z 38 dniami w grze, uznałem że zakończyłem moda po dotarciu do WarLabu i Spełniacza Życzeń (Tak więc uznaje CoC'a za mój pierwszy ukończony mod). Grałem również w Call of Misery do CoC'a (grałem w trzy różne jego wersje) i mam kilkanaście godzin doświadczenia z tym addonem (Mam w planach zagrać w Legend Returns do CoC'a - wygląda zachęcająco, ale na razie zrobiłem sobię przerwę od CoC'a ).

Ale dziękuje za rady odnoście wyboru modów i tak się składa, że właśnie wczoraj zainstalowałem Przestrzenną Anomalie (:

Swoją drogą czekam jeszcze na spolszczenie do Wiatru Czasu.

Edytowane przez TheSoldy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheSoldy - samo granie, bez ukończenia moda jak należy, to się nie liczy. Abyś się liczył i był szanowany wśród stalkerskiej braci, musisz mody kończyć.

Jest takie powiedzenie, że mężczyznę, a w tym wypadku gracza-stalkera, poznaje się nie po tym jak zaczął, ale jak skończył. Ale mieć dobrą samoocenę, nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, @kondotier nie przesadzaj. Ja praktycznie bez żadnego przygotowania (bo wcześniej grałem tylko w OL i ze dwa razy w LA) wziąłem się za Fotografa. I przeżyłem. Łatwo nie było, to fakt, ale to w końcu Stalker :)

Co do kończenia modów się zgadzam. Tym bardziej cisnę na Fotografa - tam historia jest (subiektywnie oczywiście) na tyle intrygująca, a Zona tak inna, że chce się go skończyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Br3k3N Nie wiadomo kiedy wyjdzie 2 część tego moda żebyśmy dowiedzieli się o co tu chodziło do końca. Powstaje kolejny mod "z tej serii" Sector 11 gdzie będziemy grali jako żołnierz. Możliwe, że będą tam jakieś nawiązania do tego co tu się działo, może tam dowiemy się np z jakichś rozmów albo np spotkań co stało się z Ponurym i o co chodziło w zleceniu jakie miała ekipa w której był. Mi by nawet takie coś pasowało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Czyli można rzec, że druga część tego moda to "Sektor 11". Trochę czytałem o tym, ale sam nie wiem co mam myśleć, modyfikacja miała wyjść w marcu, a do tej pory nie żadnych informacji o o niej. Pewnie ja standardowo mam opóźnione info, więc może ty coś wiesz? Jeżeli tak, możesz mi napisać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Br3k3N

No tak może być, z jednej strony fajnie by było zobaczyć normalny koniec Kontraktu w jego drugiej części (bo niby mod powstawał/powstaje) ale mogą zrobić, że coś z tej historii poznamy w Sektorze 11. Może nawet w tej części poznamy wszystkie sekrety tych labów i o co chodziło.

Tak jak nieraz robione jest to w filmach sci fi, fabuła kończy się taki sposób, że nie mamy konkretnego zakończenia i trzeba sobie snuć domysły.

Ostatni trailer z Sector 11 był w maju i jest w nim wspomniane o Ponurym więc...

 

Dnia 26.05.2017 o 18:29, gawron napisał:
  Ukryj zawartość

  Spotkanie z Ponurym było dość ważnym wydarzeniem w moim zadaniu. Przecież on bardzo dużo wie o Kulawym. On... On jest związany z nim w jakiś sposób. Muszę się w tym rozeznać. Nie po to zostałem wrogiem ojczyzny, żeby teraz tak po prostu, nie dowiedzieć się kim jest Kulawy. Ta swołocz za wszystko musi mi odpowiedzieć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

zainstalowałem moda ale wywala przy odpaleniu. Pojawia się taki komunikat:

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:    APPCRASH
  Nazwa aplikacji:    xrEngine.exe
  Wersja aplikacji:    1.6.0.2
  Sygnatura czasowa aplikacji:    4b275197
  Nazwa modułu z błędem:    xrCore.dll
  Wersja modułu z błędem:    1.6.0.2
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:    4b25fc61
  Kod wyjątku:    4000001f
  Przesunięcie wyjątku:    0001e12e
  Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045
  Dodatkowe informacje 1:    f91e
  Dodatkowe informacje 2:    f91e3590477350df367fc8dfaad01b8d
  Dodatkowe informacje 3:    a2d5
  Dodatkowe informacje 4:    a2d50449ca0a423ee236e9c4c9479632

 

czy ktoś pomoże, jak się z tym uporać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.