Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, szukałem rozwiązania a te co są nie działają - mogłeś portals od razu napisać " zapytaj google " :|

PS. ruszyło ale tym razem błąd że brak pliku item_n4 - a nie ń4 - zmieniłem z ń na n i poszło tylko menu po rosyjsku :\

ps2. ogarnąłem jakoś :)

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, kondotier said:

@speediee - jeśli nałożyłeś spolszczenie i masz grażdankę, to mogą być dwie przyczyny.

1. Brak pliku localizatin.ltx lub z mian w nim.

2. Nie zrobienie kopi katalogu rus i przemianowania go na pol.

Udało mi się pokonać ten problem podmieniając pliki ze spolszczenia / moda / itp.
Gram i szukam wyłącznika radaru w podziemiach :)
Mod świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston, we have a problem :/

Jestem w podziemiach szukając radaru ( nowa lokacja a'la Metro ) i w pewnym momencie musze wejść do góry po schowach i mam wylot bez loga :/
Ustawienia oświetlenia na dynamiczne / DX11 - you name it - nie pomagają.

HELP :(

 

ps. Pojawił się LOG

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function      : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File          : .\ui\UIXmlInit.cpp
[error]Line          : 156
[error]Description   : XML node not found
[error]Argument 0    : closecaption_4_shadow
[error]Argument 1    : ui\ui_custom_msgs.xml
 

 

PS 2 - po e-tej próbie odpalenia załapało - psikusy zony - mod skończony... eh szkoda, że już koniec.

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Odinstalowałem i zainstalowałem CoP

2. Usunąłem pliki z folderu item

3. Wypakowałem mod i wkleiłem foldery ze zgodą na zmianę

4. Fix jak wyżej

5. Siren jak wyżej 

6. Polonizacja jak wyzej

Raz też usunąłem pliki z folderu item tuż przed polonizacją i było dokładnue to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiechu666, jeśli jeszcze się nie poddałeś, to spróbujmy jeszcze raz.

Spoiler

Otwórz gamedatę moda i sprawdź, czy u Ciebie katalog configs od środka wygląda tak jak na poniższym zrzucie.

XXWSZ8R.png

Otwórz plik localization i sprawdź, czy wpis jest zgodny z poniższym. To tak dla pewności, bo i bez tego pliku na polskiej podstawce tekst powinien wyświetlać się prawidłowo.

image.png.1f927a7d8e81490d5c27d6f86772ccff.png

Przejdź do gamedata/configs/text i sprawdź, czy w katalogu text są te dwa foldery (pol i rus) z plikami.

NvhUdIo.png

Jeśli masz polską wersję Zewu Prypeci i wszystko jest tak, jak na zrzutach, a mimo to nie działa, to nie wiem, jak mógłbym Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Również mam problem z tym nieszczęsnym item_ń4, mod zaintalowany z paczki Mod+Fix+Polonizacja, z pierwszego postu. Postawiony zgodnie z instrukcją. Usuwałem, dodawałem, zmieniałem nazwę. Skończyło się, że mam 3(x2 bo jeszcze .thm) pliki, _c4, _n4, ń4 i dalej wywala się na tym. Pobiorę z innego źródła, może pyknie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.