Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@PERESTO  Ja jestem kondotier. A Nestor, to status na forum, tak jak u Ciebie Gość w Zonie.

A druga część już dawno jest. Nazywa się Kontrakt na złe życie - Efekt Motyla i jest przetłumaczony.

https://stalkerteam.pl/topic/11009-kontrakt-na-złe-życie-efekt-motyla-kонтракт-на-плохую-жизнь-эффект-бабочки/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Musze przyznać że jest to świetny mod, ilość przerywników, zwroty akcji. Genialne katakumby, psychodeliczny Limańsk(tylko ten Agroprom wsadzili nie wiadomo na co).  Nie wiem też komu strzeliło do łba usunięcie możliwości wyboru trudności. No i związane z tym niemałe boje ze snorkami/pijawkami.

Jedyny błąd to moment gdy pójdziemy na agroprom a nie zainstalujemy radiostacji. Po powrocie Salomon stoi w tych "drzwiach" muru bazy Leśnika i nie da się przejść obok niego(co powoduje anulowanie zadania) na dostarczenie zapasów medykowi. Bo jedyną opcją jaką mamy to automatycznie z nim pogadać i rozpocząć zadanie na obronę obozu(a to zadanie z radiostacją się anuluje). A wystarczyło że łysego cepa dało by się obejść to nie rozkraczył się na wejściu.

Edit

Zapomniałem o końcu, następny mod który urywa się od tak. Masakra, chcesz grać a tu wielki pająk i czekaj na następną część :(

Edytowane przez MOS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MOS

To teraz Kontrakt na Złe Życie, też od nich. Oni tak mają, że te historie takie pourywane. A kolejnych modów zamykających wątki chyba nie będzie, anulowane bodajże.

Miał być Sector 11 i chyba coś jeszcze. 

A jak nie grałeś to ich pierwsze mody to Biały Oddział i Bóg z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dawno mnie nie było na forum. Po dłuższej przerwie ze stalkerem, muszę trochę nadrobić mody, wiadomo wczasy ,wakacje , ciepło to nie było czasu na granie. Udało się ukończyć Kontrakt na Dobre Życie, teraz gram w 2 część.

Tak na szybko fajny mod, bardzo prosty nie trzeba sobie rwać włosów z głowy :) . Fabularnie na wysokim poziomie, bez wylotów. Ma też kilka słabych punktów , jak już większość zauważyła ( po co ten agroprom:063:? ) 

Warto zagrać, sprawdzę co przyniesie druga część.

Ukłony, za wspaniałe spolszczenia Dla ekipy :018:

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@kondotier dzięki, zrobiłem to już bez podpowiedzi, pomógł granat

Skończyłem go, oczywiście tak jak większość pisała, pozostaje niedosyt, no i to zakończenie z d*py, ale mod bardzo fajny i bez wylotowy, na Agro byłem, tez nie wiem po co to Agro tu dali, czas na drugą część, nawet jakąś kobitkę dali, miły szczegół, pozdro

 

 

ss_windows7_09-25-19_09-57-27_(rad_wood).jpg

ss_windows7_09-26-19_10-07-31_(agroprom).jpg

ss_windows7_09-26-19_10-23-37_(agroprom).jpg

ss_windows7_09-26-19_10-58-02_(agroprom).jpg

ss_windows7_09-27-19_10-02-48_(rad_wood).jpg

ss_windows7_09-27-19_10-16-28_(lab_xs).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam problem, zainstalowałem na nowo, wersja 1.6.02 (WW) została zcrakowana i zpolonizowana, na to narzuciłem moda, potem fixa, syren i polonizacja, z początku nie włączała się był błąd ten co był już w temacie (Miałem ten c4 w folderze i ten ze zmienioną nazwą wywaliłem ten c4 i chodzi) do momentu aż nie skończę strzelać w X8 po dialogu postaci i ładowaniu na mape mi wywala błąd z xrCore.dll nie wiem o co może chodzić spróbuję jeszcze zmienić zamiast na "ń" to na "ñ" dodam też że jak zapisze sobie z początku chociażby to żadnego save nie widać nie ma nic pusto mimo że jest napisane że zapisano 

Edit1: przy zmianie ń na te drugie n nie włącza się w ogóle wiec nie wiem w czym problem 

Screenshot_15.png

Edytowane przez peeszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo:

- mówimy o grach, które mają już co najmniej 10 lat na karku;

- była już niejedna promocja, w której można było dostać całą trylogię DOSŁOWNIE za grosze;

- wierz mi, że też nie jestem krezusem, ale staram się postępować uczciwie - polecam, warto

Nie wiem czy Cię zbanują, przekreślą, pogrożą palcem czy zignorują, ale z czystym sumieniem zgłaszam do moderacji, bo zaczynasz pyskować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że niebawem pojawi się kontynuacja tego moda, a więc trzeba było zrobić porządek z pierwszym postem. Padł link od @pacjent1972 do MEGA ( paczka zawierała moda, fixy i spolszczenie ). W przypadku sequel Bóg z Zami wszystko się zachowało. I dziękujemy naszemu naczelnemu grafikowi ( @MaklerR ) za wykonanie arta :brandy:
 

 

  • Super 1
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : file_handle_internal(file_name, *buffer_size, file_handle)
[error]Function      : FileDownload
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 169
[error]Description   : can't open file : 
[error]Arguments     : c:\gog games\s.t.a.l.k.e.r. call of pripyat\gamedata\textures\item\item_?4.thm

 

jest tu jeszcze ktoś zainteresowany modem, kto może pomóc w odpaleniu? pobralem fix od kondotiera do tego pliku tem_?4.thm, no i podmianka jak widać nie pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.