Jump to content

Recommended Posts

dzięki nie wpadłem na to wskazywalo na ten item_n4

teraz jeszcze pytanie, jest kontynuacja moda? bo wpisując kontrakt na dobre zycie 2 nic konkretnego nie znajduje. 

i jesli jest to reinstall czy moge pliki wrzucic do gry gdzie zainstalowana jest 1 część?

• Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł Oryginalny: Контракт на Хорошую Жизнь Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 Data premiery: 01.07.2016 Autor: Vivent Team Polonizacja: @gawron Pomoc techniczna / testy: @Ranger801, @Anatolij

Polonizacja jest gotowa, pozostało sprawdzenie.

Nie wiem, co siedzi w głowach ekipy tworzącej, więc nie będę snuł żadnych domysłów. Wiem natomiast, że po zakończeniu polonizacji, dzięki pracy @Ranger801 przechodzący grę, będą mieli możliwość poznan

Posted Images

13 minut temu, fajlol1 napisał:

teraz jeszcze pytanie, jest kontynuacja moda? bo wpisując kontrakt na dobre zycie 2 nic konkretnego nie znajduje. 

Niedawno autor wypuścił taki wczesny build nieukończonej drugiej części Kontraktu i być może coś z tego zrobi? Ostatnie posty w tym temacie.

W ogóle, ta ekipa zrobiła parę modów, wszystkie się łączą ale też wszystkie mają takie niesatysfakcjonujące zakończenia ;)

@fajlol1 Jak nie grałeś to w kolejności:

1. Biały oddział.

2. Bóg z nami.

3. Kontrakt na dobre życie.

4. Kontrakt na złe życie.

Po ograniu każdego moda wywalasz go i instalujesz następnego. Jeśli mod modyfikował folder "bin", a nie masz zchomikowanego czystego to także reinstall gry najpierw.

• Agrael unfeatured this topic
  • 1 month later...

Od wczoraj walczę z modem, pomimo poprawnej instalacji mod wysypuje się po starciu w X-8 i monologu Ponurego. Reinstalacje moda jak i całej gry nie pomogły. A tutaj log:

Expression    : FS.exist(file_name, "$game_spawn$", *m_spawn_name, ".spawn")
Function      : CALifeSpawnRegistry::load
File          : .\alife_spawn_registry.cpp
Line          : 86
Description   : Can't find spawn file:
Arguments     : 12320 - autosave

• 2 weeks later...

ss_daniel_01-06-21_16-54-15_(rad_wood).jpg

Z przyjemnością przypomniałem sobie historię Ponurego. Dobrze napisana fabuła, ładne widoczki i zero problemów technicznych. Nie jestem fanem cusscenek, ale muszę przyznać, że pasują do tego moda. Tylko tyle i aż tyle - zachęcam każdego do zagrania. Warto. 

• Dodatnia 3
  • Dzięki ! 1