Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Szeregowy Killer

Nie, to po prostu jakiś instalator zamiast spakowana gamedata. Jak chcesz to zawsze możesz np zainstalować sobie dla pewności to w jakimś folderze na pulpicie, tak dla pewności żeby widzieć co tam jest. Potem to co potrzeba (np gamedata i bin) przenieść do folderu gry. Możliwe, że po tej instalacji w folderze na pulpicie będzie jakiś plik uninstall, którego możesz użyć do deinstalacji tego co zainstalowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'flares_moon_yellow_light'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fix z 07.07.16 zainstalowany?

Dodano:

Trzeba znaleźć sekcję flares_moon_yellow_light w plikach i zastąpić dany plik oryginałem z instalki moda. 

@Ulman Nie instalowałeś/zmieniałeś czegoś samemu? Plik ten jest związany z łuną księżyca.

Dodano 2: szukaj w gamedata/config/weathers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sierioża napisał:

@SarXoss Temat ma raptem 8 stron, korona Ci z głowy nie spadnie, jak go przeczytasz - wtedy dowiesz się jaka zawiła historia stoi za ewentualną kontynuacją ;)

Stwierdziłem fakt doskonałości tego moda. A o fabule chcę się dowiedzieć z następnej części. Troluj kogoś innego :D

15 godzin temu, tom3kb napisał:

@SarXoss i od razu zerknij do Sector 11 bo coś czuję, że w nim to się zakończy albo będą nawiązania do tego moda.

Dzięki za cynk. Nie omieszkam sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może być kilka powodów;

1. Zła podstawka (albo zła wersja (Są WW i RU) lub brudna (instalowane były już inne mody);

2. Źle wypakowany mod (złym programem);

3. Zła kolejność instalacji;

4. Zaśmiecony system.

Zrób wszystko jeszcze raz, przeinstaluj podstawkę, wyczyść system jakimś cleanerem, wypakuj moda innym programem i przestudiuj instrukcję instalacji jeszcze raz, jak to nie podziała to wróć do tego tematu, tym razem podając loga.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, źle zainstalowałem, teraz już działa ale mam inny problem, mianowicie dialogi i napisy. Te pierwsze są w przykładowej formie: Lab8_cośtam_cośtam a drugich brak, najemnik coś do mnie mówi, ja oczywiście ruskiego nie znam a napisów brak, dlaczego? Polonizację mam zainstalowaną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.