Skocz do zawartości
PluszaQ

Komunikat przy logowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam problem z zalogowaniem się do gry. Po wpisaniu nicku, hasła, wybraniu serwera, wywala komunikat, że "tylko łacińskie litery, cyfry i znaki są dozwolone" Ktoś wie, co z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, anatol napisał:

Nie napisałeś jakiej gry.

Stalker Online. Masz rangę "opiekun" i nie potrafisz poruszać się po forum? Kurde, nie mam 10 lat i nie napisałem tego tematu w pierwszym lepszym dziale, tylko w odpowiednim dla tej gry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, anatol napisał:

To jest adres serwera TS 185.25.151.2:9989 Klanu SOA .A to adres strony internetowej naszego klanu: http://soa.zz.mu/ Koledzy ci Pomogą.

Na forum, które podałeś z tego co zauważyłem, są tylko tematy związane z grą sZone, a nie Stalker Online. To są gwoli ścisłości dwie różne gry. Liczyłem, że ktoś stąd w nią grał i spotkał się z podobnym problemem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to dopiero teraz masz dostęp do całego forum SoA bo właśnie Cię aktywowałem jako użytkownika.

Jeżeli chodzi o SO to radzę przyjrzeć się forum jeszcze raz. Najlepiej zacząć od przycisku FORA umieszczonego pod banerem (po lewej u góry).

Poza tym około 50% questów Szone i SO to są te same zadania tak samo jak podstawowe mapy. Dlatego często poradniki pasują do obu projektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi