Skocz do zawartości

Jak usunąć ograniczenie " siły" artefaktów na pasie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Instalowałem Soljankę OP-2 od nowa (gram w Repack) i nie dodawałem większej ilości slotów na arty mam tylko tyle ile przewidzieli
Twórcy moda (wcześniej miałem 21). I teraz pytanie co zrobić żeby zdjąć ograniczenie - komunikat widoczny na zrzucie:

ss_rozpacz_07-17-16_19-09-09_(l01_escape).jpg
Gram na poziomie "Przeżycie" i nie chcę tego zmieniać  (zresztą nie wiem czy nie wymaga to gry od nowa) w necie nic nie znalazłem
więc może ktoś z Was coś na ten temat wie?

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie o to chodzi. W sumie już mógłbym skończyć Soljankę ale dodatkowo robię zadanie
"Poszukiwania Czarnobylskiego Szachisty"  i nie raz zdaża mi się zginąć.
Natomiast pojawił się jeszcze jeden problem.
Po nowej instalacji OP-2 nie działa żadne sposób na "udźwig" postaci. Miałem wcześniej ustawione 500kg i nie było problemu.
Teraz postać ma udźwig 220kg czyli normalny 80kg + 140 kg z pancerza "Don Kichot" żeby grać dalej musiałem
w schoku zostawić Korda z amunicja i Grawikarabin  :(  Sposób wskazany przez @apg2312 nie działa :(
Może ktoś wie o co chodzi ? Poniżej moje pliki.

actor.ltx

drrr.script

p.s. @apg2312 szukałem na Forum ale jako immunitet artefaktów.
Nie skojarzyłbym słowa immunitet ze slowem blokada.

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki o to chodziło ale mam jeszcze jeden problem.
Przy próbie użycia teleportu (tego gdzie miejsce docelowe wybiera sie z listy) lub przy zamykaniu gry mam 
wylot do pulpitu. Błąd z loga:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : CInventory::DropItem
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\Inventory.cpp
[error]Line          : 211
[error]Description   : InBelt(pIItem)
 

stack trace:


Szukałem w necie ale nic konkretnego nie znalazlem na Forum jest post dotyczący tego błędu ale podane rozwiązanie:

u mnie nic nie zmienia.  Może jakieś pomysły?

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik któryś z przedmiotów w slotach powoduje wylot (może broń?). Spróbuj metodą prób wyrzucać przedmioty ze slotów - jeśli nie będzie wylotu (przy korzystaniu a teleportu i zamykaniu gry jak rozumiem?) to przedmiot który właśnie wyrzuciłeś powoduje takowe. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Nawet jak jestem w samym swetrze a z inwentarza mam przeniesione do schowka wszystko co się da to nadal wyrzuca mnie do pulpitu z tym błędem w logu :(

EDIT:
Problem z FATAL ERROR opisany powyżej udało mi się (jak narazie) rozwiązać.
Chodziło o zwiększony udźwig. Wróciłem do ustawień domyślnych i od godziny używałem wielokrotnie 
teleportu i zamykałem grę. Wszystko działa poprawnie :) 

Dzięki za POMOC bo Wasze odpowiedzi naprowadziły mnie na trop !

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.