Skocz do zawartości

Alternatywny mini HUD z mapą o kształcie koła


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

To kwestia przyzwyczajenia ...kiedyś miałem zawsze 19 cali kwadrat...Teraz stoi przy drugim systemie , ale jak tam usiądę to teraz wszystko jest nienormalne..:P..

Monitor 22 cale (najlepiej 23") w pełnym HD 1920x1080 to dobra powierzchnia do gier...i wyzwanie dla systemu.

Mam kilka uwag na temat podstawowych poprawek w plikach zebranych w pliku tekstowym. Może umieszczę w poradnikach - zawze to praktyczne porady...

Każda lektura mile widziana...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej Podziwiam osiągnięcia,,, Teraz można podciągnąć migającą ikonkę PDA, żeby się zgrała z tą niemigającą. No i okno naboi... Ja też się muszę pochwalić osiągnięciem. Chodzi o wersje moda i polonizacji na ekranie głównym gry. Dotychczas wersja polonizacji była wyświetlana za pomocą mechanizmu pokazującego wersję Soljanki - po prostu 'dokleiłem się' do procedury. Ale mnie to gryzło, że powinna możliwość osobnego podawania nowej wersji polonizacji i osobnego wyświetlania. Wczoraj znalazłem stosowny poradnik i metodą 'na małpę' skopiowałem procedurę Soljanki z przystosowaniem do polonizacji (stworzyłem nowa procedurę w skrypcie i nowa funkcję wyświetlania a także nowy plik zawierający dane polonizacji). O drugiej nad ranem zakończyłem pracę. Od wersji 10.01.11 wersja polonizacji będzie wyświetlana niezależnie od wersji Soljanki Może to nie jest wielka rzecz dla grających, ale mam spora satysfakcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wersji 10.01.11 wersja polonizacji będzie wyświetlana niezależnie od wersji Soljanki

Super...jeden profesjonalny krok naprzód to zawsze powód do satysfakcji. Uważam ,że takie wpisy są ważne by być na bieżąco z uaktualnieniami. Jeżeli jeszcze robią się automatycznie to już nic lepszego chyba osiągnąć nie można..

..mój Hud kuleje jeszcze ale nie dam mu spokoju.....kolej na migającą ikonkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super...jeden profesjonalny krok naprzód to zawsze powód do satysfakcji. Uważam ,że takie wpisy są ważne by być na bieżąco z uaktualnieniami. Jeżeli jeszcze robią się automatycznie to już nic lepszego chyba osiągnąć nie można..

..mój Hud kuleje jeszcze ale nie dam mu spokoju...:P:..kolej na migającą ikonkę...

W plikach masz komentarze. Powinieneś znaleźć linię odpowiedzialną za położenie ikonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

vandr..sorki ale w czasie gdy pisałeś post byłem na urlopie.... Cromm ten HUD robiłem wówczas w pośpiechu (z pomocą Trurl3) pod Soljankę dla swojego monitora 16/9 i nie przeszkadzał mi owal mapy , a raczej jej brak i inne elementy, które nie były na swoim miejscu. Na monitorach 4/3 mapa jest okrągła...jeżeli ktoś ma czas i ochotę to może pobawić się i skończyć adaptację dla panoramicznych monitorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.