Jump to content

NAMARGON
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie niedawno natknąłem się na YouTubie na filmiki zatytułowane Stalker 2 -  materiały w języku rosyjskim - trochę rozumiem rosyjski. Niestety za mało aby się wypowiadać w temacie tłumaczenia i co za tym idzie przedstawiania wiarygodnych wiadomości dotyczących upragnionej przez wszystkich od lat części drugiej gry Stalker. Zatem mam wielką prośbę do tych fanów którzy więcej zrozumieją języka rosyjskiego o zabranie głosu. Filmiki zawierają rozgrywkę w grze Stalker 2 - nowe bronie, nie znane lokacje, trochę inna strzelanina, odmienna od klimatycznej walki w starym dobrym Stalkerze i to biorąc pod uwagę wszystkie trzy odsłony.  Być może to jakiś nowy mod który ktoś odważnie nazwał Stalker 2. Piszę w tym temacie ostrożnie - dość już było nie sprawdzonych zapowiedzi, zajawek, wypowiedzi wyssanych z palca. 

Z Wyrazami szacunku Namargon.

Spacje robimy tylko po znaku interpunkcyjnym a nie przed. Z wyrazami szacunku. - Ranger801

Cytat

materiały w języku rosyjskim - trochę rozumiem rosyjski

Ehhh ale angielskiego chyba wcale, jak byk jest napisane, że to z Escape from Tarkov, tak samo mówią na początku filmiku (nawet po rosyjsku :P )

Wszystko to było można łatwo sprawdzić wpisując te słowa w googla. Chciałeś dobrze ;) ale nie wyszło za bardzo.

Edited by tom3kb
  • Dodatnia 1

Odsłuchałem gdzieś 1/3 rozmowy na filmiku. Wychodzi na to, że tytuł Stalker2 jest chwytem reklamowym, mającym tylko nakłonić do jego obejrzenia. A są to, jak napisali moi przedmówcy, fragmenty strzelanki Escape from Tarkov, ze Stalkerem nie mającej nic wspólnego.