Jump to content
Anatolij

Kontrakt na Nowe Życie (wcześniej Sector 11)

Recommended Posts

«11 SEKTOR" - PIERWSZE SZCZEGÓŁY
Niemal natychmiast po opublikowaniu modyfikacji "Kontrakt na dobre życie" z deweloperzy zapowiedzieli pełnoprawny sequel, który będzie nazywał się "Sektor 11". Od dnia ogłoszenia na oficjalnej stronie  modyfikacji opublikowane zostały screeny i małe strzępki informacji. W przeddzień deweloperzy opublikowali nowe wideo z jednej lokacji.

Data premiery «Sectora 11" nie została jeszcze ogłoszona, ponieważ od samego początku rozwoju modyfikacji było zaledwie tylko kilka tygodni.

Screeny z modyfikacji.

s24037494.jpgs72931972.jpgs10148579.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto co nowego w projekcie.

Platformą do gry ma być Zew Prypeci 1.6.02, planowana data wydania moda .8.03.2017. 

 

Krótki opis moda.

Główny bohater to wojskowy, który musi zorientować i zrozumieć co tak naprawdę spotkało go w "Kontrakcie... i pojąć istotę projektu SEKTOR 11.

Zgodnie z hipotezą przełożonych, SEKTOR-11 to pewien obszar w przestrzeni zamkniętej Strefy w Czarnobylu, do której trzeba się dostać i zmierzyć z brutalnymi realiami Strefy.

Nasz bohater przemierzy co najmniej trzy nowe lokacje, po drodze rozwiązując tajemnice złożonej fabuły, wypróbować na grubej skórze mutantów jakość broni z gun paka i zanurzyć się w mrok otaczającej go atmosfery.

eb0bc4b21030t.jpg d9fc29d42d51t.jpg

f3defa42c746t.jpg 33cd094ca45ct.jpg

48ec82c0465bt.jpg 63b117e854ect.jpg

 

 

 

Źródło: http://ap-pro.ru/forum/59-89041-1#923872 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spoiler

  Spotkanie z Ponurym było dość ważnym wydarzeniem w moim zadaniu. Przecież on bardzo dużo wie o Kulawym. On... On jest związany z nim w jakiś sposób. Muszę się w tym rozeznać. Nie po to zostałem wrogiem ojczyzny, żeby teraz tak po prostu, nie dowiedzieć się kim jest Kulawy. Ta swołocz za wszystko musi mi odpowiedzieć.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

20.10.2017 ( info od: STALKER-LIVE):

15671929.jpg

Jak donoszą twórcy projektu SECTOR 11, prace nad modem nie tylko zostały wznowione, ale także nabierają tempa. Jeśli chodzi o implementację treści opowieści i mechaniki gry, programiści planują nie tylko pominąć dotychczasowe osiągnięcia, ale również zostawić/wywalić je za burtą/ę (od razu widać, że koleś z morpiechu! :)). Ponadto, w czasie przechodzenia moda każdy gracz będzie miał swoje własne/indywidualne zajęcie/a, dzięki czemu nie będzie się nudzić w Strefie.

Co nowego od autora/ów:

1/ nieliniowy scenariusz i kwesty, możliwość wyboru głównego bohatera !!!

2/ 3 zakończenia dla każdej postaci!!! + wolna rozgrywka

3/ mechanika gry, rozgrywka, skrypty - nowe rozwiązania

4/ grafika, złom,

5/ !!! dodatkowe kwesty - pełno gdy będziesz grał na tzw. wolnej grze !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graficznie super jak wszystkie ich mody ale jak utną fabułę jak w Kontrakcie albo jak nie wyjaśnią tego co tam się stało to będzie lipa trochę. Bo na drugą część Kontraktu to za bardzo nie liczę ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedługo premiera ale nie Sectora 11 :P tylko jakiegoś małego moda (krótka fabuła) gdzie bohaterem będzie jeden z członków oddziału najemników, których spotykamy w "Kontrakcie na dobre życie", drugą premierą będzie odświeżona wersja jakiegoś starego moda zrobionego przez tą ekipę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twórca Sectora 11 jeszcze w tym miesiącu planuje wydać wspomnianego wyżej mini moda. Ostrzega przy tym, że nie należy oczekiwać niczego wielkiego i wyjątkowego, bo to raczej była taka improwizacja zrobiona w kilka tygodni w ramach odpoczynku od Sectora.

Mod to ma być mini historią z niewielkim naciskiem na freeplay. Fabuła to raczej improwizacja ;)

Y0EeldhoHMw.jpg

Czyli ja nastawiam się raczej na takiego jak to się mówi średniaka z niezbyt wymyślną fabułą i zestawem "standardowych" questów. Ale, że autor zna się na swojej robocie to ma u mnie kredyt zaufania, liczę, że powinno się w to fajnie grać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mini mod miał wyjść już z miesiąc temu, a wciąż go nie ma ;) Autor "Kontraktu" napisał, że premiera już niedługo bo w międzyczasie był zajęty pracą nad Sector 11.

oHbxn-wGeBo.jpg

BVEwGUNJ27c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho, wrzuca się zapowiadany mini mod na hosting ;) Oficjalna premiera zależy od szybkości neta autora :)

qnqqUNPWxu0.jpg

Tytuł to  Efekt Motyla.

@edit 

Mod już jest:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Anton Gorodecki

Co do tego pierwszego screena z zalaną miejscówką, to na stronie Sectora 11 na vkontakte jest nowy post i z tego co zrozumiałem to jest to screen z kolejnego nowego moda bazującego na historii z Sectora 11. Jednocześnie mod ma się nie łączyć z poprzednimi modami od tego zespołu. autor chwali się, że można spodziewać się tego samego co zawsze czyli dopracowanego modzika, cutscenki itd. No i ma być jeszcze więcej mistyki/mistycyzmu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tom3kb zgadza się, jednak w momencie publikacji ów zrzutu ekranu, jako że nie był on podpisany, jedynie VIVIENT TEAM wiedział, że jest to screenshot z całkiem innego moda.

Swoją drogą dziwi mnie trochę ich polityka. Zamiast robić dalej SEKTOR-11 (nawet tak powoli, jak do tej pory) to dłubią w międzyczasie jakieś mikrusy typu "Kontraktu na złe życie", a później na dodatek ogłaszają info o jeszcze innym modzie powstającym na bazie jeszcze nie dokończonego SEKTORA... Gdzie tu logika?:062:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity