Jump to content
Sign in to follow this  
Elkitrim

Gospodarz w miasteczku 32

Recommended Posts

Dostaję już dosłownie obłędu kiedy próbuję  podłożyć bombę termiczną w legowisku gospodarza. Po jej podłożeniu nie mam szans na ucieczkę, tak zaczyna wirować obraz, że tracę orientację gdzie jestem. Podpowiedzcie jak Wy to robiliście i jak udało się Wam to zadanie wykonać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elkitrim miałem dokładnie tak samo, video poradnikiem też się podpierałem, ale niestety nic to nie dało ponieważ przy takim wirowaniu kamery nie było możliwości ukończyć tego zadania. Pomógł mi @smox przechodząc ten moment na moim podesłanym  save, a ja dalej kontynuowałem rozgrywkę na save otrzymanym od niego po wykonaniu tego zadania. Widocznie różnie to działa u graczy bo na poradniku widać że da się to zrobić bez problemu a u mnie było to nie wykonalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Anton ale ja te wszystkie video poradniki oglądałem. U mnie jest taka sama sytuacja jak opisuje mkk7, wirowanie kamery jest tak szybkie, że gracz praktycznie się nie porusza a więc jak ma się z tunelu wydostać. Na video poradnikach w jednym przypadku nie było w ogóle psi oddziaływania, a w innym było ale ta kamera falowała a nie wirowała jak karuzela. Może są jakieś sposoby żeby to spowolnić tylko ja o tym nie wiem. Przecież gracze przechodzą to zadanie. Czekam na dalszą pomoc bo inaczej sam stanę się Zombi. Walczę już z tym zadaniem dwa dni.

Rozgryzłem problem, a leżał on w ustawieniach grafiki. To zadanie trzeba przechodzić na niskich ustawieniach i kamera już tylko faluje a nie wiruje i zadanie staje się w pełni wykonalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity